Domů / / Domácí léky na růst vlasů

Domácí léky na růst vlasů

Poslední úprava 16.03.2018
Sdílet článek

Nemusíte vždy nutně vyhledávat lékaře, pokud máte problém s řídnoucími nebo vypadávajícími vlasy. Lidé používali přírodní prostředky proti vypadávání vlasů po staletí. Zde se můžete dočíst, které přírodní prostředky proti vypadávání vlasů by mohly fungovat i pro Vás.

Jak stárneme, všichni ztrácíme vlasy, ale chceme, aby dorostly. To je důvod, proč se prodává mnoho výrobků na pomoc růstu vlasů. Každý rok se miliony lidí řadí se svými lékaři nebo lékárníky o zázračných lécích na růst vlasů. Chemikálie na růst vlasů však nemusí vždy fungovat tak dobře jako některé přírodní prostředky. Zde jsou některé legendární přírodní domácí prostředky proti vypadávání vlasů. Mnohé z těchto přírodních prostředků Vám mohou pomoci vypěstovat si zdravé vlasy. Jsou jednoduché a mohou zrychlit růst vlasů během několika málo měsíců.

Pravidelné stříhání

Udržujte vlasy zdravé pravidelným stříháním (každých 6 až 8 týdnů), jemným týdenním mytím, denními hydratačními kondicionéry, a sušením vlasů na vzduchu, ne fény.

Kokosové mléko

Vmasírujte do pokožky hlavy kokosové mléko, nechte působit 30 minut, poté opláchněte teplou vodou. Opakujte 3 krát týdně, dokud se vaše vypadávání vlasů nesníží a nezačnou růst zdravé vlasy.

Avokádo

Smíchejte kokosový olej s avokádem a natřete na vlasy. Tato kombinace eliminuje lupy a oživí vlasy - co je dobré pro jejich přirozený růst.

Ibišek

Povařte květy ibišku v kokosovém oleji a rozetřete na vlasy, abyste je ošetřili. Jemně je opláchněte a upravte jako obvykle.

Mandlový olej

Každý den aplikujte na vlasy několik kapek mandlového oleje.

Saw palmetto

Saw palmetto se používá k léčbě vypadávání vlasů po celá desetiletí. Je to primární aktivní složka nacházející se v převážné většině přírodních prostředků proti vypadávání vlasů a může pomoci vlasům přirozeně růst.

Kopřiva

Kopřiva dvoudomá, jedna z nejběžnějších bylin používaných v tradiční lidové medicíně. Říká se, že pomáhá přírodnímu růstu vlasů.

Gotu kola

Gotu kola. Tato populární bylina je k dispozici ve své přirozené podobě v mnoha obchodech se zdravou výživou a může stimulovat růst vlasů.

Ženšen

Ženšen. Říká se, že tento čínský bylinný lék omlazuje pokožku hlavy, zvyšuje průtok krve, a pomáhá novému růstu vlasů.

Fo-ti

Fo-ti. Také známý jako He shou wu (čínský pro "černovlasý pan He"), tato bylina se konzumuje jako čaj nebo v bylinných lécích, které pomáhají zvýšit růst vlasů a snížit jejich vypadávání.

Vitamin A

Vitamin A je nezbytný pro růst vlasů, ale příliš mnoho vitaminu může způsobit vypadávání vlasů, takže se ujistěte, abyste neužívali více než 100.000 IU denně. Vyzkoušejte přírodní zdroje potravy, jako je mango, pomeranče, mrkev, sladké brambory, a dýně.

Vitamin B

Vitamin B posiluje tvorbu hemoglobinu, který pomáhá pokožce hlavy získat dostatek kyslíku, aby zůstala zdravá, a podporuje růst vlasů. Ujistěte se, že konzumujete brambory, banány, fazole cizrna, kuřecí prsa, ovesné vločky, vepřová panenka, a roštěnec.

Kyselina listová

Kyselina listová. Nachází se v kapustě, čočce, cizrně, papáji, hrášku, a chřestu. Kyselina listová přispívá k přirozenému opětovnému růstu vlasů.

Vitamin E

Vitamin E, který pomáhá krevnímu oběhu ve vlasové pokožce a zlepšuje růst vlasů, lze nalézt ve většině obilovin, mandlích, světlicovém kukuřičném a sójovém oleji.

Vitamin C

Vitamin C je potřebný pro zdravý vývoj kolagenu, který je nezbytný pro růst silných vlasů. Užijte si kiwi, guava, papriky a pomeranče.

Cvičení

Cvičení. Denní cvičení zlepšuje krevní oběh v celém těle, včetně pokožky hlavy, což může mít za následek rychlejší růst vlasů. Ujistěte se, že dáte svému srdci zabrat alespoň 3-4 krát týdně.

Domácí léky na růst vlasů Průměrné hodnocení: 4 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

 • Pilulky pro rychlejší růst vlasů

  Speciální složení látek pro rychlejší růst vlasů. Urychlí růst vlasů až o 100%

 • Vitamíny pro vlasy FOLIVITAL PRO

  Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahují vyváženou směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro - silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů.

 • 3 Omega rybí olej pilulky

  • Přírodní přípravek s obsahem Omega 3 kyselin
  • Pomáhá odstranit inflamace - zánět, svědění

  Lék na předpis? : Ne

Čtěte víc

Blízke témy