Domů / / / Existují cvičení na zvětšení p...

Existují cvičení na zvětšení poprsí?

Poslední úprava 03.08.2022
Sdílet článek

Ačkoli není možné výrazně zvětšit prsa bez operace nebo přibrání na váze, na rozvoj svých hrudních svalů a na jejich optické pozvednutí a zpevnění můžete cvičiť speciální cviky. Začleňte procvičování hrudních svalů do svého celkového cvičebního programu dvakrát týdně a dosáhněte pevnější a vyformovanější hruď. Rozehřejte se pět minut před cvičením pomocí lehkých aerobních aktivit.

Upravené kliky

Upravené kliky rozvíjejí hrudní svaly a zároveň stimulují ruce a trup. Začněte na čtyřech s rukama zarovnanými s hrudí. Tiskněte boky mírně dopředu, dokud Vaše páteř není v přímé linii. Pokrčte paže a snižte hrudník k zemi. Pomalu se vytlačte nahoru, dokud nejsou vaše ruce rovné. Proveďte tři sady po 15 opakováních.

Tlaky na rovné lavičce

Cvičení procvičuje hrudní svaly a tricepsy. Lehněte si na rovnou lavici s činkami v obou rukou. Zvedněte ruce nad hrudník s dlaněmi dopředu. Pak je spusťte, pokud ramena nejsou zarovno s lokty a ohnuté v úhlu 90 stupňů. Vytlačte činky opět vzhůru, dokud Vaše paže nejsou rovné a ve výchozí poloze. Proveďte tři sady po 15 opakováních.

Rozpažování

Tento cvik procvičuje centrální část prsních svalů, které leží na horní části hrudní kosti. Lehněte si na rovnou lavici s činkami v obou rukou. Zvedněte ruce nad hrudník s dlaněmi směrem dovnitř. Mírně ohněte lokty a rozpažte ruce do stran, dokud činky nejsou zarovno s rameny. Vraťte ruce do výchozí polohy. Proveďte tři sady po 15 opakováních.

Cvičení na nakloněné lavici

Toto cvičení procvičuje horní část hrudníku, v horní části prsou. Lehněte si na nakloněnou lavici a držte činky oběma rukama. Lavice by měla být pod úhlem 45 stupňů. Vytiskněte činky nahoru přímo nad hrudník s rukama od sebe na šířku ramen. Snižte činky dolů k hrudníku. Opět vytlačte činky nahoru, dokud nejsou vaše ruce rovné a vraťte se do výchozí polohy. Proveďte tři sady 15 po opakováních.

Existují cvičení na zvětšení poprsí? Průměrné hodnocení: 4 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy