Domů / / Základní informace o erekci

Základní informace o erekci

Poslední úprava 24.03.2022
Sdílet článek

Erekce začíná už u chlapců, když jsou ještě děti a pokračuje po celý život. Myslíte si, že máte erekci po celou dobu? Zajímalo by vás jak často byste měli dostat erekci? Proč se to děje? Pomůžeme vám odpovědět na některé otázky.

Co se děje během erekce?

Erekce se zapne, když jste vzrušený a základna v míše pošle zprávu krevnímu oběhu, aby zaplnil cévy a houbovitou tkáň v penisu. Následně krev vstupuje do penisu a svaly kolem penisu se napnou tak, aby krev nemohla odtíkat.

Jak vypadá penis při erekci?

Vztyčený penis je širší, tvrdší a zpravidla delší než ochablý penis. Během erekce přestane penis viset volně, ztuhne a jeho pohyb půjde směrem nahoru od těla. Vztyčený penis může stát přímo, nahoru nebo dolů pod úhlem. Může to být trochu křivým směrem nahoru, dolů nebo na jednu stranu

Kdy se začne erekce?

Erekce se začne při dotyku penisu nebo dokonce jen při přemýšlení nad sexy myšlenkami. Teenageři velmi často dostávají erekci i bez vzrušení nebo dotyku jejich penisu. Je to zcela normální a s přibývajícím věkem se to nebude stávat tak často. Můžete mít spoustu náhodných erekcí v důsledku rychle měnícího se testosteronu v těle. Není nic neobvyklého se v každém věku probudit s ranní erekcí. Jen proto, že máte erekci, neznamená, že máte chuť na sex.

Dostáváte příliš často erekci?

Ne! Každý je jiný. Někteří lidé prostě mají erekci častěji než ostatní. Náhodné erekce se s přibývajícím věkem vytrácejí.

Jak můžete ukončit erekci?

Můžete vyzkoušet mnutí a dotýkání penisu, dokud nedostanete orgasmus. Erekce poté velmi rychle odezní. Nebo počkejte. Když se přestanete dotýkat svého penisu a přestanete myslet na vzrušující myšlenky, krev bude pomalu odtékat vlastním způsobem. Neočekávaná erekce bude méně častá, když si vaše tělo začne zvykat na změny, kterými prochází. Pokud máte obavy o ostatní lidi, že si všimnou vaše neplánované erekce, můžete si ji překrýt: knihou, mikinou, stáním proti zdi s jednou nohou na zemi a druhou proti zdi nebo jinými kreativními nápady.

Co se stane když nebudete ejakulovat? Budete mít "modré koule"?

Pokud nebudete ejakulovat, vaše varlata mohou být trochu bolavé, jde o pocit známý jako "modré koule." Ta tupá bolest je neškodná a odejde sama.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc