Domů / / / Jak si vypěstovat silné a hust...

Jak si vypěstovat silné a husté vlasy

Poslední úprava 08.09.2017
Sdílet článek

Pokud jste své vlasy vystavili poškození, mohou vypadat nudné, suché a bez života. Barvení, úprava, trvalá a fénování mohou Vaše vlasy poškodit a způsobit, že budou křehké a lámavé. Mimořádně poškozené vlasy se mohou zdát lepkavé, když jsou mokré a po osprchování rychleji vyschnout. Posilte své vlasy tak, že jim dodáte vlhkost a nanesete na ně přírodní oleje. Vaše vlasy získají vlhkost a stanou se silnější.

krok 1

Myjte si své vlasy méně často. Mytí vlasů šamponem může vlasy připravit o jejich přírodní oleje, což může způsobit poškození. Abyste udrželi své vlasy silné, myjte je jen několikrát týdně. Pokud Vám nevypadávají, používejte přírodní bio šampony, které budou šetrné nejen vlasům ale i k Vaší pokožce.

Náš tip: Světově doporučený bio šampon je Revivogen. Obsahuje pouze přírodní látky posilující vlasy a saw palmetto, které příznivě působí proti vypadávání vlasů.

krok 2

Abyste dodali svým vlasům vlhkost, použijte majonézu. Naneste na vlasy majonézu koupenou v obchodě a pak je zabalte do starého ručníku. Nechte majonézu na vlasech až hodinu. Tento tip patří mezi recepty "starých matek" ale u někoho opravdu funguje.

krok 3

Kartáčujte vlasy kartáčem s přírodními štětinami, doporučují odborníci. Přírodní štětiny distribuují přírodní oleje vašich vlasů od kořínků ke konečkům.

krok 4

Chraňte své vlasy před živly. Vítr, který šlehá vlasy nebo silné slunce, které způsobuje poškození může vlasy oslabit a zlomit. Ve větrných dnech noste klobouk nebo šátek a chraňte si vlasy před sluncem, tak, že si na ně nanesete tenkou vrstvu opalovacího krému.

krok 5

Ošetřete si vlasy po umytí šamponem. Kondicionéry dodají vlhkost a proteiny, které se ztratí při mytí. Nechte si kondicionér na hlavě tři až pět minut, poté opláchněte.

Náš tip: Na zahuštění vlasů je vynikající kondicionér na zvětšení objemu Revivogen . Sojové proteiny a výtažky z pšenice obalí vlasy, které pak působí hrubší a přitom vzdušně.

Tipy a upozornění

Abyste udrželi vlasy silné, nekartáčujte si je, když jsou mokré.

Jak si vypěstovat silné a husté vlasy Průměrné hodnocení: 1 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy