Domů / / 10 věcí, které si nevěděl o er...

10 věcí, které si nevěděl o erekci.

Poslední úprava 18.05.2017
Sdílet článek

Odkryli jsme tajemství a pravdu, tak co stojí za dosažením skvělé erekce? Jak jste již jistě věděli velký podíl na tom má penis, stále však existuje mnoho věcí, které vás mohou překvapit. Zde je 10 fascinujících faktů, které potřebujete vědět:

1. Existují tři druhy erekce - Reflexní erekce vychází se skutečného kontaktu. Psychogenická erekce pochází z vizuální stimulace nebo fantazie a noční erekce probíhá samozřejmě v noci. Psychogenická a noční erekce nejsou vždy záměrné a mohou nastat v nevhodné době.

2. Kouření a pití jsou nepřátelé - Studie dokazují, že mladí lidé, trpí erektilní dysfunkcí kvůli nadměrnému množství požívání alkoholu a kouření cigaret. Tak když se zdržíte dlouho na party, nepomůžete tím své erekcí.

3. Oral ji zvedčuje - Jistá studie zjistila, že muži, kteří dostali orální sex před měřením jejich erekce (vážně to byla reálná studie) hlásili větší erekci jako muži, kterým měřili erekci po fantazírovaní nebo si to dělali sami rukou.

4. Lepší spánek = lepší erekce - Nejenže spánek dokáže ovlipvnit váš sexuální apetit, ale také přeruší cyklus erekce, která se děje v noci. A tak když budete v noci s partnerem, který chrápe nebo chrápete vy může to ovlivnit značně velikost vaší erekce.

5. Ochrana soukromí - Záleží od muže, ale soukromí, které má při sexu má dopad na jeho erekci. Pokud žije se spolubydlícími nebo s jeho rodiči, případně s několika dětmi v domě, zatímco se o to pokouší, těžší se dostane až k samotnému vrcholu.

6. Může být trochu křivý - Nešiaľte! Pokud se mírně zakřiví pokud jste vzrušený. Malé zakřivení od pasu směrem dolů je zcela normální. A však v případě, že je zakřivení extrémně nebo způsobuje nepohodlí, může to být příznak Peryoniho nemoci, která se vyznačuje zjizveným tkání uvnitř penisu.

7. Masturbace - Když nemasturbuje několik dní máte větší průtok krve v penisu, když začnete znovu masturbovat dosáhnete větší erekci. Takže pokud chcete před některou zapůsobit, dejte tomu čas.

8. Na velikosti záleží - A to máme namysli tělesnou velikost. Muži, kteří jsou obézní mají mnohem menší hladinu testosteronu a tedy jejich erekce tak dlouho. Udržování zdravé hladiny IBM je tedy v nejlepším zájmu vaší erekce.

9. Ano, kondomy vás mohou opravdu odrovnat - Ale to neplatí pro všechny muže. Studie dokazují, že někteří muži mají kondom spojený s problémy s erekcí. Právě tito muži potřebují více času a více dráždění, aby jejich ochabnutí zmizelo.

10. Trocha více nezadržateľnosti - ženy by měly být vděčné za možnosti jejich orgasmu, muži tak velké štěstí neměli. Faktem je, že až 30 procent mužů vyslovilo svou nespokojenost s tím jak dlouho jejich erekce vydrží. Většina mužů jsou tak buď příliš vzrušení nebo nemají dostatek kontroly nad svou erekci.

10 věcí, které si nevěděl o erekci. Průměrné hodnocení: 1.5 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.