Domů / / / Vitamíny pro hustší vlasy

Vitamíny pro hustší vlasy

Poslední úprava 11.09.2017
Sdílet článek

Zdravé vlasy si žádají zdravou výživu. Konzumace vitamínů, které podporují růst vlasů může pomoci zahustit vlasy a snížit jejich poškození. Zlepšení délky a hustoty Vašich vlasů nastane, když tempo růstu vlasů přesahuje míru poškození. Vitamíny mohou také zvýšit přítomnost přírodních olejů, které jsou nutné, aby vlasy vypadaly lesklé a zdravé. Vitaminové doplňky jsou bezpečné a můžete je zařadit do svého jídelníčku i bez konzultace s lékaři.

Biotin

Biotin je důležitý pro správný růst vlasů. Vaše vlasy se skládají z vláken z bílkovin, které obsahuje aminokyseliny. Biotin umožňuje výrobu aminokyselin uvnitř vašeho těla a zvyšuje vlhkost a lesk. Biotin je doporučený pro silné vlasy a nehty, a je to populární přísada v mnoha vlasových a kosmetických prostředcích. Šampony, které obsahují biotin se dostanou do konečků kořínků rychleji a podpoří růst vlasů efektivněji. Mezi zdravé zdroje biotinu patří zelený hrášek, vlašské ořechy, sója, kvasnice, oves, sardinky, vejce, banány, květák, houby a luštěniny.

B komplex vitamíny

Vitamíny B komplex obsahují niacin, nebo B-3, který je důležitý pro růst vlasů. Funguje jako katalyzátor podpory správných tělesných funkcí, čímž zlepšuje dodávání živin vlasům. Vitamin B-6 je další zdravý vitamin pro vlasy, které obsahují živiny, jako je hořčík, síra, zinek a biotin. Bylo prokázáno, že konzumace B komplex vitamínů snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje celkovou hustotu a zdraví vlasů.

Náš tip: Komplex vitamínů pro vlasy dodá Vašim vlasům všechny potřebné vitamíny, které jsou důležité pro jejich zdraví, hustotu a lesk.

Vitamín E

Vitamín E pomáhá podporovat krevní oběh v pokožce hlavy a je nezbytný pro růst vlasů. Růst vlasů je posílen, když krev cirkuluje správně a folikuly jsou stimulovány k produkci pramínků vlasů. Chřest, játra, řepka, slunečnicová semena, vejce, sója, zelená listová zelenina a ořechy jsou bohatým zdrojem vitaminu E. Tento vitamín je k dispozici i ve formě doplňků. Poraďte se ze svým lékařem dříve, než přidáte doplňky s vitamínem E do svého jídelníčku.

Vitamin C

Vitamin C je ve vodě rozpustný vitamin, který urychluje rychlost nového růstu, opravy a obnovy uvnitř tkání těla. Dosahuje každý pramen vlasů a dělá ho zdravým a silným. Vitamin C také zabraňuje poškození tkáně vlasů, protože je to antioxidant. Zdravé zdroje vitaminu C jsou pomeranče, grapefruity, limetka, kiwi, brokolice, paprika a ananas.

Vitamíny pro hustší vlasy Průměrné hodnocení: 4 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Vitamíny pro vlasy FOLIVITAL PRO

    Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahují vyváženou směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro - silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů.

Čtěte víc

Blízke témy