Domů / / / Chci větší prsa

Chci větší prsa

Poslední úprava 05.12.2017
Sdílet článek

Jako průměrná žena chápete problém s malým nevyvinutým poprsím. Tato obava je v dnešní době běžná u mnoha žen. Proč bychom se měli zlobit na to, jak málo nás příroda obdařila je pochopitelné. Všude, kde jdeme nám společnost říká, že na velikosti prsů záleží a že větší prsa jsou důležitější.

Většina žen s malými prsy se s nimi smířila a užívá si život tak, jak bychom si ho měli užívat všichni. Ale hluboko v jejich mysli je, že neodbytná myšlenka - kdyby jen byly moje prsa větší… Některé ženy jednají a dají si prsa zvětšit. V minulosti to často znamenalo implantáty a operaci se všemi riziky s ní spojené. V dnešní době však pro většinu žen (možná všechny), není na vyřešení tohoto problému potřebná operace. K dispozici jsou přírodní způsoby jak zvětšit svá prsa. Máte řadu možností, díky kterým dosáhnete prsa, o kterých jste vždy snili, ale nikdy jste si nemysleli, že jejich opravdu můžete mít.

Bývaly doby, kdy bylo jediné možné řešení tohoto problému operace, ale věci se změnily. Existují a často se používají i přírodní alternativy plastické operace zvětšení prsou.

Vážně zoufáte nad velikostí svých prsou? Cítíte se špatně, když na vás šaty nevypadají dobře? Tito věci mi vadily. Ale už tomu tak není, protože je možné přejít z košíků A na C s použitím kombinace krému na prsa a bylinných doplňků obsahujících extrakt z rostliny Pueraria Mirifica.

Možná přemýšlíte nad tím, zda je opravdu možné, aby Vám prsa narostly po pubertě. Ano! Doplňky výživy a krémy na zvětšení prsou dají tělu pokyn, aby vysílalo signály do prsou, aby prsa začít znovu růst. Prožijete události, které se dějí v průběhu dospívání, ale pouze se svými prsy.

Poznámka: Programy na zvětšení prsou jsou zaměřeny na ženy, které ukončily pubertu - v podstatě ty, které mají alespoň 18 let. Proč? Pokud jste stále dívka měnící se v ženu, Vaše tělo stále vysílá signály, aby Vaše prsa nadále rostly. Růst prsou však můžete podpořit: jezte moudře - nezpracované potraviny a bílkoviny, dbejte na dostatek spánku a pravidelné cvičení.

Chci větší prsa Průměrné hodnocení: 3 (6 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

  • Krém na zvětšení prsou MammaMia

    Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy