Domů / / / Proč prsa nerostou? - 8 věcí,...

Proč prsa nerostou? - 8 věcí, které možná neděláte správně

Poslední úprava 01.08.2022
Sdílet článek

Návyky mohou být nebezpečná věc. Stanou se tak hluboce zakořeněné v našem každodenním životě, že často přehlédneme nebo podceníme vliv, který mají na naše tělo - a naše prsa. Pokud děláte vše co můžete pro to, abyste dosáhli větší prsa, ale neúspěšně, zkontrolujte, zda nemáte ve zvyku dělat některé z těchto věcí, o kterých je známo, že brání růstu prsou.

Cukr

Cukr je jedna z nejjednodušších věcí, které můžeme konzumovat příliš - částečně proto, že je tak chutný a částečně proto, že se nachází v tak mnoho potravinách a nápojích (zejména nápojích), které konzumujeme bez rozmýšlení.

A zatímco sladké jídlo může způsobit přírůstek na váze, s růstem prsou nepomůže vůbec. Ve skutečnosti více škodí, než pomáhá - nadměrná konzumace cukru, včetně ostatních uhlovodíků jako je bílá rýže, slazené cereálie a bílé těstoviny, podporují produkci testosteronu v těle. Testosteron pak blokuje hormon estrogen, který je zodpovědný za růst prsou.

Udržujte příjem cukru na minimu, vyhýbejte se sladkým potravinám a nápojům. Zkuste si do kávy přidat více mléka než cukru. Namísto pití ovocných šťáv (které jsou plné přidaného cukru) přidejte do vody citron. A vyberte si sodovku namísto slazených sycených nápojů.

Kofein

Navzdory četným výhodám kofeinu, který Vám pomůže ráno vstát a dodá energii na cvičení, může být kofein vinen za nedostatečný růst prsou. Kofein zabraňuje absorpci potřebných bylin a doplňků výživy do těla, tak i potřebných estrogenových receptorů.

Neustále pití kávy může být důvodem, proč Vaše pilulky na zvětšení prsou neúčinkují. Nemyslete si však, že kofein je synonymem pouze pro kávu. Sycené nápoje, zelený čaj a čokoláda jsou také na seznamu potravin obsahujících kofein, kterým byste se měli vyhnout, abyste dosáhli vytoužené poprsí.

Stres

Všichni víme, že stres je tichý zabiják. Věděli jste však, že je to také tichý zabiják větších prsou Vašich snů?

Jak? No, stres může negativně změnit hladinu ženských hormonů, oddálit menstruační cyklus a dokonce i mít vliv na přirozený růst prsou. Stres má tendenci narušit správné hormonální chování, které může mít za následek nadbytečnou produkci hormonů, které nechcete (tj. Kortizol, stresový hormon, díky kterému přiberete) a nedostatečnou produkci klíčových hormonů, které mají vliv na velikost prsou.

Kouření

V případě, že dlouhý seznam špatných věcí, které postihují kuřáky Vám nestačí, přidáme ještě jeden: Kouření může být také důvodem, proč musíte nosit push-up podprsenku. Chemikálie v cigaretách vyčerpávají z těla vitamin C, který je velmi důležitý pro produkci kolagenu.

Kolagen je zase základem pro zvětšení poprsí. Kromě toho, kouření také negativně ovlivňuje krevní oběh a brání růstu tkáně, čímž zbavuje tkáně kyslíku.

Příliš mnoho cvičení

Ačkoliv pravidelné cvičení je skvělé, přílišné množství může bránit prsům dosáhnout požadovanou velikost. Vždy mějte na paměti, že pokud chcete shodit pár kilo a zároveň chcete zvětšit velikost podprsenky, příliš těžké cvičení není řešením.

Chcete-li stimulovat růst prsou, je třeba nejprve pěstovat více tukových buněk v oblasti prsou. Nemyslete si však, že to znamená, že je ideální být neaktivní. Ve skutečnosti je pravidelné lehké až středně těžké cvičení doporučené na pomoc tělu produkovat více růstových hormonů, které pomáhají při vývoji prsou - jakým je například lidský růstový hormon, který je tvořený v těle, když cvičíte.

Držte se velmi lehkého kardia - zejména pokud máte velmi hubený typ těla a nepřiberete snadno na váze. Vhodné je i lehké svalové cvičení.

Nepřijímáte dostatek bílkovin a dobrých tuků

Proteiny jsou základní buněčné kameny a jejich dostatečné množství v těle znamená, že oprava a obnova buněk je jednodušší. Proteiny jsou také důležité pro produkci kolagenu, stejně jako i na výrobu určitých hormonů, které jsou potřebné pro růst prsů. Opravdu - proteiny jsou důležité, když se snažíte zvětšit velikost svých prsou. To je důvod, proč je nutné přijímat proteiny spolu s doplňky výživy na zvětšení poprsí - obzvláště pokud užíváte doplněk z kravských vaječníků.

Dobré tuky jsou také mimořádně důležité, protože tělo potřebuje tuky - zejména když se snažíte vypěstovat si prsa. Dobré tuky jako omega-3 mastné kyseliny také pomáhají hormonální rovnováze, která je klíčem k úspěšnému růstu prsů.

Pravidelná konzumace alkoholu

Teď nemluvíme o občasném sklence vína - hovoříme o pravidelném opíjení se.

Alkohol, který je přírodní diuretikum, je špatný pro prsa, protože zpomaluje tělesné procesy odstraňováním vody z těla. Kromě tohoto cukr je přítomen v téměř každém nápoji, který si v baru objednáte a jak jsme se již zmínili, cukr je nepřítelem číslo jedna růstu prsů.

Pokud nemůžete na oslavách odolat alkoholu, držte se červeného vína. Ačkoli také obsahuje cukr, obsahuje i zdravé množství polyfenolů, které mohou bránit tělo před předčasným stárnutím.

Nedostatek kvalitního spánku

Nedostatek spánku je obvykle předchůdce stresu a únavy, které mohou také způsobit, že běžné hormony se budou chovat jinak, tj produkce estrogenu může být ovlivněna neustálými bezesnými nocemi. Dalším negativním vedlejším účinkům nedostatku spánku je to, že zvyšuje chuť na sladké potraviny, jen abyste zůstali vzhůru a cukr je jednou z látek, kterým byste se měli vyhnout, pokud se snažíte zvětšit své poprsí.

Pokud máte pocit, že navzdory úsilí se Vaše prsa nezvětšují - těchto 8 návyků může hrát větší roli, než byste si mysleli. Může být těžké se jich vzdát, ale pokud opravdu toužíte po větších prsou, není to tak špatný kompromis, že?

Proč prsa nerostou? - 8 věcí, které možná neděláte správně Průměrné hodnocení: 4 (5 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy