Domů / / / Jak přidat objem jemným vlasům

Jak přidat objem jemným vlasům

Poslední úprava 26.03.2020
Sdílet článek

Pokud si myslíte, že vaše vlasy jsou jemné nebo řídké, nejste sami. Mnoho žen i mužů se cítí stejně jako vy, a touží po hustých, pružných vlasech. Police obchodů a lékáren jsou plné produktů na dosažení hustší vypadajících vlasů. Ať už jsou vaše vlasy přirozeně jemné, nebo zaznamenáváte vypadávání vlasů, které přichází s věkem a jako následek některých chorob, je možné mít vlasy, které vypadají hustší a objemnější.

  1. Změňte účes. Zajděte za svým kadeřníkem a prodiskutujte Vaše přání mít hustší vlasy. Vhodné jsou účesy s několika vrstvami pro "nadýchanější" vlasy.
  2. Zeptejte se svého kadeřníka na melír. Kombinace strategicky umístěných tmavších a světlejších pramenů vlasů může přidat texturu a objem ochablým vlasům.
  3. Zvažte trvalou. Přidá Vašim vlasům kadeře, vlny nebo objem. Můžete si koupit přípravek na trvalou a udělat si ji doma nebo Vám ji může udělat kadeřník
  4. Použijte šampon nebo kondicionér připraven tak, aby přidal jemným vlasům objem. Udržujte své vlasy čisté, abyste jim dodali lesk a pohyb a aby nevypadaly zatížené mastnotou.

  1. Zkuste si udělat cestičku na opačné straně. Tím, že si učešete vlasy jinak, můžete dosáhnout, aby Vaše vlasy vypadaly plnější. Rozčesejte si mokré vlasy hřebenem se širokými zuby a pak je vyfoukejte s použitím spreje, tužidla nebo krému na zvětšení objemu.
  2. Zvažte prodloužení vlasů. Příčesky se skládají z 25-50 jednotlivých pramenů lidských vlasů, které jsou připojeny k vlasům speciálním lepidlem. Jsou drahé a vyžadují pravidelnou údržbu, ale přidají hodně objemu jinak tenkým vlasům.
Jak přidat objem jemným vlasům Průměrné hodnocení: 1 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy