Domů / / / Jak zvětšit prsa pomocí výživn...

Jak zvětšit prsa pomocí výživného krému

Poslední úprava 01.12.2017
Sdílet článek

Děláte maximum proto, abyste naplno využili výhody svého produktu na vylepšení prsou? Aby váš krém nebo pleťové mléko na prsa opravdu dobře působily, postupujte podle následujících rad:

Nejprve odstraňte starou kůži

Exfoliace je nutností. Výhody exfoliace jsou dvojí: pomáhá odstranit odumřelou kůži na prsou tak, že váš produkt bude absorbovat lépe a také to podporuje lepší cirkulaci v této oblasti.

Nemluvě o tom, exfoliace před masáží zaručuje, že cokoli jiného, co máte na kůži je zcela odstraněno před nanesením produktu. Můžete si vymixovat svůj vlastní peeling pomocí cukru a kokosového oleje, nebo si můžete procvičit techniky suchého kartáčování.

Nezapomeňte dát vašim "holkám" masáž

Masírujte buď před, během nebo po aplikování produktu. Masírování nejen napomáhá vstřebávání, ale je nedílnou součástí růstu prsou, stejně zpevňuje a tvaruje. Uvidíte, stimuluje růst tím, že podporuje tok krve do prsou, což umožňuje přirozeným hormonům a estrogenu ze stravy efektivněji dosáhnout tkáně prsu. Předpokládá se, že receptory v prsní tkáni budou po masáži lépe reagovat na estrogen.

Další výhodou je, že právě pravidelné mačkání vašich prsou by mělo pomoci předejít rakovině prsu ... najděte si nějaké skvělé masážní techniky na zvětšení poprsí!

Zahřejte je!

Dělejte masáž s topným polštářkem. Teplo pomáhá otevřít póry, takže vaše pokožka bude lépe absorbovat výrobek. Také podporuje průtok krve do vyhřívaných oblastí, který také podporuje růst prsou.

Důležitou součástí přirozeného zvětšení poprsí je experimentování. Vzhledem k tomu, že každý jedinec je natolik odlišný, takže co může fungovat u vás nemusí u ostatních.

Vyzkoušejte si různé krémy a pleťová mléka na zvětšení poprsí, stejně jako četné masážní techniky, dokud nedocílíte ten příjemný objev, když budou vaše prsa růst.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Krém na zvětšení prsou MammaMia

    Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy