Domů / / Jak zakrýt vrásky na obličeji

Jak zakrýt vrásky na obličeji

Poslední úprava 11.03.2020
Sdílet článek

Ach, vrásky. Jak stárneme a ztrácíme tuk v obličeji, naše kůže začne přirozeně povadat. Vytvoří se také linie a vrásky. Staré rčení, které říká, že vrásky jsou známkou šťastného života, je pravdou, také je však pravdou, že mnozí z nás by uvítali nějaké tipy, jak je zakrýt.

Méně je více

Mnoho žen s vráskami dělá tu chybu, že se snaží zakrýt je těžkými podkladovými krémy a pudry. Pokud ale jde o zakrývání nedokonalostí obličeje, méně je ve skutečnosti více. Velké množství podkladového krému vrásky jen zdůrazní.

Namísto těžkých podkladových krémů zkuste tónovaný hydratační krém. Tónovaná hydratační krémy poskytují snazší pokrytí, nedostanou se do vašich vrásek a přichycena k chloupkům, které se u některých žen objeví po menopauze.

Použijte podkladový nebo tónovaný hydratační krém pouze na ty části obličeje, které potřebujete zakrýt. Také, bez ohledu na to, jakou světlou máte pleť použijte o odstín nebo dva tmavší základ. Světlejší odstíny jen zvýrazní vrásky.

Zvýrazněte své oči

Pokud půjdete ven nenamalovaná nebo jen s malým množstvím make-upu, ústředním bodem Vášho obličeje budou Vaše vrásky. Nicméně pokud zvýrazníte své oči, přesunete pozornost od svého vrásčitého obličeje na své úžasné modré, hnědé, oříškové nebo zelené oči. Důležitou součástí zvýraznění očí je dát si pozor na to, aby vaše obočí bylo upraveno a vyplněné.

Pečujte o svou pleť

Mnohem důležitější než jakýkoli make-up je dobrá péče o pleť. Svou pleť chcete mít v tip-top stavu, a jakmile to uděláte, zjistíte, že potřebujete méně make-upu.

Kromě čištění a hydratace obličeje každý večer byste také měli svou kůži jednou týdně zbavit odumřelých buněk. Můžete také zvážit obnovení toho, co vaše pokožka ztratila pomocí antioxidantů, jako jsou krémy s vitamínem C nebo vitamínové séra. Dermatologové doporučují produkty s obsahem vitaminu A pro zlepšení známek jemných linek a vrásek.

Přehodnoťte svůj závazek být super štíhlá

Pokud se chcete zbavit vrásek, zvažte malý přírůstek na váze.

Nechcete platit za Botox (nebo riskovat)? Zkuste místo něj frownies

Tyto pásky - Náplaste proti vráskám Frownies - mají zabránit obličejovým svalům stáhnout se, čímž zajistí, že se vrásky neprohloubí.

Řekněte "Ne" těžkým očním stínům

Stejně jako těžké podkladové krémy, které vypadají na tváři jako "omítka," i těžký oční make-up Vám může přidat na věku. Místo použití těžkých očních linek na horní víčka a vnitřek oka, zvažte měkkou linku na horní víčka a jemnou linku těsně pod dolní.

Dávejte si pozor na pudr

Když jste byla mladší, pravděpodobně jste měli mastnější pleť a zvykli jste si pudrovat celý obličej. Ale lesklá pokožka je ve skutečnosti známkou mládí.

Namísto použití pudru na celý obličej, zvažte jeho použití pouze na nos a bradu nebo se ho zbavte úplně. Vizážisté říkají, že NIKDY nepoužívají pudr u žen nad 50 let, pokud jejich nefilmují, protože pudr zvýrazňuje vrásky.

Používáte správný korektor?

Všichni potřebujeme čas od času korektor buď na zakrytí zarudnutí kůže, tmavé kruhy pod očima, drobné chyby nebo skvrny ze slunce. Korektor se však zvykne vpít do štěrbin v pokožce, čímž zdůrazní jemné linky a vrásky.

Oživte svou tvář zvýrazňovačem

Nic nevyzvedne váš obličej lépe než rozjasňovač. Rozjasňovače nebo zjasňovače obsahují lehkou formuli podobnou korektoru, která je pár odstínů světlejší, než je Vaše pleť. Na tu část obličeje, kterou chcete vyzvednout, můžete nanést několik teček a vklepat je dovnitř. Ustupte dozadu a všimněte si, že jste si z tváře vymazali několik let.

Jak zakrýt vrásky na obličeji Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Kolagen v tabletách CollageniQ

    Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Čtěte víc