Domů / / / Bylinky na zvětšení prsou - al...

Bylinky na zvětšení prsou - alternativa k implantátům

Poslední úprava 27.11.2017
Sdílet článek

Vzhledem na vysoké náklady a dlouhou zotavovací dobu po operaci spojenou s prsními implantáty, stále více žen hledá různé alternativy zvětšení velikosti prsů, jako jsou například bylinky, které neublíží jejich tělu ani peněžence.

Rostoucí trend ukazuje, že ženy hledají méně invazivní a nákladné možnosti zvětšení velikosti prsů.

Příjemnější metoda ve srovnání s operací, která přitahuje ženy, jsou byliny, které přirozeně podporují zvětšení prsů. Pueraria Mirifica je rostlina, která obsahuje mnoho přírodních posilujících látek pro prsa. Jeho popularita roste díky rostoucímu trendu žen, které nechtějí jít pod nůž kvůli zvětšení prsou, ale místo toho si volí alternativní postupy.

Průměrné náklady zvětšení prsou se počítají v tisících eur. Při takové vysoké ceně operace, není divu, proč si mnoho žen dvakrát rozmyslí, zda utratit tolik peněz na plánovanou operaci.

Dlouhé a bolestivé zotavování po operaci je dalším důvodem, kvůli kterému mnohé ženy váhají nad tímto rozhodnutím. Některé ženy se uzdraví lepší než ostatní, ale rekonvalescence trvá v průměru 2 týdny a většina žen trpí bolestmi.

Toto je něco, čím jsou mnohé ženy velmi znepokojeny. Nechtějí utratit spoustu peněz a straší jejich riziko pooperačních bolestí. Je to dobrá volba, zvláště pokud jste stydlivá. Nechcete, aby všichni věděli, že máte implantáty, však?

Byliny jako Pueraria Mirifica obsahují přírodní fytoestrogeny, které nejen pomáhají stimulovat růst prsů, ale také při důsledném používání postupně dodávají prsům pevnost. Tyto byliny lidé používají již mnoho let. Pueraria Mirifica je tím proslulá zejména proto, že její molekulární struktura se od estrogenu liší jen jedním atomem.

Produkty, s obsahem rostliny Pueraria Mirifica používají formuli, která v jednom doplňku spojuje mnoho přírodních bylin, které byly tradičně používány na zvětšení ženského poprsí. Ženy mohou užívat pilulku, která může požita ústně, nebo dát přednost krému, který lze rozetřít přímo na prsa každý den a noc. Nejrychleji možné výsledky dosáhnete kombinací obou. Nezapomeňte na sílu pořádné masáže prsou!

Bylinky na zvětšení prsou - alternativa k implantátům Průměrné hodnocení: 3.5 (8 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy