Domů / / 10 kroků k silnější a delší er...

10 kroků k silnější a delší erekci

Poslední úprava 12.01.2018
Sdílet článek

To je věčná otázka: Jak zvětšit vaši erekci, vaši penost a výdrž?

Jsou to nekonečné léčby, masti a zařízení, které ho uklidní a napumpují váš objem. Skutečností je, že jsme požehnáni (nebo prokleti) s čímkoliv nám Bůh dá. Ale pokud budete následovat reálné typy můžete dostat svou erekci na maximum a to na všech frontách. Tyto typy by vás mohly dovést k dovednosti, pokroku, který vás dovede k sexu, pokud budete dobře informovaný a připravený, můžete tak stvořit hotového chlapa.

Dobře se najezte

Jeden z klíčů pro zdravou erekci je zdravé stravování. Nechcete být zatížen nezdravým jídlem nebo těžkým zažíváním jídel, které vás při vašem sexuálním životě omezí.

Pozice je důležitá

Nastavení samého sebe na správnou pozici může vylepšit a maximalizovat čísla vaší erekce.

Uklidněte se

Stres je velký, když chcete dosáhnout vrcholu. Studie ukazují, že vysoký neklid a stres související s prací mohou být obrovským tlumičem pro vaši erekci. Protože stres může způsobit vyšší krevní tlak a cholesterol, který vede k srdečním onemocněním. Život plný strachu může zastavit erekci v zaběhnutých šlépějích.

Omezte svou citlivost a vydržte

Klasický způsob omezování příliš velké citlivosti je používat kondom, který byste mohli použít v mnoha případech. Pokud nepotřebujete používat kondom se svou partnerkou, můžete se pokusit zaostřovat na jiné věci. Pravidelně se zahĺbte do svého nitra, pokud máte pocit, že jste ztratili kontrolu. Trik je v přesunu svých myšlenek pryč na dost dlouhou dobu a vyhnout se tak příliš brzké ejakulaci - ale neztratit svou erekci.

Počítačový zlozvyk

Tento zabiják erekce může překvapit. Části zařízení v laptopu by mohly být znečištěné. Položení vašeho laptopu do klína a horko z vašeho počítače by mohly způsobit zahřátí nejen vašich spermií, ale i celkově ovlivnit vaši erekci. Takže položte laptop na stůl a pokračujte ve čtení.

Ukliďte si léky

Léky pro onemocnění jako deprese, sociální fobie a úzkost jsou více a více aktuální pro tyto dny. Naneštěstí, tyto léky jsou vrahem pro vaši erekci. Pokud užíváte tyto typy drog, poraďte se s lékařem, abyste si byli jisti, že nejste předávkován léky - nebo řekněte sbohem, sexuální život.

Myjte si zuby

Myjte si zuby. (Ano, vážně) Vědci našli přímé spojení mezi onemocněními dásní a erektylní dysfunkcí. Onemocnění dásní jsou spojeny i se srdečními problémy a nečistotami v průtoku krve a zvláště zubní dentální hygiena zachrání tvou budoucí erekci.

Cvičení, cvičení, cvičení

Dělejte břišní cviky. To bude pomáhat vaším břišním svalům a podporovat držení vaší erekce. Kromě toho, formování vašeho břicha a dobrá fyzička způsobí, že se budete cítit dobře a zvýší se vám i sebevědomí. Vaše spokojenost s tělem nabuzuje k sexu a zvyšuje vaše sexuální touhy. Můžete také svůj penis vypracovat Kegelovy cviky. Tyto cviky vám pomohou udržet erekci.

Kouření a pití s ​​mírou

Kouření cigaret způsobuje špatný koloběh krve. Krev potřebuje téci, pokud se chce dostat až tam dole. Zde je jeden důvod proč kouření opustit. Příliš mnoho alkoholu umrtvuje váš "poklad" a nafukuje vaši prostatu. Tak nepřehánějte to s alkoholem pokud nechcete přestat s milováním.

Nemasturbujte často

Pokud si chcete zachovat energii pro slečnu Pravou, ne pána Pět prstů, zdržte se a později si to užijte. Menší sebekontrola neuškodí.

10 kroků k silnější a delší erekci Průměrné hodnocení: 3.3 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc