Domů / / Jak se zbavit vrásek ze smíchu...

Jak se zbavit vrásek ze smíchu - nejlepší přírodní způsoby

Poslední úprava 04.03.2018
Sdílet článek

Vrásky v okolí úst, často zvané vrásky úsměvu nebo vrásky z usmívaní jsou naneštěstí součástí procesu stárnutí. Jemné nebo hluboké linie, které se objevují kolem úst a rtů se nazývají perorální vrásky. Na zahnání těchto otravných vrásek kolem úst, nebo vrásek z usmívaní, ženy pravidelně hledají a studují nové metody. Všimli jste si, že nasolabiálne ohybové linie nebo "vrásky smíchu" se dostávají v poslední době do popředí? Jak se tedy zbavíte vrásek kolem úst? Efektivní péče o pleť je jedním z nejlepších způsobů jak odstranit hluboké vrásky v okolí úst a vrásek nad horním rtem. S nejlepší přírodní péčí a domácími recepty na vrásky kolem úst, můžete zlepšit pevnost vaší pokožky kolem úst a ochránit, odstranit, nebo redukovat ústní vrásky a linie z usmívaní.

Hluboké vrásky kolem úst - nejlepší přírodní způsoby jak se zbavit linií z usmívaní nebo úsměvu

Existují některé přírodní metody, které můžete použít k odstranění hlubokých vrásek kolem úst. Následují nejlepší přírodní způsoby jak se zbavit vrásek v okolí úst rychle.

Vyhněte se slunci pro ochranu před vznikem vrásek v okolí úst

Jeden z nejlepších způsobů jak se ochránit a ošetřit vrásky kolem úst a hluboké rýhy na rtech je limitovat pobyt na slunci. Pomoc pro odstranění ústních vrásek, linií z usmívaní, povislé pokožky v okolí úst a vrásek na rtech je vždy se vyhnout slunečnímu záření nebo použít dostatečnou ochranu před sluncem. Abyste se vyhnuli slunci, noste klobouk, dlouhý rukáv a pravidelně používejte opalovací krém založen na oxidu zinečnatém.

K odstranění ústních vrásek konzumujte potraviny s obsahem antioxidantů

Přiměřený příjem antioxidantů je důležitý pro prevenci hlubokých vrásek kolem úst a ostatních znaků stárnutí. Strava bohatá na antioxidanty je nejlepším způsobem jak se zbavit ústních vrásek a povadlé pokožky v okolí úst. Redukovat linie a povislou pokožku v okolí úst můžete s potravinami obsahujícími antioxidanty, jako jsou brokolice, borůvky, červené hrozny, rajčata, špenát, mrkev, česnek a celozrnné pečivo. Konzumací adekvátního množství vitamínu C a hodně ovoce a zeleniny pomůže udržet vaši pokožku zdravou a elastickou mnohem déle.

Zbavte se ústních vrásek používáním rybího oleje s obsahem Omega3

Jedení mastných ryb nebo doplňků s rybím tukem vás může ochránit před vznikem vrásek na pokožce včetně hlubokých rýh, vrásek v okolí úst a nad rtem. Rybí olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají snížit poškození pokožky, jako jsou vrásky kolem očí, hluboké ústní vrásky a povislá pokožka pod očima.

K odstranění vrásek v okolí úst provádějte obličejové cvičení

Linie z úsměvu kolem úst a rtů dávají obličeji starší výraz. Jeden z nejlepších způsobů jak odstranit ústní vrásky a povislou pokožku v okolí úst je provádění pravidelných cvičení zpevňujících ústa. Obličejové cvičení zaměřené na oblast úst budete muset cvičit déle na zpevnění a tvarování svalů kolem úst a na zbavení se linií z usmívaní. Redukujte ústní linie následujícími ústa tvarujícími obličejovými cvičeními:

  • Najděte si pohodlné místo a lehněte si na záda. Ujistěte se, že celá vaše tvář je uvolněná. Našpulte rty a vtáhněte líci na vytvoření "rybí tváře." Držte rty v této pozici alespoň 5 sekund, uvolněte a opakujte 5 krát.
  • Široce se usmějte a oddělte rty. Stiskněte strany líc obličeje, aby pracovali koutky vašich úst a potom uvolněte. Opakujte toto ústní cvičení tvarující svaly 5 krát na redukování vrásek a hlubokých rýh v okolí úst a rtů.

Provádějte tyto obličejové cvičení na linie z usmívaní nejméně jednou nebo dvakrát za týden a začnete si všímat rozdíl v hlubokých vráskách kolem úst.

Ochraňte se před ústními vráskami udržováním vaší pokožky vyživené

Na ochranu před vytvářením ústních vrásek, na zbavení se pár jemných linií a povislé pokožky v okolí úst udržujte vaši pokožku po celou dobu vyživenou. Pravidelné používání vyživovacího krému může pomoci udržet pokožku hydratovanou tím, že pomáhá udržovat vláhu pokožky. Když si vybíráte krém, ujistěte se, že používáte takový, který je na bázi draslíku. Draslík je nezbytný minerál, který poskytuje správnou hydrataci v těle. Používání krému na bázi draslíku chrání a redukuje hluboké vrásky kolem úst a rtů.

Na zbavení se hlubokých vrásek v okolí úst pijte hodně vody

Pokud se obáváte, že se vám objeví vrásky v okolí úst a nad horním rtem nebo kuřácké vrásky, které vás mohou dělat staršími, zvažte pití osmi až deseti sklenic vody za den. Pití hodně vody pomáhá hydratovat pokožku zevnitř, zlepšuje elasticitu pokožky a pomáhá zpomalovat rozvoj hlubokých ústních vrásek a povislé pokožky v okolí úst.

Zbavte se vrásek v okolí úst změnou životního stylu

Kouření může být spouštěčem formace vrásek nad horním rtem, linií kolem rtů a hlubokých vrásek kolem úst. Tím, že se vyhnete kouření, můžete pomoci eliminovat ústní vrásky. Ostatní faktory, které přispívají k formaci ústních vrásek, zahrnují nedostatek spánku, nespaní ve správný čas, konzumace alkoholu, nesprávná hygiena, stres atd. Pokud změníte způsob života a vyhnete se všem negativním faktorům, můžete do značné míry uspět v odstraňování vrásek.

Použijte krém proti vráskám na odstranění vrásek kolem úst

Jeden z nejlepších způsobů jak se vypořádat s problémem linií z úsměvu je použití krémů proti vráskám. Tyto krémy jsou nejlevnější alternativou ke kosmetickým zákrokům a injekcím botoxu na odstranění hlubokých vrásek v okolí úst. Existují určité krémy proti vráskám v obchodě, které jsou navrženy pro použití při prevenci proti ústním vráskám a kuřáckým liniím. První věcí, kterou udělejte, když hodnotíte krémy na ústní vrásky je, že se podíváte na seznam ingrediencí. Hledejte krém proti vráskám, který obsahuje ingredience, jako jsou retinol, alfa-hydroxy kyseliny, kinetin, koenzym Q10, peptidy mědi a antioxidanty, které mohou redukovat hluboké vrásky v okolí úst, vrásky z usmívaní a povislou pokožku v okolí úst efektivně.

Jak se zbavit vrásek ze smíchu - nejlepší přírodní způsoby Průměrné hodnocení: 3 (8 hodnocení­)

Doporučené produkty

Čtěte víc