Domů / / Zvláštní důvody, proč nedostan...

Zvláštní důvody, proč nedostanete erekci

Poslední úprava 15.01.2018
Sdílet článek

Pokud je pro váš sexuální život problém, že nedosáhnete erekce, jsou to pro muže vždy špatné zprávy. Zdá se, že pravidelné erekce vyžadují pro penis trénink. Pokud nebudete mít erekce tvrdé jako skála může se váš penis postupem času zmenšit o 1-2 cm.

To je několik zvláštních věcí, které ovlivňují tvrdost chlapa

  • Chrápání během celé noci a ztížené dýchání: Právě to vám může zabránit v erekci. Nový výzkum ukazuje, že chrápání, a zejména spánkové apnoe (zadržení dechu během spánku), by mohlo vést k níženiu libida a erektilní dysfunkci. Tyto studie zjistily, že téměř polovina mužů, kteří trpí těžkou spánkovou apnoe vylučují abnormálně nízké hladiny testosteronu během noci.
  • Dentální nitě: Výzkumy ukazují, že onemocnění dásní je sedmkrát častěji u mužů, kteří mají problémy s erekcí. Zdá se, že všechno co uvízne mezi zuby si nakonec najde cestu dolů do těla přes cévy. A právě ty jsou klíčové pro vaši "pistoli vášně" a dosažení erekce.
  • Suchá pokožka: Po prohlédnutí 4000 mužů s ekzémem vědci usoudili, že muži s problémem suché kůže a následného svědění mají 60% vyšší riziko ztratit erekci. Platí, že zánět může být příčinou ochabnutí.
  • Ženské slzy: Nic nezabije erekci více než pláč, ženský pláč. Opravdu! Podle výzkumu muži, kteří se zúčastnili této studie byli požádáni, aby se dívali na fotografie obličejů žen, které plakali a doplnily to sledováním smutných filmů (ano, opravdu). Výsledek? Menší vzrušení a snížená hladina testosteronu, údajně způsobené zápachem chemických látek v slzách, které ovlivňují náladu, když jsou absorbovány přes nozdry.
Zvláštní důvody, proč nedostanete erekci Průměrné hodnocení: 1 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc