Domů / / / Zvětšení poprsí - jednoduché r...

Zvětšení poprsí - jednoduché rady

Poslední úprava 23.11.2017
Sdílet článek

Některé ženy touží po větších prsou pro zvýšení sebevědomí, a aby se cítili atraktivnější. Ženy, které hledají způsob zvětšit velikost svých prsou, nemusí zvažovat operaci kvůli strachu z ní a morálních nebo finančních důvodů. Svá prsa můžete zvětšit i pomocí různých druhů domácí léčby. Většina z nich je finančně nenáročná a nezaberou ani mnoho času.

Podprsenky a prostředky na zvětšení poprsí

Pro dočasné zvětšení prsou a dodání křivek svému tělu zvažte nošení push up podprsenky. Podprsenky jsou běžně polstrované molitanem nebo vodními vložkami, které napodobují vzhled většího poprsí. Podprsenky s kosticemi prsa pozvednou a dodají jim tvar. Nošení silikonových prsních forem s nebo bez podprsenky dává iluzi většího poprsí. Mnoho prsních forem je samolepicích nebo se upevňují na kůži páskou. Silikonové vložky nevydrží tak dlouho jak tradiční podprsenky.

Cvičení

Procvičování prsních svalů dodá prsům větší a pevnější vzhled, říkají odborníci. Když se prsní svaly zvětšují, prsa jsou vytlačovány směrem ven, což je zvýrazňuje. Provádějte cvik "anděl ve sněhu" s činkami. Ležte na lavičce na cvičení. Držte činky nad hl levou, paže natažené a rovnoběžně s podlahou. Pomalu začněte kroužit činkami kolem těla, jako kdybyste dělali anděla ve sněhu. Vraťte se do počáteční pozice a opakujte.

Druhé cvičení je cvičení s činkami na nakloněné lavici. Lehněte si na lavici na cvičení a držte činky na stehnech. Přitáhněte činky k hrudníku předloktími pod činkami. Zvedněte ruce nahoru s lokty do stran, a pak je spusťte. Tato cvičení provádějte dvakrát až třikrát týdně.

Bylinná medicína

Existuje množství bylinných doplňků výživy na podporu růstu prsou. Mezi běžné byliny spojovány se schopností zvětšit poprsí patří pískavice (řecké seno), fenykl nebo Saw Palmetto. V závislosti na té které bylině je k dispozici řada různých možností léčby. Některé z těchto bylin se semelou a je z nich vytvořena pasta, která se používá lokálně, zatímco jiné se užívají perorálně.

Přinášíme Vám jeden recept na zvětšení prsou:

Zalijte 1 šálek výhonků pískavice 2 sklenicemi vařící vody. Přidejte špetku anýzu, bazalky, kmínu, kopru, fenyklu, lékořice, majoránky a citrónové trávy. Čaj převařte podruhé a nechte vychladnout. Vypijte jednu až dvě šálky čaje denně. Pískavice obsahuje chemické látky podobné ženskému hormonu estrogenu. Podle folklorních tradic i zbylé byliny z této směsi mohou pomáhat růstu prsů.

Zvětšení poprsí - jednoduché rady Průměrné hodnocení: 2.3 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

  • Krém na zvětšení prsou MammaMia

    Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy