Domů / / / Zvětšení poprsí a tělesná tepl...

Zvětšení poprsí a tělesná teplota

Poslední úprava 29.11.2017
Sdílet článek

Pokud se teprve začínáte poohlížet po přípravcích na přírodní vylepšení poprsí, možná se při této příležitosti poprvé zamyslíte i nad svou tělesnou teplotou. Možná tento článek čtete, protože uvažujete o užívání tablet z hovězích vaječníků a už víte, že jako první musíte zjistit, zda je vaše tělesná teplota na vhodné úrovni.

Vědeli jste, že nízká tělesná teplota není důležitá pouze kvůli užívání hovězích pilulek? Má totiž vliv na vaše celkové zdraví, a tedy i na jakoukoli metodu pro vylepšení poprsí.

Proč? Protože nízká tělesná teplota je jasným ukazatelem sníženého metabolismu a snížené funkce štítné žlázy. To je velmi důležité, protože metabolismus je více než jen něco, co vám pomůže zůstat štíhlou. Podstatou je, jak dobře jsou vaše buňky schopné přeměnit palivo na energii.

Je to velmi důležité pro celé tělo, počínaje malou bunkou až po celé orgány - od vašeho mozku a nervového systému, po váš endokrinní systém a všechny jeho hormony. Tělo potřebuje energii pro správné fungování a spoléhá na buňky,že jsou schopné tuto energii produkovat. Nízký metabolismus ovlivňuje všechny vaše tělesné systémy.

Bazální tělesná teplota nižší jen o jeden stupeň, může snížit váš metabolismus o 13%! To je důvod, proč je nízká tělesná teplota důležitá pro více než jen váš úspěch s prášky z hovězích vaječníků - je to silný příznak nízkého metabolismu, což je důvod proč, pokud máte trvale nízkou tělesnou teplotu, jste pravděpodobně zažili některé z těchto ne příliš příjemných příznaků:

 • studené ruce a nohy (skoro každý s nízkou tělesnou teplotou důvěrně zná"ledové nohy")
 • časté chození na záchod
 • tenke a křehké vlasy a nehty (divíte se, že vám nikdy nemohou narůst nehty,které se nelámou?)
 • suchá pokožka nebo onemocnění kůže, jako je akné a ekzém
 • tendence přibírat v pase
 • střídání únavy s hyperaktivitou (kvůli výraznému kolísání energetických hladin)
 • předmenstruační syndrom, neplodnost, nízký sexuální apetit a jiná hormonální nerovnováha
 • problémy se spánkem
 • výkyvy nálad
 • nepravidelný pohyb střev
 • zlé trávení

Takže, jak na vás vplývá činnost štítné žlázy? Vaše štítná žláza je vaším metabolickým řídícím centrem.Vyrábí a reguluje hormony a snížená funkce štítné žlázy ovlivňuje schopnost těla kontrolovat svou produkci hormonů, které zase ovlivňují hmotnost, nálady, a uhodli jste - zvětšení prsou.

Každopádně, ať už užíváte hovězí vaječníky,výtažek z Pueraria Mirifica nebo jiné bylinné prostředky na zvětšení poprsí - prvním krokem pro růst prsou je ujistit se, že vaše tělesná teplota je na normální úrovni, nezanedbejte zdraví štítné žlázy. Dohlédněte na to kvůli svému tělu a samozřejmě kvůli poprsí!

Zvětšení poprsí a tělesná teplota Průměrné hodnocení: 4 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

 • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

  Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

  Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

 • Krém na zvětšení prsou MammaMia

  Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy