Domů / / / Zelenina na podporu růstu vlas...

Zelenina na podporu růstu vlasů

Poslední úprava 03.05.2019
Sdílet článek

Většina lidí bere během své mládí své vlasy jako samozřejmost. Předpokládáte, že vlasy vždy budete mít, ale jednoho dne se podíváte do zrcadla a nezdají se už tak husté jako kdysi. Možná už nerostou tak rychle au některých lidí se může objevit plešatění. Konzumace těch správných potravin může pomoci celému tělu, včetně srdce, kostí, zubů a vlasů. Jídlo, které jíte, může pomoci udržovat zdravé vlasy a dokonce přispět k růstu nových vlasů. Chcete-li přirozeně zlepšit růst svých vlasů, může Vám prospět přidání některých druhů zeleniny do vašeho jídelníčku.

Květák

Květák podporuje růst vlasů, protože je bohatým potravinovým zdrojem biotinu a vitaminu H. Vlasy se skládají z bílkoviny, která se skládá z aminokyselin. Biotin pomáhá tělu produkovat aminokyseliny důležité pro růst vlasů. Květák bude také pomáhat při udržování vlhkosti a lesku ve vlasech.

Zelená paprika

Zelená paprika podporuje růst vlasů, protože má vysoký obsah vitamínu C. Vitamín C pomáhá při vytváření mazu, který pomáhá tělu při hydrataci a zlepšuje celkový stav vlasů. Zelené papriky jsou koncentrovanými zdroji mnoha dalších vitamínů a minerálů, které podporují zachování stávajících vlasů, stejně jako pomáhají růstu nových vlasů.

Mrkev

Mrkev je zdravá pro růst vlasů, protože je plnávypa vitaminu A. Podle vědců je vitamín A nezbytný pro udržení normálního celkového růstu a podporuje zdravý vývoj vlasů. Vitamin A může také pomoci udržet si zdravou vlasovou pokožku, která je nezbytná pro růst vlasů. Mrkev můžete zařadit do svého jídelníčku jako náhradu chipsů nebo sušenek na svačinu, nebo vařenou v olivovém oleji jako přílohu k jakémukoliv hlavnímu jídlu.

Zelenina na podporu růstu vlasů Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Vitamíny pro vlasy FOLIVITAL PRO

    Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahují vyváženou směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro - silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů.

  • Pilulky pro rychlejší růst vlasů

    Speciální složení látek pro rychlejší růst vlasů. Urychlí růst vlasů až o 100%

Čtěte víc

Blízke témy