Domů / / Je ženšen vhodný k léčbě slabé...

Je ženšen vhodný k léčbě slabé erekce?

Poslední úprava 27.04.2018
Sdílet článek

Ženšen je bylina, která se používá pro své léčivé účinky po tisíce let. Ženšen má mít několik přínosů pro zdraví a říká se, že pomáhá při poruchách s erekcí. Tato bylina je také známá tím, že zvyšuje krevní oběh a snižuje úzkost. Při lokální aplikaci může také pomoci mužům při předčasné ejakulaci.

Muži používají ženšen k léčbě poruch erekce z několika různých důvodů. Ženšen obsahuje ginsenosidy, což jsou sloučeniny, které produkují účinky podobné steroidům. Výzkum naznačil, že ginsenosidy mohou zlepšit sexuální funkce zvýšením množství oxidu dusnatého v tkáně penisu. Oxid dusnatý hraje důležitou roli při uvolňování svalů penisu a umožňuje, aby se tato oblast naplnila krví. Tento proces je nezbytný pro dosažení erekce.

Dvě další výhody používání ženšenu při erektilní dysfunkci je schopnost této byliny zlepšit krevní oběh a zmírnit úzkost. Zvýšená cirkulace může zvýšit průtok krve do penisu, zatímco snížená hladina stresu může muži umožnit uvolnit se a dosáhnout erekce. Tyto účinky na tělo mají mít druhy ženšenu.

Krémy, které obsahují ženšen mohou být také aplikovány na penis, aby se zabránilo předčasné ejakulaci. Studie ukázaly, že ženšen může být účinný jako přísada pro lokální použití při použití v kombinaci s jinými složkami. V závislosti na konkrétním problému, kterým člověk trpí mast pro lokální použití může pomoci udržet erekci a odstranit poruchy erekce.

Přestože studie přinesly pozitivní výsledky, odborníci nejsou jednoznačně přesvědčeni, že samotný ženšen je účinná léčba erektilní dysfunkce. Přiklánějí se spíše k názoru, že by mohl být účinný v kombinaci s jinými přírodními látkami. Muži, kteří chtějí začít používat ženšen k léčbě poruch s erekcí by měli nejdříve konzultovat svého lékaře ohledně bezpečnosti této byliny. Lidé, kteří trpí srdečními problémy, nespavostí, cukrovkou a hormonálními poruchami by měly být při užívání ženšenu zvlášť opatrní, protože tato bylina může zhoršit jejich onemocnění.

Kromě používání ženšenu k léčbě slabé erekce se tato bylina se používá k léčbě široké škály onemocnění, posílení imunitního systému, zvýšení koncentrace a zlepšení paměti. Ženšen má také pomáhat proti stárnutí a léčit úzkost, únavu, astma, deprese, fibromyalgie a několik typů rakoviny.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na erekci Viafil

    Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů.

Čtěte víc