Domů / / 8 tipů pro silnější erekce

8 tipů pro silnější erekce

Poslední úprava 18.01.2018
Sdílet článek

Není divu, že kalendáře kde je zobrazeno nářadí a hezké ženy se těší velké popularitě. Muži jsou známí svou láskou k nástrojům, jejich řádné údržbě a jejich co nejúčinnějšímu využití. Z tohoto důvodu je mnohem více šokující, že se nestaráme o své tělesné nářadí, ať už jde o mini-šroubovák nebo 12-palcový vrták s diamantovým hrotem. Už od puberty naše nástroje trpí různými druhy špatného zacházení, od přílišného nadšení v Levi džínách po prohýřeno noci se ženami od kterých jsme pochytili všechno jen ne jejich jména.

Zde je ale osm tipů, které Vám pomohou šetřit své nástroje ještě dlouho poté, co se z Vás stane mistr řemeslník. A raději dávejte pozor: Pokud si nedáte pozor, žena ve Vašem životě si může vzpomenout na hrozivé, no přesné pravidlo: "Pokud chcete, aby bylo něco uděláno pořádně, najměte si údržbáře."

Vyhněte se zmenšovačům penisu

Ve studii provedené na americké univerzitě, vědci zjistili, že když muže požádali, aby ohodnotili svůj sexuální život na stupnici od jedné do 10, muži, kteří kouřili se pohybovaly kolem pětky, což má daleko od nekuřáků, kteří ho zhodnotili na devět.

Jedním z důvodů je samozřejmě to, že kouření je známou příčinou impotence. A existují i důkazy že kouření ovlivňuje sílu erekce. V jedné studii vědci zjistili, že penisy kuřáků jsou výrazně menší než penisy nekuřáků. Kromě toho, že poškozuje cévy, kouření může způsobit poškození samotného tkáně penisu, následkem čehož je méně pružné a brání mu v natažení se, tvrdí urologové. Ještě jsme neslyšeli lepší důvod, proč přestat kouřit.

Jděte na vasektomii

Pokud jste skončili s produkcí potomstva (nebo jste si jisti, že nechcete děti), zvažte investici do trvalé renovace továrny na spermie. Riziko selhání antikoncepce může být pro některé muže velkým zdrojem úzkosti a to zejména těch, kteří si již v minulosti prošli antikoncepční katastrofou nebo alespoň nastrašením. Úzkost může vést k problémům s erekcí a vyústit ve stejný začarovaný kruh, kvůli kterému tréma kazí atmosféru.

Ale v případě, že nejsou k dispozici žádné spermie, riziko těhotenství je nepatrné: správně provedená vasektomie má 99,9% -ní účinnost. A při zhruba 1000 eurech, je to zanedbatelná částka v porovnání s tím, kolik stojí výchova dítěte.

Zbavte se své milenky

Je běžné, že muži, kteří začnou partnerce zahýbat, začnou mít také problémy s erekcí. Je to dokonce tak běžné, že lékaři, kteří léčí problémy s erekcí, se často své pacienty ptají, zda mají nějakou bokovku. Pokud o tom Vaše žena neví, neschvaluje to a nepodílí se na Vašem novém sexuálním životě, měli byste se cítit alespoň trochu provinile, když jste s ní. Vina se může obrátit na úzkost, což může zabít erekci.

Zbavte se své pneumatiky

Hned po klášteře, cukrovka je nejrychlejší cesta k celoživotnímu celibátu. Ve skutečnosti, více než 50 procent všech mužů s diabetem je impotentních. Nemoc zasáhne penis dvojnásobně. Urychluje proces cévních onemocnění a zpomaluje přenos podnětů podél nervů v celém těle. A věřte nám, znecitlivění penis není šťastný penis.

Nejlepším způsobem jak se vyhnout cukrovce je udržovat svou váhu pod kontrolou. Pokud je na to už příliš pozdě, dávejte si pozor na hladinu cukru v krvi (poraďte se se svým lékařem ohledně nejlepších metod). Muži, kteří toto zanedbávají, mají o 70 procent více problémů s erekcí, než ti, kteří si na cukr v krvi dali pozor, uvádí nedávná italská studia.

Nevrážejte do tvrdých předmětů

Jeden energický náraz stačí na poškození kavernózních těles, podlouhlých "erektilních komor", které jsou umístěny po délce Vašeho penisu. Nevěříte nám? Zkuste namířit Váš ztopořený penis na kmen stromu - má zhruba stejnou hustotu jako stydká kost Vaší partnerky.

Kompletní prasknutí bude vyžadovat operaci do 24 hodin, aby se zastavilo vnitřní krvácení a snížení riziko trvalého poškození. Částečné natržení není tak vážné, ale může způsobit problémy později. Vzhledem k tomu, že povrch kavernózních těles se zjizví, ty ztratí svou pružnost, což vede k zakřivení, bolesti a nakonec impotenci.

Podle některých odhadů více než třetina impotentních mužů utrpěla zranění penisu. Pokud se chcete chránit, buďte opatrní, když je Vaše partnerka nahoře. To je pozice, při které je zranění nejpravděpodobnější.

Chůze pomáhá

Začněte chodit pěšky. V jedné nedávné studii vědci zjistili, že muži, kteří chodili jen 2 km denně, měli o polovinu méně problémů s erekcí než muži se sedavým způsobem života. Dvacet minut joggingu nebo 30 minut silového tréninku také funguje.

Nánosy, které ucpávají nebo zatvrzují stěny cév penisu mohou rychle překazit erekci. Chlapi si zvyknou myslet, že cévy jsou jednoduché trubky, které se mohou ucpat, ale je to mnohem komplikovanější, říkají urologové. Výstelka těchto cév je velmi biologicky aktivní oblast, kde se chemické látky vyrábějí a jsou uvolňovány do krevního oběhu. Čím více cvičíte, tím zdravější, čistší a pružnější tato výstelka bude.

Hodně zívejte

Co se týče Vašeho těla, zívání a dosažení erekce je prakticky totéž. Jsou oba řízeny chemickou látkou zvanou oxid dusnatý. Uvolňuje se v mozku a může buď cestovat do neuronů, které řídí otevírání úst a dýchání, nebo jít dolů míchou do krevních cév, které zásobují penis krví. Někdy se stane obojí (to je důvod, proč velké zívnutí může způsobit vzrušení v kalhotách).

Nedoporučujeme předehru s ústy dokořán. Ale pokud budete zívat po celý den, připravíte neurochemické cesty, které vedou k dobrým, robustním erekcím.

Po sexu si pospěte

Víme, že se nerad vzdáváte byť jen jedné minuty rozhovoru s partnerkou po sexu, ale nakonec i tak usnete. Váš penis potřebuje tolik spánku, kolik je jen možné.

Každou noc, když spíte, máte od tří do pěti hodinu trvajících erekcí. Pravděpodobně jste si tento jev všimli, když jste naposledy museli močit o 4 ráno. Tyto erekce neslouží jen k tomu, aby byl život vaší partnerky zajímavý. Dobíjejí Váš penis, co ho udržuje dobře vyživován okysličenou krví. Teoreticky, čím více nočních erekcí máte, tím pružnější Vaše topořivou tkáň bude. A to může pomoci udržet erekci silnou i s přibývajícím věkem.

Čtěte dál
Čaj na erekci
8 tipů pro silnější erekce Průměrné hodnocení: 3 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc