Domů / / 11 tajemství silnější erekce

11 tajemství silnější erekce

Poslední úprava 19.01.2018
Sdílet článek

Jak muži dosáhnou stáří 30, 40 let jejich sexuální vystoupení se začne měnit. Rovněž se mění délka a kvalita jejich erekce. Nemusí to být vždy tak. Existuje 11 kroků jak zvětšit a prodloužit erekci, abyste měli uspokojující sexuální život.

Pečujte o své srdce

Kvalita vaší erekce souvisí se zdravím vašich cév. Udržet si zdravý kardiovaskulární systém je stejně důležité pro váš sexuální život, tak pro prevenci srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Pozoruj svůj pás

Ztráta nadváhy není jen o hledání atraktivity - i když je to pěkný vedlejší efekt. Kolik tělesného tuku máte - to jediné je důležité pro kardiovaskulární problémy, včetně toho jaký to má vliv na vaši erekci. Pokud je váš obvod pasu menší než 86 cm je prakticky jisté, že máte malé množství tělesného tuku v těle. To znamená, že možnost ztráty erekce je menší.

Dostatek spánku

Pokud spíte méně než 7 hodin denně, riskujete narušení odlivu a přílivu hormonů, které ovlivňují vaše sexuální touhy a erekci. Poslední spánkové cykly jak se probudíte, když vaše tělo dostává co nejvíce spánku jsou důležité. Erekce jsou běžné v této fázi - což znamená zdravý průtok krve do penisu.

Neznečišťujete své tělo

Pokud kouříte, užíváte kokain nebo jiné nelegální drogy, problémy s erekcí jsou pochopitelně jisté. Cigarety, kokain mají za následek poškození cév, včetně těch v rámci tvého penisu. Přestože vědci ještě nevědí přesný mechanismus, občasná konzumace alkoholu (více než 1 nápoj denně) negativně ovlivňuje erekci.

Stavěj si svalovou hmotu

Airobic je skvělý pro kardiovaskulární zdraví a také pro kvalitní erekci, ale i spieraniu je také důležité. Přesto, pokud lidé přehánějí silové tréninky erekce může vytrácet. Přidání svalů tím, že se dělají 2 cvičení celého těla týdně zvyšuje funkčnost našeho metabolismu. Pomáhá udržet nízký tuk ve vašem těle a dopomáhá vysoké energií. A co víc kombinace aerobiku a spieraniu zvýší úroveň testosteronu, který zvyšuje sexuální touhy a výkonnost. V každém cvičení byste měli zapojit cviky, které podpoří svaly vašeho trupu a nohou. V případě, že se vám cviky zdají stále jednoduché vaše svaly nefungují dost - což znamená přidejte pár kilo na činku.

Sex na prázdný žaludek

Když budete jíst velké jídlo, krev, kterou potřebuje k dosažení erekce se přesune do žaludku. Tak je lepší se vyhnout velkým porcím jídla několik hodin předtím než očekáváte sex.

Dělej to častěji

Pro mnoho lidí znamená více sexu silnější erekci. Je to proto, že sex zvyšuje hladinu testosteronu. I v případě, že nemáte sex, jen časté erekce, může to dopomoci udržení se ve formě. Každá erekce přináší krev do penisu (živiny) a odplavuje odpadní látky.

Vyvarujte se tučným jídlům

Tučná jídla zvyšují hladinu triglyceridů v krvi. Jejich vysoká hladina omračuje cévy, narušuje erekci. Jeden dobrý způsob jak se vyhnout jejich vysoké hladině v krvi (a zabránit zvýšení tělesné hmotnosti) je jíst středomořskou stravu: hodně ryb, ovoce a zeleninu bohaté na vlákniny.

Zvažujte doplňky

Několik doplňků může pomoci erekcí. Ty jsou obecně bezpečné, ale je lepší poradit se s lékařem, dříve než začnete nějaký doplněk brát. Vitaminy C, D, rybí olej, koenzym Q10 borovicové kůry, byly všechny spojeny se silnější erekcí. Je obtížné získat dostatek vitaminu D z potravy nebo slunečního záření. Doporučuje se také maca, ženšen nebo tongkat ali.

Vyhněte se emocionálnímu stresu

Stres stimuluje váš malý zájem o sex. Stimuluje i váš nervový systém, čímž jsou vaše cévy méně citlivější. Je nemožně eliminovat stres, samozřejmě, ale můžete vyzkoušet nakopnout váš pohybový režim, meditaci nebo jiné techniky, které kontrolují stres.

Poraďte se s lékařem

Pokud jste si všimli, že vaše erekce není jako bývala poraďte se se svým lékařem. V mnohým případech je to důsledek cukrovky, vysokého krevního tlaku, obezity, kardiovaskulárních onemocnění. Pokud zpracování vaší poruchy neodstraní váš problém s erekcí. Můžete se zeptat svého lékaře na užívání dostupných léků, které pomohou vaší erekcí. Na trhu jich je hned několik.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc