Domů / / / Může pití piva zvětšit prsa?

Může pití piva zvětšit prsa?

Poslední úprava 05.08.2022
Sdílet článek

Jak pomáhá chmel při zvětšování prsou?

Chmel je v podstatě to, co dává pivu jeho výraznou, mírně nahořklou chuť. Byl to také základ v tradičním lidovém léčitelství pro své různorodé léčivé vlastnosti.

Chmel se používá k léčbě všeho, od kašle po těžké zažívací problémy, vředy, a dokonce i Crohnovu nemoc. Důvodem je hořkost chmele, která podporuje trávení a současně stimuluje játra k podpoře vylučování žluči a jiných trávicích šťáv v těle.

Třísloviny v chmelu jsou také známé pro silné antiseptické vlastnosti, a pomáhají i při léčení zánětlivých onemocnění - a dokonce při léčení vyrážek a kopřivky.

Chmel je však velice prospěšný i pro růst prsou. Je to proto, že chmel obsahuje fytoestrogeny - rostlinné estrogeny, které jsou podobné estrogenu. Konkrétně fytoestrogen který se našel v chmelu a zdá se být zodpovědný za zvětšení prsou, se nazývá 8-prenylnaringenin. O tomto fytoestrogenů se zjistilo, že je dostatečně silný, aby měl za následek narušení menstruačního cyklu u žen, které pracují s chmelem.

Může pití piva pomoci zvětšit prsa?

Odpověď není tak jednoduchá. I když chmel obsahuje fytoestrogen 8-prenylnaringenin, obsahuje ho velmi málo. V nejlepším případě odhadem pouze 10% až 20% fytoestrogenů v chmelu se dostane až do piva.

Proto záleží i na tom, jak bylo pivo vyrobeno, a jaký druh piva to je.

Pití piva může pomoci zvětšit objem prsou - pokud se budete držet pití jen výborného chmelového piva. Ale protože nadměrné pití piva může také vést k další změně na těle - pivnímu břichu - mohlo by být moudřejší jednoduše zvolit chmelový doplněk na získání koncentrované dávky fytoestrogenů.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy