Domů / / Podpora erekce - nezapomínejte...

Podpora erekce - nezapomínejte na tyto látky

Poslední úprava 17.01.2018
Sdílet článek

Udržení si dobré úrovně sexuální touhy nemusí být těžké, ale mnoho mužů si stěžuje na to, že jejich libido se snižuje a kvalita jejich erekce se zhoršuje. Existuje mnoho faktorů, které mohou do určité míry podpořit erekci u muže. Dobrou zprávou je, že existují látky a potraviny, které jsou užitečné pro dosažení a udržení si vysokého libida na vyžádání. V tomto případě budeme hovořit o některých základních živinách, o kterých mnoho mužů nemusí vědět a o jejich vlastnostech napomáhajících zvýšení sexuální touhy a lepší erekci.

Ve skutečnosti existuje mnoho živin, které jsou velmi užitečné pro muže na udržení dobré erekce. Zmíníme však jen některé běžně spojované s posílením mužnosti. Některé z těchto základních živin se používají jako přísady v přírodních doplňcích výživy pro muže.

Bílkoviny

Bílkoviny hrají důležitou roli v produkci hormonu testosteronu u mužů. Jak jste si všimli, kulturisté přijímají hodně bílkovin a k dispozici jsou dokonce i proteinové koktejly a doplňky. Bílkoviny také pomáhají při správném vývoji svalů.

Podle jednoho výzkumu většina vegetariánů, kteří ve stravě přijímali nízké množství bílkovin s věkem zaznamenala problémy se slabou erekcí. Bylo zjištěno, že strava chudá na bílkoviny zvyšuje množství globulinu, což je látka vážící se na pohlavní hormony, nacházející se většinou u starších mužů. Globulin se naváže na hormon testosteron, který následkem toho není k dispozici, když ho tělo potřebuje.

Zkontrolujte, zda se ve vaší stravě, obzvláště ve snídani, nachází dostatek bílkovin. Bílkoviny lze nalézt v různých potravinových zdrojích a není žádný důvod, proč byste tuto základní živinu měli ze své stravy vynechat. Hledejte potraviny bohaté na libové bílkoviny, jako jsou fazole, hrách, čočka, mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku, vejce, libové hovězí maso, vepřová panenka, kuřecí a krůtí prsa, ryby nebo mořské plody jako je tuňák, losos a krevety.

Zinek

U mužů, kteří mají nedostatek zinku může dojít k hypogonadismu. Je to onemocnění, při kterém mužské pohlavní žlázy neprodukují žádné hormony nebo jen malé množství. Kromě toho, studie zjistili, že zinek pomáhá regulovat hladinu hormonu testosteronu.

Doplňky výživy obsahující zinek byly spojeny s dramatickým zvýšením hladiny testosteronu u mladých mužů, kteří měli nedostatek zinku a podstatnému zvýšení hladiny testosteronu u starších mužů, kteří mají mírný nedostatek zinku.

Další důležité funkce zinku

  • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a rychlost metabolismu
  • Pomáhá citlivosti čichu a chutě
  • Pomáhá imunitnímu systému

Vláknina

Vláknina se nachází v částech rostlin, které jsou nestravitelné. Hlavním úkolem vlákniny je udržet trávicí systém zdravý. Bylo také prokázáno, že konzumace vlákniny pomáhá při cukrovce, vysoké hladině cholesterolu v krvi, regulaci hmotnosti a regulaci globulinu.
Vláknina zajišťuje konstantní pohyb v lidském těle, ale je navíc spojena s globulinem, stejně jako bílkoviny. Dostatečné množství bílkovin v těle, pomáhá snížit množství globulinu, který se váže na hormon testosteron v důsledku čehož se zvýší hladina testosteronu, která je k dispozici během sexuálních aktivit a pomáhá i při erekci.

Kromě toho, vláknina je velmi užitečná, pokud jde o regulaci hmotnosti, protože brání hromadění tuku podél břišní oblasti, který může mít negativní vliv na slabou erekci a sexuální výkonnost. Vláknina také pomáhá při trávení potravy a navíc pomáhá regulovat správný a snadný pohyb střev.

Hořčík

Podle výzkumů má u starších mužů vliv na celkovou hladinu testosteronu v těle. Výzkum také zjistil, že hořčík funguje jako modulátor během rušivého procesu stárnutí. Jinými slovy, hořčík je živina bojující proti stárnutí, což pomáhá člověku zůstat mladý a to zejména pokud jde o sexuální výkonnost, dostatečnou erekci a sexuální výdrž.

L-arginin

Pokud sledujete trend doplňků výživy pro muže, můžete znát L-arginin. Je to esenciální aminokyselina, která pomáhá udržovat zdravé srdce a pomáhá při migrénách, bolestech hlavy, vysokém krevním tlaku, bolesti na hrudi, a mnoha dalších.

Kromě toho se také používá jako přírodní léčba pro slabou erekci, impotenci (erektilní dysfunkce) a také na zlepšení mužské plodnosti.

Když se L-arginin dostane do těla, změní se na látku zvanou NO (oxid dusnatý), který pomáhá rozšířit cévy, a tím zlepšuje krevní oběh v celém těle. Samozřejmě, že to zahrnuje správné proudění krve v penisu výslednou lepší a tvrdší erekci.

Tato aminokyselina může být použita i v krémech, které mohou pomoci při léčbě sexuálních problémů a to jak u mužů, tak i u žen.

Doufáme, že tento článek Vám poskytl alespoň malý přehled toho, které základní živiny jsou skvělé pro zlepšení sexuálního života a také celkového zdraví.

Nakonec, vždy usilujte o zdravý životní styl. Dávejte si pozor na to, co jíte. Ujistěte se, že jídlo, které konzumujete je zdravé a prospěšné pro tělo a zachování si celkového zdraví a obzvláště sexuálního zdraví. Zaměřte se na udržení si zdravé a ideální váhy, protože obezita má vliv na sexuální touhu, výkon, a dokonce je i potenciální příčinou problémů s erekcí. Stručně řečeno, konzumujte zdravou a vyváženou stravu. Zvykněte si tak dělat a jste na cestě k vzrušujícímu aktivnímu sexuálnímu životu.

Podpora erekce - nezapomínejte na tyto látky Průměrné hodnocení: 2.5 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc