Domů / / / Jablka a růst vlasů

Jablka a růst vlasů

Poslední úprava 14.09.2017
Sdílet článek

Po letech testování stovek rostlinných extraktů, skupina japonských výzkumníků našla v roce 2002 dvě sloučeniny, které úspěšně podporují růst vlasů. Jedním z nich byla odrůda hroznů chardonnay, zatímco druhá byla z jablek.Jablečný extrakt účinkoval značně lepší, než kterákoli jiná zkoušená látka, což podnítilo kosmetické společnosti zahájit výrobu roztoků založených na jablkách.

Jezte jablka

Podle výzkumného týmu, nezralé jablka obsahují Procyanidin B-2, přírodní látku, která má zpracovávat bílkoviny takovým způsobem, že způsobuje růst nových vlasů. Je také bohatá na antioxidanty, což z ní činí látku obnovující buňky. Přestože není tak vysoce koncentrovaná v zralých jablkách, jejich konzumace Vám ji také dodá v určitém množství spolu se všemi výhodami antioxidantů. Pokud Vaším cílem je růst nových vlasů a udržování jejich zdraví, jezte jedno jablko denně.

Šampony

Výrobce populárního šamponu Revita s obsahem jablečných jadérek a tvrdí, že stimuluje růst vlasů. Kofein, který také byl identifikován jako látka povzbuzující růst vlasů, je přidán do směsi Revitu spolu s dalšími přísadami, aby se zvýšila tloušťka každého vlasu, uvádí společnost.

Náš tip: Šampon proti vypadávání vlasů Revita si získává stále větší oblibu mezi lidmi, kteří bojují s vypadáváním vlasů. Obsahuje největší množství léčivých látek a je doporučován i světovými odborníky na léčbu vypadávání vlasů.

Vlasové vody

Většina výrobců doporučuje pro získání maximálních výsledků používat vlasové vody několik měsíců, takže zvolte metodu, která velmi nenaruší váš životní styl. Ze známých přípravků na vlasy tuto látku obsahuje kromě zmíněného šamponu i Spectral DNC-N nebo Spectral RS s Aminexilem.

Náš tip: Vlasové aktivátory Spectral RS a Spectral DNC-N jsou doporučené pro léčbu vypadávání vlasů. Aktivují vlasové folikuly, které začnou produkovat silné vlasy.

Bezpečnost

Jablka jsou bohaté na vlákninu a různé základní živiny. Extrakt z jablka je bezpečný pro lidskou spotřebu, a to i ve vysokých koncentracích. Je přirozený a cenově dostupný, což je lákavá myšlenka pro mnoho lidí, kteří hledají přírodní řešení vypadávání vlasů.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy