Domů / / / Domácí triky na zvětšení prsou

Domácí triky na zvětšení prsou

Poslední úprava 27.04.2018
Sdílet článek

Touha zvětšit velikost svých prsou je běžná. Avšak s nespočtem výrobků, zařízení a bylin na zvětšení prsou na trhu je těžké vědět, co bude u Vás fungovat. Místo používání těchto výrobků zvažte alternativní metody. Konzumací správných potravin a prováděním určitých činností a cvičení, můžete pomoci zvětšit svá prsa.

Jezte zdravé tuky

Vzhledem k tomu, že prsa se skládají z tukové tkáně, na zvětšení velikosti prsou je potřebný tuk. Ujistěte se však, že jíte zdravé tuky. Zatímco zdravý tuk se rovnoměrně rozloží po celém těle, u nezdravého tuku to tak není, což způsobí nerovnoměrné rozložení tuku v problematických oblastech, jako jsou boky a břicho. Pro zdravý příjem tuků, musíte konzumovat mono nenasycené tuky… Potraviny obsahující zdravé tuky jsou olivy, avokádo, lněná semena a sezamová semínka. Tato stránka také uvádí, že můžete přijímat i oleje z těchto rostlin, například olivový, avokádový a lněný olej. Sleď je také dobrým zdrojem zdravých tuků.

Jezte potraviny bohaté na estrogeny

Jedním z důvodů menších prsou může být hormonální nerovnováha. Příliš mnoho testosteronu v ženském těle může zpomalovat růst prsou. Z tohoto důvodu konzumace určitých potravin bohatých na estrogen vyváží hladinu testosteronu a může způsobit zvětšení prsů. Potraviny s vysokým obsahem estrogenu jsou například jablka, třešně, rajčata, granátová jablka a papája. Mezi takové druhy zeleniny patří okurky, brambory, mrkev, sladké brambory a dýně. Sójové výrobky a mléčné výrobky, jakož i celá zrna, jako je oves a hnědá rýže jsou také zdrojem estrogenu. Kromě toho, omezení příjmu potravin bohatých na sacharidy může snížit hladinu testosteronu, čímž se sníží inhibice růstu prsu.

Masírujte svá prsa

Masírování prsou pomáhá zvýšit krevní oběh v oblasti prsou a uvolnit hormony zodpovědné za růst prsou. Nejprve na prsa aplikujte rukama masážní olej s použitím jemného tlaku dlaněmi a prsty. Potom chyťte každý prs do jedné ruky tak, aby celá ruka držela celý prs. Držte prsa v rukou tímto způsobem a jemně masírujte směrem do kruhu. Pokračujte v masáži směrem do kruhu kolem prsou blízko podpaží konečky prstů. Pak jemně zvedněte a opakovaně zatlačte na obě prsa, jako kdybyste mísily těsto. Posouvejte ruce podél celého prsu, abyste promasírovali všechny oblasti.

Proveďte cviky na zvětšení prsou

Cvičení může pomoci budovat svalovou hmotu prsní tkáně, což, pokud jej budete provádět pravidelně, může způsobit, že budou Vaše prsa vypadat větší. Na vybudování těchto svalů si lehněte na záda na podlahu, s 1,5kg činkou v každé ruce. Hmotnost činky se může lišit v závislosti na vašich potřebách. Pak natáhněte ruce po zemi a držte činky na úrovni ramen. S mírně pokrčenými lokty přitáhněte činky k sobě tak, aby se dotkly jedna druhé a podržte. Narovnejte ruce do původní polohy. Tento cvik opakujte 15krát. Provádění cvičení jak tyto může pomoci podpořit růst Vašich prsou.

Domácí triky na zvětšení prsou Průměrné hodnocení: 3.9 (16 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy