Domů / / 8 důvodů proč se vám nedaří do...

8 důvodů proč se vám nedaří dosáhnout erekci

Poslední úprava 15.01.2018
Sdílet článek

Jak dosáhnout delší erekci? Víme o 8 důvodech proč se vám to nedaří ...

Chcete delší a tvrdší erekci?

Erekce je zábavná věc. Když zůstane vaše erekce tvrdá máte ze sebe skvělý pocit. Ale když to ochabne, bez ohledu na to, jak moc se snažíte, může to být důvod pro nějaké vážné psychické obavy.

Jak udržet delší erekci?

Většinu celého času je erekce ve vaší hlavě. A pokud máte blok nebo problém v hlavě, máme pro vás typy, které vám zaručeně pomohou. Zaprvé když máte erekci, cítíte se nadržený? Pokud jste schopen dosáhnout erekce když jste sám je pro vás jednodušší naučit se uvolnit ve společnosti ženy.

Proč muži trpí bezvládného erekcí?

Existuje mnoho důvodů proč můžete mít problém dosáhnout erekce při svém partnerovi. Vaše žena může předpokládat, že je to proto, že je málo atraktivní, ale skoro vždy je to jiný důvod. Zde je několik důvodů proč může být pro vás těžší dosáhnout erekce:

 1. Nudná rutina - Po několika letech je těžší dostat se z monotónních sexuálních her, i když máte atraktivního partnera.
 2. Kondomy mohou za znecitlivění - Kondomy mohou mít pevné sevření kolem vašeho penisu, což může v konečném důsledku ovlivnit váš celkový výkon. Pokud je to nutné používejte tenčí kondomy, ale pokud si důvěřujete a jste s partnerem zavázán jen sobě, můžete je vynechat.
 3. Nadměrné vzrušení - I kvůli nadměrnému vzrušení může dojít ke ztrátě erekce. Někdy můžete být opravdu vzrušený a právě to může zabít vaši tvrdost. Je to divné, ale právě díky nadměrnému vzrušení a adrenalinu se můžete cítit slabí a nervózní.
 4. Pilulky mohou způsobit ochabnutí - Některé léky proti bolesti a i jiné tabletky mohou způsobit necitlivost tam dole. Pokud máte problém s výkonem když jste nemocní, neobviňujte se!
 5. Strach ze selhání - To je vlastně nejčastější důvod, proč tak mnoho mužů nedosáhne erekci. Psychologické poškození mohou způsobit více škody než ty fyzické.
 6. Tlak - To platí zejména tehdy pokud jste ve stresu, když chcete aby byla vaše dívka spokojená nebo když se vaše žena snaží otěhotnět.
 7. Máte nudný život - Pokud nejste nadšený se svého života nebo jste v depresi, byl by to zázrak pokud byste dosáhli skvělou erekci.
 8. Nemáte dobrý životní styl - Spíte dobře, jíte zdravě? Zdravý životní styl může ve značné míře ovlivnit vaše sexuální touhy a váš výkon.
8 důvodů proč se vám nedaří dosáhnout erekci Průměrné hodnocení: 1 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

 • Pilulky na erekci Viafil

  Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc