Domů / / Káva vám může zvednout nejen n...

Káva vám může zvednout nejen náladu - může odvrátit problémy s erekcí

Poslední úprava 12.01.2018
Sdílet článek

Podle nejnovější studie, příjem kofeinu přispívá ke snížení problémů s erekcí u mužů, kteří pijí 2-3 šálky denně. Mezi faktory životního stylu, které jsou známé svým rizikem spojeným s erekcí patří: špatná strava, nedostatek fyzické aktivity, kouření, alkohol - kofein nebyl jeden z těchto kandidátů.

Nová studie ukazuje, že příjem kofeinu má fascinující účinky. Kofein má výhody, které mohou pomoci s kardiovaskulárními problémy a erekcí. Pro muže, kteří pijí kávu rádi je to dobrá zpráva.

Problémy s erekcí postihuje asi 18 milionů mužů nad 20 let. Mezi muži středního věku čísla rostou: asi 44% mužů nad 40 let trpí problémy s erekcí a 70% mužů ve věku nad 70 let. V nové studií se podívali na výzkumy od 3700 mužů, kteří vyplnili dotazník o jejich stravě, pohybu, konzumaci alkoholu, spotřeba kofeinu (od kávy, čaje, soda a sportovní nápoje) a jiné faktory životního stylu, které je ovlivňují. Zjistili, že muži, kteří pili 85-170 mg kofeinu denně měli o 42% menší pravděpodobnost, že budou mít problémy s erekcí. Ti, kteří pili 171-303 mg kofeinu měli o 39% menší pravděpodobnost, že se u nich vyskytne tato poruchu. Ty množství můžeme přirovnat k 2-3 šálkům kávy denně.

Proč by měl kofein zabránit problémy s erekcí?

Kofein ovlivňuje funkci krevních cév, což představuje dobré účinky pro mechanismus erekce. Kofein spouští řadu farmakologických účinků, které vedou k uvolnění penisu a kavernózní hladké svaloviny, která lemuje prostory penisu, čímž zvětšuje průtok krve v penisu. Jinými slovy tepny, hladké tkáň svalstva mají zvětšený průtok krve v penisu což přispívá k snadnější erekcí.

Výsledky použití kofeinu byly dobré i při mužích s vysokým tlakem nebo s nadváhou, obezitou. Muži s cukrovkou neměli stejně dobré výsledky, protože diabetes s sebou přináší řadu vlastních problémů s cévami. Cukrovka je jedním z největších rizikových faktorů, které způsobují problémy s erekcí, takže to není překvapující.

Zda by muži měli pít kávu, aby tak vyřešili své problémy s erekcí je nejasné. Káva s sebou přináší řadu zdravotních výhod pro tělo a mozek. Odborníci, ale nemají často zvyk doporučovat tuto návykovou látku a jsou osoby, které se bez kofeinu obešli celý život. Můžete to prodiskutovat s lékařem, pokud uvažujete začít s kávou jako návykem. V současné době je kofein oblíbený a má mnoho zdravotních výhod může zlepšit i vaše sexuální zdraví.

Káva vám může zvednout nejen náladu - může odvrátit problémy s erekcí Průměrné hodnocení: 4 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc