Domů / / / Je možné zvýšit velikost poprs...

Je možné zvýšit velikost poprsí správnou stravou?

Poslední úprava 05.08.2022
Sdílet článek

Velikost prsou je do značné míry dána genetickou předispozicí a hormonálními výkyvy během celého života. Změny ve stravě mohou pomoci mírně zvětšit velikost prsou a může to být dostatečná změna na to, abyste se svými prsy byla spokojená. Změna doplnění stravy je bezpečnější a levnější alternativou k operativnímu zvětšení prsou. Například konzumace stravy bohaté na zdravé tuky způsobí, že přiberete na váze, což může přirozeně zvětšit velikost vašich prsou.

Zdravé tuky a oleje

Zvyšte příjem zdravých tuků a olejů. Konzumace stravy, která obsahuje zdravé tuky může pomoci přibrat na váze. Vzhledem k tomu, že prsa jsou tvořena tukovou a svalovou tkání, zvýšením poměru tuku v těle se zvýší velikost prsou. Bohužel nemůžete si vybrat, kde se tuk v těle uloží, takže může dojít i k nárůstu velikosti boků, stehen a pasu stejně jako i prsou. Zdravé tuky jsou avokádo a avokádový olej, olivy a olivový olej, ořechy, semena a tučné ryby jako například sleď.

Sója pro větší prsa

Jezte sójové produkty. Sójové boby obsahují vysokou koncentraci fytoestrogenů, které napodobují vlastnosti estrogenu v těle. Estrogen je zodpovědný za zaoblení prsou v průběhu menstruačního cyklu. Zvolte si výrobky na bázi sóji, jako jsou sójové boby, sójové mléko a vegetariánskou náhradu masa.

Fytoestrogeny ze stravy

Vyberte si zeleninu a ovoce bohaté na fytoestrogeny. Přestože sójové výrobky mají nejvyšší koncentraci fytoestrogenů, nižší koncentrace fytoestrogenů se nachází také v ovoci a zelenině jako je mrkev, řepa, třešně a sladké brambory.

Bylinky pro větší prsa

Užívejte bylinky. Přidejte bylinky do svého jídelníčku buď při vaření, nebo ve formě tablet. Byliny, jako pískavice, fenykl nebo saw palmetto, obsahují fytoestrogeny a mají vlastnosti, které pomáhají udržet zdravou prsní tkáň.

Je možné zvýšit velikost poprsí správnou stravou? Průměrné hodnocení: 4 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy