Domů / / 5 nejlepších potravin, které z...

5 nejlepších potravin, které zlepší vaši erekci a udělají ji kouzelnou

Poslední úprava 25.03.2022
Sdílet článek

Existuje množství přírodních látek, které zlepší vaši erekci. Pokud budete postupovat podle těchto typů a triků, bude to vaší erekci jen prospívat. Samozřejmě, vyžaduje si to, abyste přijali určitá opatření. Pořiďte si tyto potraviny, doplňte vitamíny a pomůžete sami sobě.

Tyto potraviny zlepší vaše proudění krve, produkci oxidu dusnatého a pomohou zvýšit nízkou hladinu testosteronu. Nízký testosteron snižuje produkci oxidu dusnatého, snižuje libido.

5 nejlepších potravin na podporu erekce

Kakaové produkty

Čerstvé kakaové produkty jsou zcela rozdílné jako čokolády na pultech v potravinách. Kupříkladu mléčné čokolády představují velké množství prášků a zpracovaných přísad. Jsou zahřívány do takových teplot, že všechny antioxidanty jsou dávno pryč. Pravá čokoláda je jednou z nejvíce výživných potravin ve světě, a to se používá tisíce let.

Zde jsou důvody, proč kakao zvyšuje sexuální výkonnost:

 • Studie ukazují, že syrové kakaové výrobky způsobují pokles systolického krevního tlaku. Co je bezpochyby pro erekci prospěšné. Znamená to, že surový kakaový prášek rozšiřuje tepny a umožňuje větší průtok krve.
 • Zdraví a flexibilita velmi souvisí s erekcí. Krevní cévy v penisu se nazývají endolithium. Syrové kakao obsahuje sloučeniny flanovoly. Takže ve zkratce to znamená, že syrové kakao zdvojnásobuje zdravé buňky uvnitř penisu.
 • Takže co nejméně zpracované, organické tmavé čokolády nebo kakaový prášek je jednou z nejlepších potravin pro vaši erekci.

Česnek

Přesto, že vám po něm smrdí dech, je to neuvěřitelně silná potravina pro muže. Česnek úžasně působí na hladinu testosteronu. Je to silný aktivátor erekce.

Proč potřebujete jíst česnek?

 • V jisté studií vědci zjistili, že česnek snižuje krevní tlak a je lepší než léky.
 • Zvyšuje výrazně testosteron, což je základ erekce.
 • V jedné studií se zvířaty se zjistilo, že česnek zvyšuje průtok krve až o 15%. Výzkumníci určili, že stejné a pokud ne i větší účinky by měly být i u lidí. Vždy se však snažte získat organický česnek a nedejte se zlákat různými nahrážkami.

Granátové jablko

Granátové jablko je ten nejlepší způsob posílení erekce. Vědci na celém světě jsou ohromeni jeho léčivými vlastnostmi. Nicméně věc, která opravdu vyniká je skutečnost, že toto ovoce se dostane do kardiovaskulárního systému a ovlivňuje i produkci testosteronu. V jedné studií zvýšilo toto ovoce aktivitu NOS (systéza oxidu dusnatého), který ovlivňuje erekci.

O přírodní viagře zvané granátové jablko:

 • Dlouhodobé jedení granátového jablka snižuje krevní tlak.
 • Stejná studie zjistila, že pití šťávy z granátového jablka zvětšilo průtok tepen o 30% v průměru.
 • Bylo také prokázáno, že granátové jablko zvyšuje testosteron. Je to způsobeno velkým množstvím antioxidantů, které obsahuje.
 • Působí jako přírodní viagra, protože toto ovoce zvyšuje aktivitu oxidu dusnatého. V podstatě využívá stejný mechanismus všech léků na erekci.

Všechny tyto výsledky byly dosaženy použitím čistého granátového jablka, džusu nebo šťávy. Extrakty nebo koncentráty šťáv nedosahují žádné podobné účinky.

Špenát

Špenát je neuvěřitelně bohatý na přírodní dusičnany. Tyto přírodní dusičnany přivádí do tepen a rozšiřuje je. Špenát patří do skupiny potravin, které nazýváme "přírodní steroidy".

Průzkumy o špenátu:

 • Jedna studie tvrdí, že dokáže dusičnany v těle proměnit na oxid dusnatý. Právě špenát byl určen za nejsilnější potravinu v této skupině.
 • V špenátu je vysoká hladina ekdysteronu. To posiluje testosteron v krvi, což má příznivý dopad na erekci.
 • Špenát je bohatý na minerály a vitamíny. Ty jsou potřebné pro tvorbu testosteronu a oxidu dusnatého v těle.
 • Podle všeho je špenát velmi prospěšný pro erekci, tak nim naplňte lednici.

Vlašské ořechy

Všechny ořechy obecně způsobují zázraky při erekci. Když díváme na ořechy jako na erekční posílení, jeden z nich je král. Je to surový, nepražený, nesolených vlašský ořech. Obsahuje aminokyseliny a je schopen proměnit oxid dusnatý v těle. Má za sebou i úspěšnou studiu snižování krevního tlaku.

Studie pozadí vlašských ořechů:

 • Studie ukázaly, pozoruhodné výsledky v oblasti poklesu krevního tlaku pouze se 6-8 vlašskými ořechy. To je obrovský pokles, který tak rychle nedosáhnete ani léky.
 • Zvyšují produkci oxidu dusnatého.
 • Na základě toho je konzumování vlašských a jiných ořechů to nejlepší co můžete udělat pro posílení erekce.

Další potraviny, které pomohou při erektilní dysfunkci

Meloun

Červený meloun obsahuje sloučeniny, které mají na žíly a cévy podobný účinek jako léky na erektilní dysfunkci. Může zlepšit i sexuální touhu. Většinu melounu tvoří voda, zbytek je však plný lykopenu, což je antioxidant dobrý pro srdce, prostatu i pokožku (čtěte více o melounu a erektilní dysfunkci).

Ústřice

Tyto měkkýši mohou zvýšit hladiny testosteronu. Jsou plné zinku, který tělo potřebuje. Třeba je však jíst správně uvařené. Pozor na alergickou reakci a případnou otravu.

Káva

Ranní šálek kávy vám nepomůže pouze s ranním probuzením. Nabudit může i váš milostný život. Kofein podporuje cirkulaci krve, a to je přesně potřebný "lék" na erektilní dysfunkci. I mnohé čaje, nápoje pro sportovce či sycené nápoje obsahují kofein. Ale nezapomínejte, pít je třeba je s mírou.

Hroznový džus

Možná máte rádi víno, které se také vyrábí z hroznů. Hroznová šťáva však dokáže zvýšit oxid dusnatý v těle. Pokud vás mošt neláká, zkuste džus z granátového jablka, má stejný účinek.

Ryby

Losos a jiné mastné ryby jsou výborným zdrojem srdci prospěšných omega-3 mastných kyselin. Také dokáží zvýšit hladiny oxidu dusnatého v těle. Snižují krevní tlak a riziko infarktu a tvorby krevních sraženin. Dalšími vhodnými zdroji omega-3 kromě lososa jsou i sardinky, tuňák či makrela.

Zelená zelenina

I kapusta podporuje tvorbu oxidu dusnatého. Kromě přínosů pro sexuální život je tato zelenina celkově zásobárnou potřebných živin. Obsahuje vitamíny, minerály i omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Pálivé papriky

Milostný život si můžete okořenit také pomocí chilli. Do stravy můžete přidávat chilli, kajenský pepř, jalapenos, habaneros - obsahují štiplavou látku, která člověka zahřeje a přitom uvolňuje tepny. Pomáhá tak dostat krev do srdce a jiných orgánů, včetně penisu. Chilli také dokáže snížit krevní tlak a cholesterol a brání vzniku krevních sraženin.

Olivový olej

Olivový olej dokáže pomoci tělu vytvářet více testosteronu. Je také plných dobrých mononenasycených tuků. Ty se dokážou zbavit špatného cholesterolu. Ideální je používat extra panenský olivový olej. Ten se vyrábí lisováním bez použití chemických látek a vysokého zahřívání. Tím se zachovají v oleji zdravé antioxidanty.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Pilulky na erekci Viafil

  Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc