Domů / / Podpora erekce: Mohou některé...

Podpora erekce: Mohou některé sexuální pozice pomoci?

Poslední úprava 19.01.2018
Sdílet článek

Zjistěte, co odborníci na sexuální zdraví myslí o sexuálních pozicích a dalších technikách, které by mohly pomoci lidem překonat nedostatečnou erekci. Nedostatečná erekce je běžná a není nutně abnormální. Pravděpodobnost problémů s erekcí se zvyšuje s věkem, a to může být důsledkem psychické i fyzické příčiny. Pokud máte problémy s dosažením nebo udržením erekce méně než jeden z pěti krát, nemusíte se kvůli tomu trápit. Pokud máte problém dosáhnout více než polovinu času, měli byste se poradit se svým lékařem o možnostech léčby impotence.

Sexuální funkce u mužů začíná klesat zhruba po čtyřicítce, ne po sedmdesátce - říkají odborníci. V sexu nemůžete být úspěšný celou dobu, ale to neznamená, že byste se jen měli převrátit na druhý bok a vzdát se. Nebojte se toho, co může selhat.

Sexuální pozice a kvalita erekce

Z fyzického hlediska je úspěšná erekce o dobrém prokrvení penisu, říkají odborníci na erekci. Neexistují však žádné studie, které by prokázaly, že jedna sexuální pozice je lepší než druhá, ale dává smysl, že sexuální pozice, která zapojuje mnoho Vašich velkých svalů a vyžaduje hodně akrobacie bude vyžadovat větší průtok krve a může tak odebrat krev potřebnou na erekci i u.

Lékaři, zajímající se o sexuální pozice a erektilní dysfunkci doporučují pozici, při které je žena nahoře. Studie, které měřily krevní oběh a srdeční frekvenci při pohlavním styku však neprokázaly, že tato pozice je lepší než jiné. Odborníci tvrdí, že přizpůsobení svého emočního postoji k sexu je mnohem důležitější než sexuální pozice, kterou si zvolíte. Pokud nebudete brát poruchy erekce, jako příležitost zbavit se názoru, že při sexu jde jen o výkon a pokud se nezačnete soustředit na další důležité aspekty sexu, jako touha a intimita, na poloze, kterou si zvolíte, nebude velmi záležet.

Překonejte poruchy erekce

Nejlepší rada ohledně sexuálních pozic je používat zdravý rozum a najít pozice, které jsou pohodlné pro Vás i Vašeho partnera. Následující tipy mohou zlepšit zážitek pro vás oba:

Zvyšte sexuální vzrušení

Existuje mnoho jiných způsobů, pomocí kterých může člověk dosáhnout orgasmu a pomoci svému partnerovi dosáhnout orgasmu bez použití penisu. Použijte své prsty a ústa - zapojte svou představivost. Pro mnoho mužů trpících erektilní dysfunkcí, může být vzájemná masturbace jednodušší a příjemnější než tradiční pohlavní styk.

Najděte to správné místo a čas

Vyberte si místo a čas na sex, kde se můžete cítit uvolněně a beze spěchu. Nespěchejte do sexu ani se nesnažte mít sex, když jste unavený nebo znepokojen.

Dbejte na pohodlí

Pokud je Vaše pokoj je příliš studená nebo se necítíte v posteli pohodlně, bude pro Vás těžší s udržet dobré prokrvení a udržet erekci. Dejte si před sexem společnou horkou sprchu, abyste uvolnili a dosáhli lepší krevní tok.

Dávejte si pozor na to, co a kolik pijete

Trochu alkoholu Vám může pomoci se uvolnit a může zlepšit sexuální zkušenost a to může být dobré pro zlepšení erekce. Na druhé straně, příliš mnoho alkoholu může způsobit erektilní dysfunkci. Před sexem byste se měli vyhnout i kofeinu a nikotinu, protože oba stahují cévy, což může zhoršit problémy s erekcí.

Nejdůležitější je, že neexistuje žádná pozice, která by fungovala u každého. Najděte sexuální pozice, které jsou pro Vás to pravé, a zaměřte se na vytváření příjemného a uvolněného prostředí, na sex. Tajemstvím k vzrušujícímu sexu je snažit se zvýšit svou intimitu a touhu spolu se svým partnerem.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc