Domů / / Odstranění vrásek pod očima -...

Odstranění vrásek pod očima - 9 nejlepších domácích masek

Poslední úprava 31.08.2022
Sdílet článek

Vrásky pod očima mohou být dvou typů - ty, které se objeví vedle očí, známé jako vějířovité vrásky nebo "vraní nohy" a vrásky, které se objeví pod očima, známé jako vrásky pod očima. Vzhled jemných linií kolem očí a vrásek pod očima je velký problém, který ovlivňuje mnoho mužů a žen.

Domácí masky na vrásky kolem očí jsou nejlepší přírodní metoda k odstranění vrásek, váčků a tmavých kruhů pod očima.

Nejlepší domácí masky na odstranění vrásek pod očima a vějířovitých vrásek

Následující přírodní recepty na oční masky zvyšují krásu vašich očí. Pravidelná aplikace těchto očních masek vám může pomoci zbavit se očních vrásek, váčků a tmavých kruhů pod očima rychle, z pohodlí domova.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí s avokádem

Vezměte misku, přidejte 3 plátky avokáda a promíchejte s 5 kapkami mandlového oleje. Pak to rozmačkejte s vidličkou, dokud nezíská avokádo krémovou konzistenci. Aplikujte na vrásčitou pokožku kolem očí. Nechte působit alespoň 5 minut a smyjte studenou vodou. Tato přírodní maska ​​na oční vrásky omladí vaše oči a pomůže vám s tmavými kruhy a vráskami kolem očí.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí s bramborami a medem

Připravte si další výbornou masku na zbavení se vrásek pod očima s bramborem a medem. Nastrouhejte jeden brambor a smíchejte s čajovou lžičkou medu na pastu. Rozdělte tuto pastu na dva tampony na obličej a položte na obě oči, a ujistěte se, že maska ​​zakrývá i hluboké vrásky kolem očí. Pravidelná aplikace této přírodní oční masky 2 až 3krát za týden, zmenší váčky a tmavé kruhy pod očima a vějířovité vrásky. Tento přírodní domácí recept je také nejlepší na odstranění odumřelých buněk a zpevnění oslabené pokožky pod očima.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí s jablkem a ananasem

Dalším excelentním receptem na zbavení se vrásek pod očima, povislé pokožky a tmavých kruhů pod očima je aplikace směsi jablečné a ananasové šťávy na jemnou pokožku v oblasti očí. Namočte tampon na obličej do ananasovo-jablečné směsi a následně aplikujte na pokožku v okolí očí na 10 až 15 minut. Je to jedna z nejlepších masek na vrásky, které redukuje vrásky pod očima a vějířovité vrásky nebo vrásky od úsměvů, přírodně a rychle.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí se sáčky heřmánkového čaje

Potřebujete rychlou pomoc pro tmavé kruhy, vějířovité vrásky a hluboké rýhy pod očima? PŘiložte si na oči čajové sáčky. Namočte pár heřmánkových sáčků do horké vody, poté opláchněte ve studené vodě, abyste je mohli přiložit na oči. Nechte působit na očích alespoň 10 minut. Tato přírodní léčba je nejlepší pro odstranění vějířovitých vrásek kolem očí, oteklých očí a tmavých kruhů pod očima.

Domácí maska ​​na oči s okurkou a petrželkou

Maska na obličej s okurkou a petrželkou vám pomůže získat přírodní cestou pokožku bez vrásek. Okurka je skvělý zdroj vitaminu C a E, kyseliny listové a minerálů. Maska redukuje zarudnutí, vyhlazuje a vyživuje pokožku, uvolňuje jemné linie, vrásky a tmavé kruhy pod očima. Vezměte menší okurku, nastrouhejte na jemném struhadle a vymačkejte šťávu. Smíchejte ji s nasekanou petrželkou. Položte okurkovou směs na tenkou látku a aplikujte ji na oblast pod očima na 15 minut. Petržel redukuje oční vrásky, zarudnutí, tmavé kruhy, záněty, váčky pod očima a rozzařuje oči. Tato přírodní maska ​​na obličej také pomáhá redukovat povislou pokožku pod očima.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí s použitím vaječných žloutků a másla

Jedním z nejlepších způsobů jak redukovat vrásky pod očima a vějířovité vrásky je aplikovat masku proti vráskám s vaječným žloutkem a máslem. Pro přípravu této masky, oddělte žloutky od bílků (ze 2 vajec). V misce umixujte vaječné žloutky a 1 až 2 čajové lžičky másla a aplikujte směs na pokožku pod očima. Nechte masku na očích 20 minut a poté omyjte studenou vodou.

Domácí maska ​​na odstranění vrásek kolem očí s tvarohem

Tvaroh je nejlepší na odstranění vrásek pod očima a vějířovitých vrásek. Vezměte stejnou část tvarohu, medu, rostlinného oleje a krému. Smíchejte tyto ingredience na konzistentní hustou pastu a aplikujte ji jemně pod oči na 20 minut pro rychlé zbavení se vrásek pod očima a linií kolem očí. Tmavé skvrny a místa pod očima mohou domácí maskou z tvarohu vyblednout. Vezměte si trochu tvarohu, zabalte ho do hustě tkané gázy a položte na oční víčka na 10 minut, abyste se zbavili tmavých kruhů pod očima.

Domácí maska ​​na vrásky kolem očí s použitím vilínu

Vilín mě silné stahující účinky a antioxidační vlastnosti. Navlhčete žínku do vilínu a položte si ji na oči, dokud ležíte. Nechte působit nejméně 15 minut. Toto je jedna z nejlepších očních masek, která viditelně redukuje jemné linie a hluboké vrásky v okolí jemné oblasti očí. Extrakt z vilínu, přírodní stahovač, pomáhá redukovat povadlou pokožku pod očima, hluboké vrásky v okolí očí, tmavé kruhy a otoky pod očima. Antioxidační a protistárnoucí vlastnosti vilínu mohou také posloužit s poškozením UV záření a ostatních symptomů stárnutí.

Domácí maska ​​na oči proti vráskám s chlebem

Chlebová maska ​​pomůže ochránit před povadlou pokožkou v okolí očí a redukuje existující vrásky pod očima a vějířovité vrásky. Pro výrobu masky na oči proti vráskám, vezměte malý kousek jemného bílého chleba a namočte ho do zahřátého másla. Naneste směs na vaši pokožku v okolí očí na 20 minut a umyjte ji studenou vodou.

Pokožka v okolí očí je velmi jemná a tenká, to je důvod proč se vějířovité mimické vrásky smíchu kolem očí typicky objeví jako první. Pravidelná aplikace masek odstraňujících oční vrásky může významně zjemnit existující vrásky kolem vašich očí. Tyto přírodní domácí masky na oči proti vráskám, pomohou udělat vaše oči zdravějšími, zářivějšími a pokožku v oblasti očí hladší a mladší. Po aplikaci oční masky můžete nanést svůj oblíbený oční krém proti stárnutí.

Odstranění vrásek pod očima - 9 nejlepších domácích masek Průměrné hodnocení: 3.7 (34 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Kolagen v tabletách CollageniQ

    Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Čtěte víc