Domů / / / Větší prsa - 5 důvodů, proč je...

Větší prsa - 5 důvodů, proč je ženy chtějí

Poslední úprava 01.08.2022
Sdílet článek

Není pochyb o tom, že mnoho žen chce větší prsa a kvůli jejich získání jsou ochotny podstoupit leccos - například i operaci. Proč chtějí ženy podstoupit operaci a s ní spojené nežádoucí účinky a potenciální rizika? Odpovědí je jeden nebo kombinace několika následujících důvodů:

Chtějí přitáhnout muže

Zeptejte se kterékoliv ženy, co si myslí, že muže na ženském těle přitahuje a odpovědí budou pravděpodobně prsa. Ale ne jen prsa - musí to být velká prsa. Nikdo přesně neví, proč to ženy předpokládají, ale je to do značné míry univerzální (ačkoli zadek je hned na druhém místě.)

Chtějí být ženštější

Prsa doplňují tvar ženského těla. S většími prsy se žena cítí žensky a v důsledku toho přitažlivější a svůdnější.

Chtějí lépe vyplnit šaty

Už žádné volné košile a beztvaré oblečení - šaty mají tendenci sedět lépe, pokud máte tělo ve tvaru přesýpacích hodin.

Chtějí vypadat plodnější

Velká prsa jsou spojovány se schopností žen rodit děti a mnozí dodnes věří, že větší prsa jsou dobrou známkou toho, že žena je plodnější než její plošší protějšky. Je to jen jeden z mýtů, které je třeba vyvrátit.

Chtějí vypadat jako celebrity

I to je, bohužel, pravda. Zprávy naznačují, že když se objeví populární celebrita s většími prsy, provádí se více operací zvětšení prsou. Pamatujte si: nikdy byste neměli podstoupit jakýkoli kosmetický chirurgický zákrok jen proto, abyste vypadali jako celebrita, nebo kdokoli jiný než vy sami.

Do popředí se dostává však i přírodní zvětšení prsou a je stále populárnější. Je tolik různých druhů operací, ale nikdy nevíte, jak budou Vaše prsa vypadat po nich. Z tohoto důvodu se stále více žen rozhodlo vyzkoušet extrakt z rostliny Pueraria Mirifica. Tato zázračná bylina stimuluje mléčné žlázy a přirozenou pružnost kůže. Pueraria Mirifica také napomáhá tvorbě hormonu estrogen, a proto podporuje růst prsů.

Za zlomek nákladů potřebných na operační zvětšení prsou můžete zvětšit velikost svých prsou o 1-1,5 košíčků za pár měsíců.

Větší prsa - 5 důvodů, proč je ženy chtějí Průměrné hodnocení: 1.5 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy