Domů / / 11 tajemství silnější erekce

11 tajemství silnější erekce

Poslední úprava 28.03.2022
Sdílet článek

Jak muži dosáhnou stáří 30, 40 let jejich sexuální apetit se začne měnit. Rovněž se mění délka a kvalita jejich erekce. Existuje 11 kroků jak zvětšit a prodloužit erekci, abyste měli uspokojující sexuální život.

Pečujte o své srdce

Kvalita vaší erekce souvisí se zdravím vašich cév. Udržet si zdravý kardiovaskulární systém je stejně důležité pro váš sexuální život, tak pro prevenci srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Pozorujte svůj pás

Zbavit se nadváhy není jen o hledání atraktivity - i když je to pěkný vedlejší efekt. Kolik tělesného tuku máte - to jediné je důležité pro kardiovaskulární problémy, včetně toho jaký to má vliv na vaši erekci. Pokud je váš obvod pasu menší než 86 cm je prakticky jisté, že máte malé množství tělesného tuku v těle. To znamená, že možnost ztráty erekce je menší.

Dostatek spánku

Pokud spíte méně než 7 hodin denně, riskujete narušení odlivu a přílivu hormonů, které ovlivňují vaše sexuální touhy a erekci. Poslední spánkové cykly jak se probudíte, když vaše tělo dostává co nejvíce spánku, jsou důležité. Erekce jsou běžné v této fázi - což znamená zdravý průtok krve do penisu.

Neznečišťujte své tělo

Pokud kouříte, problémy s erekcí jsou pochopitelně jisté. Cigarety mají za následek poškození cév, včetně těch v rámci penisu. Přestože vědci ještě nevědí přesný mechanismus, občasná konzumace alkoholu (více než 1 nápoj denně) negativně ovlivňuje erekci.

Budujte si svalovou hmotu

Aerobic je skvělý pro kardiovaskulární zdraví a také pro kvalitní erekci, ale posilňovaní je také důležité. Přesto, pokud lidé přehánějí silové tréninky, erekce se může vytrácet. Přidání svalů tím, že se dělají 2 cvičení celého těla týdně, zvyšuje funkčnost metabolismu. Pomáhá udržet nízký tuk v těle a dopomáhá vysoké energií. A co víc, kombinace aerobiku a posilňování zvýší úroveň testosteronu, který zvyšuje sexuální touhu a výkonnost. V každém cvičení byste měli zapojit cviky, které podpoří svaly trupu a nohou. V případě, že se vám cviky zdají stále jednoduché, vaše svaly nepracují dost - což znamená, přidejte pár kilo na činku.

Sex na prázdný žaludek

Když budete příliš jíst, krev, kterou potřebuje k dosažení erekce se přesune do žaludku. Takže je lepší se vyhnout velkým porcím jídla několik hodin předtím, než očekáváte sex.

Dělejte to častěji

Pro mnoho lidí znamená více sexu silnější erekci. Je to proto, že sex zvyšuje hladinu testosteronu. I v případě, že nemáte sex, jen časté erekce, může to dopomoci udržení se ve formě. Každá erekce přináší krev do penisu (živiny) a odplavuje odpadní látky.

Vyvarujte se tučným jídlům

Tučná jídla zvyšují hladinu triglyceridů v krvi. Jejich vysoká hladina omračuje cévy, narušuje erekci. Jeden dobrý způsob jak se vyhnout jejich vysoké hladině v krvi (a zabránit zvýšení tělesné hmotnosti) je jíst středomořskou stravu: hodně ryb, ovoce a zeleninu bohaté na vlákniny.

Zvažujte doplňky

Několik doplňků může pomoci erekci. Ty jsou obecně bezpečné, ale je lepší poradit se s lékařem, dříve než začnete nějaký doplněk brát. Vitaminy C, D, rybí olej, koenzym Q10, byly všechny spojeny se silnější erekcí. Je obtížné získat dostatek vitaminu D z potravy nebo slunečního záření. Doporučuje se také maca, ženšen nebo tongkat ali.

Vyhněte se emocionálnímu stresu

Stres může za váš malý zájem o sex. Stimuluje váš nervový systém, čímž jsou vaše cévy méně citlivé. Je nemožně eliminovat stres, samozřejmě, ale můžete vyzkoušet nakopnout váš pohybový režim, meditaci nebo jiné techniky, které kontrolují stres.

Poraďte se s lékařem

Pokud jste si všimli, že vaše erekce není jako bývala, poraďte se se svým lékařem. V mnohým případech je to důsledek cukrovky, vysokého krevního tlaku, obezity, kardiovaskulárních onemocnění. Kromě léčby prvotního problému se můžete zeptat lékaře na užívání dostupných léků, které pomohou vaší erekci. Na trhu jich je hned několik.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc