Domů / / 5 tipů na zlepšení erekce pomo...

5 tipů na zlepšení erekce pomocí stravy

Poslední úprava 30.03.2022
Sdílet článek

Dosažení zdravého a aktivního sexuálního života zahrnuje zdravý životní styl, důležitý je především výběr potravin. Není žádným tajemstvím, že správná výživa pomáhá zvýšit sexuální apetit a dosáhnout kvalitnější erekci. Muži by nikdy neměli čekat, dokud se kvalita jejich erekce viditelně zhorší. Je velmi důležité vědět kdykoli dosáhnout co nejtvrdší erekci.

Vyzkoušejte těchto 5 tipů výživy, které každému muži pomohou udržet si silnou erekci a držet krok s aktivním sexuálním životem. Existuje pořekadlo: "Jsme to, co jíme." Měli bychom se proto o své zdraví starat.

Co jíst na potenci

Jezte čerstvé ovoce a zeleninu

Klíčem k silné a tvrdé erekci je správný průtok krve, a to prospívá nejen penisu, ale i celému kardiovaskulárnímu systému těla. Při erekci penisu vyvolané sexuální stimulací se krev nažene do penisu a vyplní krevní cévy v erektilní tkáni penisu. Vše, co způsobí ucpání krevních cév, bude bránit správnému proudění krve do oblasti penisu.

Pravidelná konzumace čerstvého ovoce a zeleniny může přispět k udržení a posílení kardiovaskulárního systému tím, že sníží množství cholesterolu v krvi. Ovoce a zelenina obsahují velké množství antioxidantů, které bojují proti volným radikálům v těle, které mají negativní dopad na kardiovaskulární systém. Zařaďte proto ovoce a zeleninu do svého denního jídelníčku.

Pijte zelený čaj

Zelený čaj je známý svým vysokým obsahem antioxidantů. Tyto antioxidanty bojují proti a eliminují volné radikály v těle, zejména v kardiovaskulárním systému. Jak již bylo uvedeno v prvním tipu, kardiovaskulární systém je důležitý pro dosažení a udržení kvalitní erekce.

Další velkou výhodou pravidelné konzumace zeleného čaje je to, že obsahuje složku, která pomáhá posilovat kosti a bojovat proti rakovinným buňkám. Pijte proto každý den zelený čaj, spolu s jinými nápoji jako je černý čaj, který je také skvělý na zlepšení průtoku krve. Jeden šálek zeleného čaje každý den pomůže udržet tělo zdravé.

Vyvarujte se přejídání

Přejídání může v konečném důsledku vést k obezitě. Za normálních okolností, tlustí muži, obzvláště muži, kteří mají hodně tuku v oblasti břicha, mají nízké libido a slabou erekci. To je cena za přejídání se. Není hříchem jíst, ale důležité je konzumovat správné množství potravin. Přejídání se prostě není ideální návyk.

Produkce testosteronu je podstatně ovlivněna množstvím tuku získaného v důsledku přejídání a nezdravých stravovacích návyků. Když klesne hladina testosteronu v těle, klesne s ní i libido a sexuální touha. Testosteron je pohlavní hormon, který je zodpovědný za vysoký sexuální apetit.

Obezita způsobená přejídáním se bude pravděpodobně vést k poruchám erekce. Když obézní muž konzultuje urologa kvůli poklesu sexuální touhy, první rada, kterou dostane je to, aby zhubl. Hubnutí a udržení si zdravého životního stylu a zdravých stravovacích návyků je klíčem k obnově sexuální síly a silné erekce.

Jezte zdravé jídlo

Příjem kalorií hraje zásadní roli ve zdraví kardiovaskulárního systému, protože ten je důležitý pro sexuální funkci, jakož i celé tělo. Vyhněte se konzumaci mastných a smažených potravin. Občasná konzumace smažených jídel není katastrofou, ale jezte je s mírou a rozhodně ne každý den.

Další tip: Pokud jíte smažené jídlo, vyvažte jej zeleným salátem, octem a zdravými oleji. Jezte ryby jako je losos, tuňák a ryby bohaté na Omega-3 mastné kyseliny. Vyhněte se koktejlům po večeři a nejezte kůži z kuřete.

Okořeňte si jídlo

Koření jako je zázvor, kajenský pepř a pepř, jsou známé svými afrodiziakálními účinky. Ve skutečnosti existuje mnoho jiných neobvyklých druhů koření, které se používají jako složky v některých doplňcích výživy na bylinném základě určených pro muže. Například paprika obsahuje capsicum, které má termogenní účinek, který pomáhá rozpustit tuk.

Mnoho asijských koření se již po staletí používá kvůli jejich afrodiziakálním vlastnostem. Mějte proto při pojídání koření vždy po ruce. Nejenže bude jídlo chutnat lahodně, přinese Vám to i mnoho zdravotních výhod.

Doufáme, že tyto výživové tipy Vám pomohou zlepšit si svůj sexuální život. Mějte na paměti, že to co jíte, ovlivňuje Vaše zdraví. Navíc, pokud jde o sexuální zdraví, hraje důležitou roli kardiovaskulární systém.

Někteří lékaři dokonce nazývají penis barometrem celkového zdraví muže. Pokud dojde k poklesu sexuální výkonnosti a i erekce, problém může být v kardiovaskulárním systému.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc