Domů / / / Účes - co o Vás prozradí?

Účes - co o Vás prozradí?

Poslední úprava 08.11.2021
Sdílet článek

Chystáte se vyzkoušet nový účes, který doplní Vaši osobnost, ale nevíte, jaký zvolit? Stejně jako Vaše oblečení a postoj k životu, účes také odráží hodně o vaší osobnosti. Tento článek vám pomůže pochopit, co o vás prozradí váš účes. I když je špatné soudit knihu podle obalu, mnoho lidí Vás konec-konců soudí dle Vašeho vnějšího vzhledu. Víte, že Vaši osobnost reflektuje nejen Vaše oblečení, postoj, a doplňky, ale také Váš účes? Ano, slyšeli jste správně, lidé interpretují Váš charakter na základě Vašeho vzhledu, do kterého patří i účes.

Každý účes má svou vlastní osobnost, která bude připisována tomu, kdo jej nosí. Například, lidé mohou člověka s "kohoutem" považovat za volnomylenkářskou osobu. Stejně, jednoduchý chlapecký střih může být vnímán jako znak přímé osobnosti.

Z tohoto důvodu je o to důležitější si vybrat svůj účes vědomě, protože by neměl vysílat špatné signály o Vašem skutečném "já". Zde je několik tipů, které vám umožní zjistit, co o Vás říká Váš účes, abyste si mohli vybrat ten správný.

Co účes říká o ní

Bob

Pokud si myslíte, že střih pixie je pro Vás příliš krátký, bob je další kratší bezstarostný účes. Účesem bob děláte velmi silné prohlášení ohledně stylu. Budete působit jako odvážná osoba, která se nestará o to, co si o vás myslí ostatní. Doplní Vaši elegantní osobnost a vykreslí Vás jako někoho, kdo má odvahu čelit světu a dosáhnout úspěchu podle svých vlastních pravidel. Je to velmi mladistvý účes. Tento účes také zvýrazňuje rysy Vaší tváře a můžete v něm vypadat profesionálně.

Rozcuchaný

Rozcuchané vlasy Vám dodají vzhled jako kdybyste právě vstali z postele. Vypovídá to také o Vaší výrazné osobnosti, což znamená, že se nestaráte o to, aby Vaše vlasy byly vždy bezchybně upraveny. Protože tento účes vyžaduje méně údržby, může Vás to odrážet jako nezodpovědného člověka. Také vám dodává zasněný vzhled herečky z romantické komedie a při tomto účesu si můžete být jistá, že přitáhne mužskou pozornost. Je to opravdu velmi žensky a roztomile vypadající účes. Nedoporučuje se, pokud chcete dosáhnout profesionální vzhled.

Ofina začesaná do strany

Ofina začesaná do strany Vám dodá zralejší vzhled než obyčejná teenagerská ofina. Budete s ní vypadat jako motivovaná žena, pro kterou je důležitá kariéra. Také bude vypovídat o Vašem módním vkusu. Také, protože ofina zakryje vaše dlouhé čelo (pokud ho máte), dodá vaší tváři velmi energický a mladistvý vzhled. Ofina začesaná do strany také hovoří o hravé povaze, to znamená, že jste připravena přijmout jakoukoliv výzvu. Netřeba ani mluvit o tom, že muži tento účes považují za velmi atraktivní.

Vysoký drdol

V závislosti na délce vlasů může na Vás vysoký drdol vypadat buď šik nebo vyloženě ležérně. Pokud máte pěkný objemný vysoký drdol, dodá vám vzhled hodný červeného koberce. Pěkný vysoký drdol také naznačí, že jste osoba, která miluje experimentovat s účesy. Také Vám pomůže zvýraznit rysy obličeje. Malý drdol, na druhé straně, může být příliš neformální pro jakoukoliv příležitost. Můžete v něm vypadat staromódně nebo jako byste zoufale potřebovali změnu vzhledu.

Pixie

Pokud dokážete s lehkostí nosit účes pixie, znamená to, že jste odvážná a drzá. Tento účes Vás vykreslí jako ženu, která se nebojí přitáhnout všechnu pozornost na svou tvář. Účes pixie orámuje tvář, čímž zvýrazní vaše rysy. Budete působit jako sexy a sebejistá žena s postojem "Nezahrávejte se se mnou". Tento účes také vypadá velmi umělecky a elegantně. Můžete v něm vypadat jako tvrdohlavá osoba. Tento účes však není velmi populární, pokud jde o přilákání pozornosti mužů.

Cop

V žádném jiném účesu nebudete vypadat tak asertivně jako v ohonu. Dodá vám vzhled člověka tvrdě si jedoucího se svými cíli. Budete v něm vypadat upraveně a budete působit jako spolehlivý a kreativní člověk. Bude se zdát že jste sebevědomý člověk jistý si sám sebou. Tento účes také odhalí hodně o vašem vkusu v módě a nových trendech. V závislosti na typu culíku můžete dosáhnout vzhled divy i profesionálky.

Dlouhé a rovné vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy bez příčesků, může to být symbolem toho, že jste člověk, který nemá rád změny. Tento účes je velmi ženský a dodá vaší osobnosti smyslný nádech. Budete v něm působit jako někdo, koho vzhled je nenáročný na údržbu a kdo má dominantní osobnost. V některých případech může tento účes na Vás vypadat koketně a romanticky. Muži považují ženy s tímto účesem za svůdnější, než jakékoliv jiné. Mnohé známé osobnosti mají dlouhé vlasy s nebo bez příčesků, protože s tímto vzezřením působí kouzelně.

Kudrnaté vlasy

Přírodní kadeře sluší mnohým ženám. Kudrnaté vlasy hovoří o silné osobnosti. Na jedné straně mohou naznačovat uvolněný postoj, zatímco na druhé straně odrážejí, kolik času jste strávili péčí o svou hřívu. Existuje mnoho žen s kudrnatými vlasy, které by daly všechno za to, aby měly rovné vlasy. Pokud je to váš případ, znamená to, že nejste spokojená s tím, co máte. Pamatujte však, že kadeře naznačují vysokou sebeúctu a obdiv pro samu sebe. Kromě toho Vás prezentují jako přirozeně smyslnou, nádhernou osobu.

Co jeho účes říká o něm

Začesaný do strany

Tento účes Vám dodá mladistvý a dynamický vzhled. Netřeba dodávat, že v tomto účesu budete vypadat velmi profesionálně. Můžete také působit jako velmi spolehlivá a odpovědná osoba. Přestože je tento účes jednoduchý, malá změna může Vaší osobnosti přidat další rozměr. Dodá obličeji a celkovému vzhledu velmi elegantní a čistý vzhled. Pokud se o něj budete starat, může Vám také pomoci vypadat jako "dobrý chlapec".

Kudrnaté nebo vlnité vlasy

Toto je účes, ve kterém budete vypadat chlapecky, ale také zrale. Říká hodně o Vaší osobnosti a o tom jak se vnímáte. Působíte jako spolehlivý člověk, který dokáže ostatním pomoci. To Vás dělá velmi atraktivním pro ženy, protože v tomto účesu můžete vypadat jako řecký bůh. Nicméně, je zde velká šance, že tento účes se může snadno zpřevracet, a tak můžete působit neupraveně. Nezapomeňte se proto o tento účes starat.

Rozcuchaný účes

Zatímco mnoho žen bude Váš účes považovat za atraktivní, jiné Vás odepíší jako líného neupraveného chlapce. S tímto vzhledem jako byste vstali z postele se budete zdát jako někdo, kdo se nestará o to, co si jiní o něm myslí. Budete také vypadat jako tvůrčí génius, díky čemuž budete vypadat přitažlivější. Tento účes však neocení v práci, pokud tedy nejste šéf!

Dlouhé vlasy

Pokud si necháte vlasy narůst delší, budete vypadat jako rocková hvězda. Musíte mít však správný postoj k udržování si tohoto vzhledu, protože může mít i opačný účinek a dodat Vám rozcuchaný vzhled. Dodá vaší osobnosti velmi robustní a tvrdý vzhled, který mnohé ženy považují za atraktivní. Dobře upravená delší hříva Vám může dodat velmi moderní a stylový vzhled. Bude to také znamenat, že jste velmi atraktivní a jedinečný člověk.

Falešný kohout

V tomto účesu budete vypadat jako cool chlap. Pokud budete nosit tento účes, budete působit jako osoba, která ráda riskuje. Protože kohouta nemůžete nosit do práce, můžete si zvolit bezpečnější variantu: falešný kohout, který je nejlepším kompromisem. Mnoho žen považuje muže s falešným kohoutem za velmi žádoucí. Budete v něm vypadat trendy, elegantně a sofistikovaně.

Vlasy oholené strojkem nakrátko

Někteří lidé si myslí, že v tomto účesu budete vypadat jako ruské páže, na druhou stranu tento účes dělá člověka pohledově velmi vyspělým. Vzhledem k tomu, že tento střih je krátký, budete vypadat jako alfa samec, který jedná přímo. Pokud pracujete v kanceláři, můžete v tomto účesu vypadat spíš jako boxer, než jako profesionál. V tomto účesu budete působit intenzivně, dramaticky, a něco starší na Váš věk, takže se ujistěte, že jej opravdu chcete.

Vlasy ulízané dozadu

Stejně jako v 50. letech, s nagelovanými vlasy můžete na potenciální přítelkyně působit jako rebel a volnomyšlenkář. Berte však na vědomí, že mnoho žen považuje tyto vlastnosti za velmi atraktivní. Nezapomeňte, že pokud si vlasy uhladíte dozadu příliš, riskujete že budete působit jako postava italského mafiána. Bohužel, tento účes Vás může vykreslit jako egocentrické osobu.

Afro

V objemném afro účesu budete vypadat jako někdo, kdo přijel strojem času přímo ze 70. let. Afro účes z velké části hovoří o Vaší odvážné osobnosti, protože předvést tento účes, za kterým se mnozí otočí, vyžaduje odvahu. Budete působit jako velmi sebevědomý chlap. Váš afro účes také hovoří o Vaší umělecké a přitažlivé osobnosti. Budete v něm působit jako svobodomyslná a mladistvá osoba, která se nebojí v životě experimentovat. V krátkém afre budete působit uhlazeně.

Nyní, když víte, co o Vás říká váš účes, buďte opatrní při výběru svého vzhledu. Obzvláště na významné příležitosti, jako rande, setkání s Vašimi budoucími svokrovci, večírek a podobne si zvolte účes, který ukáže Vaši osobnost v nejlepším světle tím, že zvýrazní rysy Vaší tváře. Nespadněte do pasti trendových účesů, jinak může být výsledek katastrofický.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy