Domů / / / Jak přidat objem jemným vlasům

Jak přidat objem jemným vlasům

Poslední úprava 05.12.2019
Sdílet článek

Pokud si myslíte, že vaše vlasy jsou jemné nebo řídké, nejste sami. Mnoho žen i mužů se cítí stejně jako vy, a touží po hustých, pružných vlasech. Police obchodů a lékáren jsou plné produktů na dosažení hustší vypadajících vlasů. Ať už jsou vaše vlasy přirozeně jemné, nebo zaznamenáváte vypadávání vlasů, které přichází s věkem a jako následek některých chorob, je možné mít vlasy, které vypadají hustší a objemnější.

  1. Změňte účes. Zajděte za svým kadeřníkem a prodiskutujte Vaše přání mít hustší vlasy. Vhodné jsou účesy s několika vrstvami pro "nadýchanější" vlasy.
  2. Zeptejte se svého kadeřníka na melír. Kombinace strategicky umístěných tmavších a světlejších pramenů vlasů může přidat texturu a objem ochablým vlasům.
  3. Zvažte trvalou. Přidá Vašim vlasům kadeře, vlny nebo objem. Můžete si koupit přípravek na trvalou a udělat si ji doma nebo Vám ji může udělat kadeřník
  4. Použijte šampon nebo kondicionér připraven tak, aby přidal jemným vlasům objem. Udržujte své vlasy čisté, abyste jim dodali lesk a pohyb a aby nevypadaly zatížené mastnotou.

Náš tip: Na zahuštění a zvětšení objemu jemných nebo řídnoucích vlasů doporučujeme používat kondicionér na zvětšení objemu vlasů Revivogen. Výtažky s pšenice, sojové proteiny a složky hedvábí obalí vlasy a rozšíří je bez nežádoucího zatížení. Váš účes bude působit plněji a zdravěji.

  1. Zkuste si udělat cestičku na opačné straně. Tím, že si učešete vlasy jinak, můžete dosáhnout, aby Vaše vlasy vypadaly plnější. Rozčesejte si mokré vlasy hřebenem se širokými zuby a pak je vyfoukejte s použitím spreje, tužidla nebo krému na zvětšení objemu.
  2. Zvažte prodloužení vlasů. Příčesky se skládají z 25-50 jednotlivých pramenů lidských vlasů, které jsou připojeny k vlasům speciálním lepidlem. Jsou drahé a vyžadují pravidelnou údržbu, ale přidají hodně objemu jinak tenkým vlasům.
Jak přidat objem jemným vlasům Průměrné hodnocení: 1 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy