Domů / / / / Vložte si před spaním pod post...

Vložte si před spaním pod postel obyčejné mýdlo a stane se úžasná věc!

Poslední úprava 12.12.2022
Sdílet článek

Syndrom neklidných nohou je v dnešní době zcela běžná záležitost, tento problém se dotýká téměř 10% populace. Dokáže být velmi nepříjemný a rušivý a lidem krade spánek. Syndrom neklidných nohou je vlastně stav, kdy má člověk nepříjemný pocit svědění, lechtání a jakéhosi mravenčení v nohách. Výsledkem je neodolatelná potřeba pohnout se, aby se člověku ulevilo. Pokud na syndrom neklidných nohou trpíte, víte, o čem je řeč ...

Bohužel není známa jednoznačná léčba SNN (syndromu neklidných nohou). Ale máte štěstí! Pokud si pod postel dáte obyčejné klasické mýdlo, máte super levnou a jednoduchou metodu, jak se SNN zbavit a jak se znovu pohodlně vyspat. Ano, zní to bláznivě, ale funguje to!

Tato metoda zatím nebyla vědecky odzkoušená, ale množství jejích následovatelů tvrdí, že když to vyzkoušeli, zbavili se nepříjemného neduhu a mohli klidně spát. Takže to funguje, protože ... prostě to funguje ...

Otázky, které vás mohou napadnout

Záleží na druhu mýdla, které použiji?

Ne, zdá se, že nezáleží. Lidé, kteří tuto metodu vyzkoušeli, si pochvalují všechny možné mýdla. V nejhorším případě můžete vyzkoušet několik druhů, abyste zjistili, které je to nejlepší pro vás. Klasické mýdla nejsou drahé, takže můžete zkoušet, kolik jen chcete.

Kam pod postel mám mýdlo vložit?

Někteří lidé se shodli na tom, že metoda funguje nejlépe, pokud mýdlo vložíte pod plachtu k vašim nohám. Ale znovu, nebojte se experimentování, abyste si našli tu svou nejlepší polohu.

Musí být v pokoji nějaká konkrétní teplota?

Ne, nemusí. Pokud ale budete mít v pokoji příliš teplo a vlhko, nemusí to tam velmi vonět, pokud tedy nemáte dobré větrání.

Jak často třeba mýdlo měnit?

Pravděpodobně si můžete nechat jedno mýdlo po celý rok. Stačí z něj vždy po několika týdnech seškrábat vrchní vrstvu. Pokud by vám to ale mělo vadit, klidně ho měňte tak často, jak se vám žádá.

Vložte si před spaním pod postel obyčejné mýdlo a stane se úžasná věc! Průměrné hodnocení: 3.1 (13 hodnocení­)

Čtěte víc

Blízke témy