Domů / / / Může pití piva zvětšit prsa?

Může pití piva zvětšit prsa?

Poslední úprava 04.12.2017
Sdílet článek

Mám kamarádku, která je pivový fanatik. Je to jediné, co kdy pije a ví o vaření piva a o pivních specialitách více než kdokoli koho znám. A vzpomněla jsem, že má záviděníhodný pár obrovských prsou? Takže když jsem poprvé narazila na složku "chmel" v pilulkách na přírodní zvětšení prsou, okamžitě jsem si vzpomněla na ni… a pak jsem začala pít pivo místo vína nebo koktejlů. Ano, byla tu nějaká naděje, a abych byla upřímná - občasné pivo nebo dvě neudělali moc pro moje prsa. Ale je tu nějaké propojení mezi chmelem a prsy. Pojďme to prozkoumat, dobře?

Jako chmel pomáhá při zvětšování prsou

Chmel je v podstatě to, co dává pivu jeho výraznou, mírně nahořklou chuť. Byl to také základ v tradičním lidovém léčitelství pro své různorodé léčivé vlastnosti.

V průběhu let se chmel používá k léčbě všeho od benigního kašle po těžké zažívací podmínky, jako je IBS, vředy, a dokonce i Crohnova nemoc. Důvodem je hořkost chmele, která podporuje trávení a současně stimuluje játra k podpoře vylučování žluči a jiných trávicích šťáv v těle.

Třísloviny v chmelu jsou také známé pro silné antiseptické vlastnosti, a pomáhají i při léčení zánětlivých onemocnění - a dokonce při léčení vyrážek a kopřivky.

Dobře, dobře, říkáte si - to je všechno hezké… ale jaký účinek má chmel na moje prsa?!

Dostáváme se tam. Vidíte, i když pivo je stereotypní "mužský nápoj" - ve skutečnosti je rovněž velmi prospěšné i pro ženy.

Je to proto, že chmel obsahuje fytoestrogeny - rostlinné estrogeny, které jsou podobné estrogenu. Konkrétně fytoestrogen který se našel v chmelu a zdá se být zodpovědný za zvětšení prsou, se nazývá 8-prenylnaringenin. O tomto fytoestrogenů se zjistilo, že je dostatečně silný, aby měl za následek narušení menstruačního cyklu u žen, které pracují s chmelem.

Takže, může pití piva pomoci zvětšit prsa?

Takže pití hodně a hodně piva dodává Vašim prsům objem, ano?

No, odpověď není tak jednoduchá. Víte, i když chmel obsahuje fytoestrogen 8-prenylnaringenin, obsahuje ho velmi málo. V nejlepším případě odhadem pouze 10% až 20% fytoestrogenů v chmelu se dostane do Vašeho piva.

Samozřejmě, že opravdu záleží na tom, jak bylo pivo vyrobeno, a jaký druh piva to je. Ale budeme pokračovat a odpovíme na tuto otázku…

"Pití piva může pomoci zvětšit objem Vašich prsou - pokud se budete držet pití jen výborného chmelového piva. Ale protože nadměrné pití piva může také vést k další změně těla - pivní břicho - mohlo by být moudřejší jednoduše zvolit chmelový doplněk na získání koncentrované fytoestrogénní dávky. "

Závěrečné poznámky o chmelu a růstu prsou

Ačkoli není žádný přesvědčivý vědecký důkaz, který by prokázal, že pití velmi chmelového piva má za následek zvětšení prsou, možná budete chtít vědět…

  • Chmel je přírodní sedativum, které je užitečné pro léčbu stresu a nespavosti - dvě věci, které brání Vašim prsům růst.
  • Když Bulharsko vstoupilo do Evropské unie (EU), muži z celé Evropy si našly cestu do Bulharska, aby si koupili… Boza pivo. Doslechli se totiž, že Boza Pivo zvětšuje velikost prsů a samozřejmě muži byli ochotni udělat, co se dalo, aby pomohli svým ženám :) Boza je pivo se směšně nízkým obsahem alkoholu, vyrobené z kysané pšenice. Má nějaký obsah vitamínu a má kolem 1000 kalorií na litr. Není jasné, jaké konkrétní aspekty tohoto piva zvětšují velikost prsou a neexistují žádné studie, které by potvrdily nějaké spojení mezi Boza pivem a větší velikostí prsou. Nadále - místní bulharské ženy tvrdí, že toto pivo zvětšilo jejich prsa - až o 2 velikosti košíků - a o jeho fytoestrogenů obsahu se také říká, že pomáhá podporovat laktaci u kojících matek.

Myslím, že toto se nikdy nedozvíme, pokud to nevyzkoušel samy. Pokud se některý z vážených čtenářů ocitnou v Bulharsku, a mohly by se zapojit do tohoto malého prsního experimentu, rádi bychom o tom věděli!

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

  • Krém na zvětšení prsou MammaMia

    Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy