Domů / / / Jak získat husté, zdravé vlasy...

Jak získat husté, zdravé vlasy plné objemu

Poslední úprava 25.03.2020
Sdílet článek

Máte jemné, jednotvárné, křehké nebo nezdravě vypadající vlasy. Mohou to být vlasy, se kterými jste se narodili, nebo mohou být poškozeny v důsledku přílišné úpravy nebo chemikáliemi. Tak, či onak, budete chtít vlasy, které jsou husté, plné objemu a skutečně zdravé. K dosažení tohoto cíle se budete muset starat o své vlasy správným mytím, úpravou a ošetřováním. To Vám pomůže opravit škody, vyživit své vlasy a vlasovou pokožku, a učinit je silnější a zdravější.

Krok 1

Navlhčete a umyjte své vlasy a vlasovou pokožku jednou denně kvalitním bio šamponem. Tento má vyživit i nejsušší vlasy a učinit je měkčí a zdravější, což je základem pro silné, krásné vlasy. Naneste šampon na pokožku hlavy, do vlasů a na konečky. Důkladně opláchněte.

Krok 2

Pro posílení vlasů a na to, aby byly plnější, jakož i lesklejší a snáze se upravovaly, použijte při každém mytí kondicionér. Naneste kondicionér od kořínků po konečky a nechte působit alespoň pět minut před tím, než jej opláchnete.

Krok 3

Vyfoukejte a upravte si vlasy podle potřeby. Můžete si také natupírovat si vlasy u kořínků, abyste jim dodali ještě větší objem. Pozor na nešetrné zacházení s vlasy.

Krok 4

Pokud máte jemné a lámavé vlasy je vhodné jim dodávat živiny v podobě vitaminů ve formě tabletek nebo používat léčivé séra a vodičky na ozdravení pokožky a aktivaci růstu vlasů.

Tipy a upozornění

  • Opláchněte šampon a kondicionér důkladně, protože každý produkt může zanechat zbytky a zatížit vlasy.
  • Fén zaměřte na své kořínky, aby vytvořily ještě větší objem.
  • Používání nejvyšší teploty vzduchu fénu může poškodit vaše vlasy.
Jak získat husté, zdravé vlasy plné objemu Průměrné hodnocení: 5 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy