Domů / / / Vitamin E - účinky na vlasy

Vitamin E - účinky na vlasy

Poslední úprava 13.03.2018
Sdílet článek

Pro mnohé je neznámý. Vitamin E je základní živiny, která pomáhá udržet zdravé srdce a pokožku. Víc než to, vitamin E se prokázal stejně prospěšný pro zdraví vlasů. Nedá se přesně určit jako vitamin E pomáhá udržovat vaše vlasy zdravé, pravděpodobně jde o stejný mechanismus, který pomáhá i vašemu srdci. Tím, že umožňuje růst kapilár, má příznivý účinek na vlasy. Je prevencí proti ztrátě vlasů a podporuje růst vlasů.

Výhody, které nabízí vitamin E vlasům

Existuje množství výhod, které vitamin E poskytuje našemu tělu, včetně zdravého růstu vlasů. Pravidelný příjem tohoto vitamínu je prospěšný pro vlasy a účinky se mohou ukázat již v průběhu několika týdnů. Tento vitamín se může aplikovat i na kůži čímž zlepšuje její vzhled. Pomůže zlepšit kvalitu vlasů a jejich strukturu, když pravidelně používáte olej s vitamínem E.

Výhody, které vitamín E poskytuje

Růst vlasů: Vitamin E je velký stimulant růstu kapilár, když jsou kapiláry zdravé a bohaté, krevní oběh v pokožce hlavy se zvýší, čímž podporují silný a zdravý růst vlasů.

Předčasné šediny: Vitamin E obsahuje silné a účinné antioxidanty, které mají příznivé účinky pro tělesné tkáně. Když jsou tělesné tkáně zdravé a silné, proces stárnutí se zpomaluje také. Proto se příznaky stárnutí, které se objevují na naší kůži stejně objevují i ​​na vlasech. Při pravidelném užívání vitamínu E, nejen vaše pleť bude vypadat mladší, ale zabrání to i předčasnému šedivění.

Lesklé vlasy: Vzhledem k tomu, že olej s vitamínem E se používá lokálně - přímo na vlasy. Vlasy tak působí lesklejší a silnější než předtím. Tento vitamín můžeme kombinovat a kondicionérem a masírovat si pokožku hlavy, aby byly vlasy měkké a hladké.

Roztřepené konečky: Mnoho žen si stěžuje na roztřepené konečky, protože vzhled jejich vlasů působí nudně a vlasy jsou suché a bez života. To může být způsobeno horkým vzduchem (fén) bez použití správné ochrany vlasů nebo i běžným barvením. Za účelem obnovení zdraví vlasů odborníci radí, aby se na vlasy používala kombinace směsí olejů - kokosového, olivového, konopného oleje a oleje obsahujícího vitamin E. Používají se od kořínků vlasů až ke konečkům.

Zdroje vitamínu E

Je mnoho způsobů jak získat denní přísun vitamínu E, ať už je to z doplňků nebo z jídla, které jíte. Opravdu není žádný nedostatek, pokud jde o přísun tohoto vitamínu. Zde najdete různé zdroje tohoto vitamínu:

1.Potravinárske zdroje: Vzhledem k tomu, že vitamin E je přírodní doplněk, nejjednodušší je ho najít v potravinách. Můžete si zložit živiny, pomocí kterých budou vaše vlasy rychleji růst a budou zdravější. Vitamín E najdete:

Zelená listová zelenina, špenát, kapusta, mandle jsou také výborným zdrojem vitaminu E, nemluvě o tom, že održia vaše tělo fit a zdravé. Ovoce jako papája, kiwi, také nabízejí množství vitaminu E. Avokádo obsahuje pouze zdravé tuky, které podpoří vaše zdraví a také obsahuje i vitamín E.

2. Doplňky: V současnosti najdeme mnoho doplňků pro vitamin E, které můžeme zakoupit v obchodě, ale ještě předtím se informujte o správném dávkování, abyste zabránili komplikacím. Vitamin E ředí krev, podporuje dobré prokrvení. Pokud to přeženete může to mít za následek špatnou srážlivost krve. Doporučená denní dávka vitamínu E je 15-19 mg za den nebo 22,5-28,5 IU denně. Toto množství závisí na věku, pohlaví, tak před použitím se poraďte se svým lékařem.

3. Řešení: Vitamin E můžeme aplikovat i přímo na vlasy a vlasovou pokožku. Jednoduše propíchneme kapsle s vitaminem E a aplikujeme přímo na pokožku hlavy. Jelikož vitamín E je považován za přirozený olej, můžete ho nechat na vlasech celý den a pak jen opláchnout.

4. Vlasové přípravky: V dnešní době máme množství komerčních přípravků dostupných na trhu, které podporují zdravý růst vlasů a obsahují vitamín E. Jejich pravidelné používání zajistí lesklejší, jasnější a zdravější vlasy během několika týdnů. Kromě lepšího vzhledu, používání těchto přípravků pomůže vlasům růst rychleji.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Vitamíny pro vlasy FOLIVITAL PRO

  Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahují vyváženou směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro - silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů.

 • 3 Omega rybí olej pilulky

  • Přírodní přípravek s obsahem Omega 3 kyselin
  • Pomáhá odstranit inflamace - zánět, svědění

  Lék na předpis? : Ne

 • Pilulky pro rychlejší růst vlasů

  Speciální složení látek pro rychlejší růst vlasů. Urychlí růst vlasů až o 100%

Čtěte víc

Blízke témy