Domů / / / Větší prsa - jaké potraviny jí...

Větší prsa - jaké potraviny jíst?

Poslední úprava 27.11.2017
Sdílet článek

Mnoho potravin, které konzumujete každý den obsahuje stopové množství fytoestrogenů - sloučenin na rostlinné bázi, které jsou svou strukturou podobné lidskému hormonu estrogenu. Tyto a další potraviny, které mění hladinu Vašich hormonů mohou zvětšit velikost Vašich prsou spuštěním hormonálních změn podobným těm, ke kterým dochází během laktace. Ačkoli většina potravin je považovaných za bezpečné, pokud jsou přijímány v rozumném množství, odborníci obecně nedoporučují diety zaměřené na zvětšení prsou nebo jiné formy přírodního zvětšení prsou. Před provedením jakýchkoli radikálních změn ve Vaší stravě se nejprve obraťte se na svého lékaře.

Mléčné výrobky

Reprodukční hormony, jako je estrogen, progesteron a prolaktin, řídí růst prsů u všech savců. Z tohoto důvodu mléčné výrobky obsahují stopové množství těchto hormonů. Hormony se vyskytují ve všech mlécích. Nejsou specifické pro dobytek léčeni rekombinantním hovězím růstovým hormonem. Hormony v mléčných výrobcích mohou teoreticky stimulovat růst nové tkáně prsu u žen.

Sója

Běžná sója je zdrojem genisteinu a dalších izoflavonů, což může pomoci zvýšit velikost prsou. Tyto živiny podobné estrogenu mohou ovlivňovat hladinu pohlavních hormonů v lidském těle. Potraviny a doplňky vyrobené ze sóje jsou populární volbou žen, které touží po přirozeném zvětšení prsou. Nejvyšší koncentrace sójových izoflavonů se nachází v tofu, tempeh, edamame a dalších minimálně zpracovaných sójových produktech.

Fenykl

Tato rostlina příbuzná kopru je bohatá na fytoestrogeny jako je přírodní anethol, dianethol a photoanethol. Tyto živiny mohou zvýšit hladinu hormonu estrogenu, který je zodpovědný za velikost prsou a reprodukční zdraví. Bylinkáři zvykli používat fenykl a jemu podobné byliny s cílem zlepšit zdraví prsou kojících matek. Semena fenyklu jsou bohaté na fytoestrogeny a mohou být používány k dochucování jídel ve středomořském stylu. Masitý kořen fenyklu může být použit i jako zelenina.

Klíčky vojtěšky

Tato tráva plná živin obsahuje stopové množství sloučenin izoflavonů. Tradiční se používala vojtěška jako stimulant mateřského mléka, ale vědci si ještě nejsou jisti vztahem mezi lucernou a růstem prsu. Dospělá vojtěška má nepříjemně hrubou texturu, ale semena a výhonky jsou přijatelné složkou mnoha jídel. Klíčky vojtěšky mohou být použity do salátů, sendvičů, polévek i k dušenému masu, zatímco její semena mohou být použity jako koření.

Větší prsa - jaké potraviny jíst? Průměrné hodnocení: 3.9 (10 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy