Domů / / / Zvětšení prsou přirozeně pomoc...

Zvětšení prsou přirozeně pomocí vitamínů?

Poslední úprava 02.08.2022
Sdílet článek

K dispozici jsou možnosti jak zvětšit velikost prsou bez chirurgického zákroku. Některé ženy používají podprsenky, ktoré poprsí opticky zvětší a nadzvednou, zatímco jiné si zvolí přírodní přístup. Užívání vitamínů a doplňků výživy může pomoci zvýšit velikost vašeho poprsí a nebude stát tolik, co chirurgické zvětšení prsou. Mnohé ženy tvrdí, že díky vitaminovým doplňkům dosáhli větší poprsí.

Multivitaminy pro větší prsa

Užívejte multivitaminový doplněk, který obsahuje vitaminy A, C a E. Ty pomáhají zvětšit poprsí tím, že podporují zdravou pokožku. Vitamín A je zodpovědný za výživu pleti. Vitamin C je spoluzodpovědný za produkci kolagenu. Produkce kolagenu je nezbytná pro udržení pevné a pružné kůže. To pomůže prsům zůstat v dobré kondici. Vitamín E pomáhá zdravé tvorbě kůže a celkovému zdraví organismu.

Bylinky pro větší prsa

Užívejte bylinné doplňky pro větší prsa. Některé bylinné doplňky obsahují fytoestrogeny a mohou pomoci zvětšit prsa. Patří mezi ně Saw Palmetto, Dong Quai, fenykl, pískavice řecké seno nebo kmín. Saw Palmetto údajně pomáhá při zvětšování velikosti mléčných žláz. Doplněk z dong quai může pomáhat při zlepšování krevního oběhu v celém těle i v prsou a zároveň napomáhá zvětšení prsou a vyvážení hladiny hormonů. Fenykl dokáže stimulovat produkci hormonů, které mohou pomoci při zvětšení prsou. Kmín zlepší vývoj prsních žláz, což pomůže při zvětšení prsou. Všechno jsou to přírodní látky, které se používají v přírodním léčitelství na zvětšení poprsí.

Cviky pro větší prsa

Kromě užívání vitamínů a bylinných doplňků zpevněte svá prsa speciélními cviky na prsa. Tím pomůžete vývoji svých prsou a zlepšíte jejich vzhled.

Zvětšení prsou přirozeně pomocí vitamínů? Průměrné hodnocení: 3.2 (6 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy