Domů / / / Je možné zvýšit velikost poprs...

Je možné zvýšit velikost poprsí správnou stravou?

Poslední úprava 16.03.2020
Sdílet článek

Velikost prsou je do značné míry dána genetickou předispozicí a hormonálními výkyvy během celého života. Změny ve stravě mohou pomoci mírně zvětšit velikost prsou a může to být dostatečná změna na to, abyste se svými prsy byly spokojená. Změna doplnění stravy je bezpečnější a levnější alternativou k operativnímu zvětšení prsou. Například konzumace stravy bohaté na zdravé tuky způsobí, že přiberete na váze, což může přirozeně zvětšit velikost Vašich prsou.

Zdravé tuky a oleje

Zvyšte příjem zdravých tuků a olejů. Konzumace stravy, která obsahuje zdravé tuky Vám může pomoci přibrat na váze. Vzhledem k tomu, že prsa jsou tvořeny tukovou a svalovou tkání, zvýšením poměru tuku v těle se zvýší velikost Vašich prsou. Bohužel nemůžete si vybrat, kde se tuk v těle uloží, takže může dojít i k nárůstu velikosti boků, stehen a pasu stejně jako i prsou. Zdravé tuky jsou avokádo a avokádový olej, olivy a olivový olej, ořechy, semena a tučné ryby jako například sleď.

Sója pro větší prsa

Jezte sójové produkty. Sójové boby obsahují vysokou koncentraci fytoestrogenů, které napodobují vlastnosti estrogenu v těle. Estrogen je zodpovědný za zaoblení prsou v průběhu menstruačního cyklu. Zvolte si výrobky na bázi sóji, jako jsou sójové boby, sójové mléko a vegetariánskou náhradu masa.

Fytoestrogeny ze stravy

Vyberte si zeleninu a ovoce bohaté na fytoestrogeny. Přestože sójové výrobky mají nejvyšší koncentraci fytoestrogenů, nižší koncentrace fytoestrogenů se nacházejí také v ovoci a zelenině jako je mrkev, řepa, třešně a sladké brambory.

Bylinky pro větší prsa

Užívejte bylinky. Přidejte bylinky do svého jídelníčku buď při vaření, nebo ve formě tablet. Byliny, jako pískavice řecké seno, fenykl nebo saw palmetto, obsahují fytoestrogeny a mají vlastnosti, které pomáhají udržet zdravé prsní tkáň.

Je možné zvýšit velikost poprsí správnou stravou? Průměrné hodnocení: 5 (1 hodnoceníe)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy