Domů / / / Rostliny pro růst prsů

Rostliny pro růst prsů

Poslední úprava 27.11.2017
Sdílet článek

Existuje mnoho rostlin, které pomohou s přírodním růstem prsou. Tento seznam Vám přiblíží některé z nejpopulárnějších rostlin.

Pískavice

Kde ji najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

Pískavice najdeme po celém světě, jako v Nepálu, Indii, Pákistánu, Bangladéši, Egyptě, Francii, Španělsku, Turecku, Maroku a Číně. Země, která má nejvyšší produkci je Indie.

Použití:

Pískavice se už dávno používá, zejména v Indii, jako příchuť do jídel. Během let se lidé naučili o jejích léčebných schopnostech, a od té doby se používá jako rostlinný doplněk. Orálně ji užívají lidé, kteří mají problémy s chutí k jídlu a bolestí žaludku, a lidé, kteří mají kožní problémy jako ekzém, zánět, vředy, rány, si ji aplikují na kůži.

Mechanismus účinku:

Pískavice působí dvěma způsoby. První je, že se chová jako estrogen, čímž způsobuje napodobování účinku tohoto hormonu. Druhý je, že stimuluje tvorbu prolaktinu, velmi důležitého hormonu při kojení. Tyto dva hormony hrají hlavní roli ve vývoji prsů.

Doporučené dávkování:

Kapsle pískavice najdete v bio obchodech, v nichž doporučená dávka je jedna 500mg tobolka 3x denně. Můžete zvýšit dávku ale s řadou od poradce, pokud si nevšimne rozdíl ve velikosti hrudníku.

Saw palmetto

Kde ji najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

Saw palmetto je malá rostlina z druhu palem, která jedinečně roste v Spojených Státech Amerických, zejména v jihovýchodní části vedle Atlantském a Golfském pobřeží. I když některé z těchto rostlin rostou i v Asii, zejména na Filipínách, ale pouze v malém množství.

Použití:

Domorodí Američané původně používali tuto rostlinu, zejména její bobule, jako jídlo a lék. Tato rostlina přidává chuť jídlům. V medicíně pomáhá lidem s infekcí močových cest, speciálně u mužů (u kterých se tato infekce považuje za chronickou). Také v současnosti se tato rostlina používá jako součást léčby při zvětšené prostatě u mužů. Tento stav se nazývá Benigní hyperplazie prostaty (BPH). Další použití zahrnuje léčbu bolesti v pánvi, vyrovnání hormonů u mužů i žen, a při vypadávání vlasů. Kromě těchto, má také své magické využití v léčitelství, exorcismu, vášni a duchovním otevření.

Mechanismus účinku:

Tato bylina působí tak, že blokuje některé enzymy v těle. Jako výsledek, zvětšení prsou je dosaženo jako vedlejší účinek. Avšak tato tělesná reakce nezaručuje žádnou lékařskou pomoc.

Doporučené dávkování:

Ženy konzumující asi 160 mg doplňků obsahujících přibližně 85% Saw Palmetto bez smíchání s jinými bylinami zpozorovali pevnější a plnější poprsí během 1 až 2 měsíců užívání doplňku

Wild Yam

Kde ji najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

O vytrvalý bylině, wild yam, se říká, že se velmi často vyskytuje v oblastech, jako jsou Čínská pevnina, Mexiko a východní a střední část Spojených států. Tato rostlina se nachází ve velmi hojném množství v Číně.

Použití:

Po celá staletí je tato rostlina součástí čínské medicíny. Používá se k léčbě zánětů, únavy, stresu, vysoké hladiny cholesterolu v krvi, a snížení produkce estrogenu v těle. Má také protikřečové účinky, které jsou ideální při ranních nevolnostech u těhotných žen, astmatu a škytání.

Mechanismus účinku:

Wild Yam obsahuje hojně přírodního progesteronu ze svého tuku, tzv. diosgenin. Tento tuk má podobnou molekulární strukturu jako u lidského progesteronu. Tento hormon umožňuje rovnováhu estrogenu v těle. Když tento hormon vstoupí a zůstane v prsu ve velkém množství, může stimulovat tukové tkáně ke zvýšení velikosti, kulatosti a plnosti.

Doporučené dávkování:

Stejně jako u pískavice, i při této bylině se doporučuje brát jednu 500 mg tobolku třikrát denně, aby se projevil účinek a zaručil vám chtěný výsledek.

Fenyklové semena

Kde je najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

Tato rostlina je středomořského původu a je běžně produkována v zemích, jako je Egypt, Německo, Francie a Španělsko.

Použití:

Tato rostlina se používá jako koření nebo ochucování pokrmů v středomořské kuchyni. Obsahuje oleje a jiné přísady, které způsobují pepřových efekt pro zlepšení vůně a chuti potravin. Také se používá v kosmetice - čistí a tonizuje pleť, zabraňuje vráskám, používá se jako tělové mléko, peeling a olej. Také pomáhá při trávení, když se pije jako čaj po každém jídle. Pomáhá ženám při premenstruačním syndromu, menopauze a nízkém sexuálním apetitu. Funguje také mukolytický u osob s kašlem au dětí s kolikou. Mátový dech a diuretikum jsou jeho další využití.

Mechanismus účinku:

Semena fenyklu obsahují flavinoidy. Jde o látky, které mají estrogenní vlastnosti. Nezvyšují jen množství mateřského mléka u kojících matek, ale také podporují růst prsní tkáně u žen co nekojí.

Doporučené dávkování:

Fenyklové kapsle obvykle obsahují asi 480 mg fenyklu. Jsou bezpečné a jejich doporučená dávka je 1 kapsle 3x denně.

Červený jetel

Kde ho najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

Jetel pochází z jihovýchodní části Evropy a pro její použití je populární ve Spojených státech poté, co ji představili v zemi v 17. století.

Použití:

Tato rostlina je skvělým zdrojem důležitých vitamínů a minerálů. Používá se na ochranu těla před kardiovaskulárními chorobami, protože zvyšuje dobrý cholesterol v těle, lipoprotein s vysokou hustotou (LVH). Také napomáhá ke zvýšení pružnosti cév a ředí krev. Zjistilo se, že také pomáhá snižovat příznaky menopauzy, snižuje riziko osteoporózy a rakoviny. V neposlední řadě je také známý pro jeho použití jako mast na léčbu lupénky, ekzémů a vyrážek, stejně jako kašel u dětí.

Mechanismus účinku:

Červený jetel obsahuje čtyři fytoestrogeny, které zahrnují přítomnost genisteinovej složky. Tyto fytoestrogeny jako genistein jsou velmi důležité v růstu prsu, protože se vážou na receptory estradiol, odpovědné a těsně spojené s vývojem prsu.

Doporučené dávkování:

Ideální dávka pro tuto bylinu, aby se projevily účinky, je 1 kapsle 3 krát denně. Překračovat neměla dávkování doporučené výrobcem bez porady s lékařem. Pokud si zapomenete vzít dávku, užijte ji, jakmile si vzpomenete. Nicméně, v případě, že se blížíte k času další dávky, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v pravidelném rozvrhu. Neužívejte dvojnásobnou dávku, abyste to dohnali.

Dong Quai

Kde ho najdeme, nebo kde je nejvíce populární:

Dong quai, což znamená "ženský ženšen", je původní rostlina z Číny a je velmi slavná v jejím využití v čínské medicíně.

Použití:

V čínské medicíně se používá při léčbě gynekologických problémů, únavy, anémie, vysokého krevního tlaku a dalších běžných chorobách. Působí také jako antioxidant, podporuje tvorbu mléka u kojících matek, podporuje krevní oběh, zvyšuje libido, působí jako projímadlo pro lidi, kteří trpí zácpou, a léčí obtíže při dysmenoree.

Mechanismus účinku:

Dong Quai pomáhá tělu v jeho účinnosti při tvoření a používání hormonů, zejména progesteronu. Tento hormon hraje důležitou roli ve vývoji prsů. Jako Dong Quai podporuje přirozenou syntézu tohoto hormonu, prsa signalizují zvýšení prsní tkáně.

Doporučené dávkování:

Obvykle, Dong Quai kořen je v kombinaci s jinými bylinami na zvětšení prsou v kapslích. Obsahuje asi 48 mg Dong Quai v jedné porci (3 kapsle) a doporučená dávka je tobolka 3 krát denně, aby výsledky byly viditelné.

Další rostliny pro růst prsů

Black Cohosh, Blessed Thistle, Damiana, Pampeliška, Chmel, Mořské řasy, Kudzu kořen, Sladké dřevo, Maca, Řeřicha

Rostliny pro růst prsů Průměrné hodnocení: 3 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

  • Krém na zvětšení prsou MammaMia

    Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy