Domů / / / 4 jednoduché kroky k větším pr...

4 jednoduché kroky k větším prsům

Poslední úprava 01.12.2017
Sdílet článek

Chcete větší prsa? Kdo ne? Už víte, že Pueraria Mirifica obsahuje nejvíce fytoestrogenů ze všech bylin zvětšujících prsy. Co kdybychom Vám ale řekli, že můžete zvýšit efektivitu krémů, tabletek s obsahem Pueraria Mirifica v 5 jednoduchých krocích?

Ano, slyšeli jste správně - Pueraria Mirifica má více fytoestrogenů, nebo xenoestrogenů, než kterákoliv z těchto živin, které simulují působení estrogenu: sojové boby, pískavice řecká, celá zrna pšenice, Saw Palmetto, tymián, fazole mungo, kořen lékořice, chmel, fenykl, anýz, lněné semeno nebo jetel luční.

Takže, tady je pět kroků, které můžete podniknout, abyste získali větší prsa, po kterých jste vždy toužili. Základním krokem, který ani netřeba zmiňovat je samozřejmě doporučené dávkování tablet na zvětšení prsou nebo aplikace krémů na zvětšení prsou s obsahem extraktu Pueraria podle pokynů.

1) Zvyšte příjem vápníku

Když ráno užíváte první tabletu, vždy ji užijte na lačný žaludek a zapijte mlékem s vysokým obsahem vápníku. Můžete užívat svůj každodenní vitaminový doplněk, jako obvykle, ale pokud přidáte ke Pueraria Mirifica vápník, Vaše tělo absorbuje úplně všechnu Pueraria. Vápník se naváže na výtěžek Pueraria, což umožňuje Vašemu tělu lépe ho rozložit a distribuovat po těle. Bez vápníku Vaše tělo vyloučí velkou část obsahu pilulky. (Nemůžete pít mléko? Zkuste mandlové nebo sójové mléko obohacené vápníkem.)

2) Vyhněte se kofeinu

Můžete si toho být vědomi, ale to nejhorší, co můžete udělat Vašim krásným přírodním prsům je konzumovat příliš mnoho kofeinu! Abychom byli upřímní, kofein je nepřítel vašich prsou. Káva, energetické nápoje, tmavá čokoláda a čaj mohou být chutné a poskytnou Vám příjemné osvěžení, které Vás ráno probere, nebo Vám odpoledne pomohou neusnout, ale také způsobí nadměrnou stimulaci Vašich prsou a uzavírání se před omlazujícími vlastnostmi Pueraria Mirifica.

3) Masírujte prsa

Kromě stimulace prokrvení prsou a zlepšení krevního oběhu ve Vaší hrudi, by masáž prsou měla být intimní a někdy i vzrušující rituál se sebou samým. Váš dekolt, nejtenčí část kůže na těle, která se nachází přímo kolem vašich prsou bude také těžit z tohoto každodenního cvičení. Přivedením krve do této oblasti, budete podporovat otevření svých estrogenových receptorů k doplňkům, které užíváte.

4) Zkuste detoxikační program

Jídlo, voda a vzduch, který dýcháme, obsahují toxiny. Téměř každý den také užíváme bílkoviny plné hormonů. Vaše oblasti hormonálních receptorů jsou přetížené! Doporučuje se, abyste na určitý čas vzdali konzumace masa, pití alkoholu, kouření cigaret a jiných aktivit, které zadržují škodlivé toxiny v krevním oběhu. Začleňte do svého jídelníčku více zeleniny, ovoce a ovocných šťáv (syrové, samozřejmě). Pokud začnete užívat Pueraria Mirifica s čistým štítem, Vaše tělo nebude zaneprázdněné zpracováváním a odstraňováním toxinů z krevního oběhu a bude moci přijmout Pueraria s otevřenou náručí. Nezní to hezky? Nemůžete se detoxikovat? Žádný strach, prostě dělejte to nejlepší, co můžete a vyhýbejte se tomu, čemu se můžete, nejméně jeden týden před zahájením užívání Pueraria.

4 jednoduché kroky k větším prsům Průměrné hodnocení: 3.7 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy