Domů / / / Slepičí polévka pro větší prsa

Slepičí polévka pro větší prsa

Poslední úprava 01.08.2022
Sdílet článek

Nejlepší jídlo, kterým můžete krmit své rostoucí prsa je polévka z kuřecích nohou - pazourú. Nechutné, říkáte? Možná, ale nelze popřít, že kuřecí nohy jsou přírodním zdrojem glukosaminu a chondroitinu, které jsou nezbytné pro obnovu chrupavky. Při vaření vytvářejí tyto dvě látky vývar, který je přeplněný samými dobrými věcmi: glukosaminem, chondroitinem, kolagenem, bílkovinami, vápníkem, železem a stopovými minerály.

Kuřecí nohy se jedí po celém světě - od Mexika přes Koreu, Jamajku až po Jižní Afriku. Pravděpodobně jste již polévku z kuřecích nohou jedli, byť nevědomky, v restauraci. Zeptejte se svých přátel, kteří jsou kuchaři - vědí, že kuřecí nohy jsou důležitou složkou kuřecího vývaru.

Skutečná krása polévky z kuřecích nohou je v tom, že je úžasná na podporu růstu a zvětšení prsou. Kolagen a želatina, které jsou v polévce z kuřecích nohou přítomny zpevňují prsa a také zbytek těla a přínosy absorpce této bílkoviny přímo z přirozené potravy převažují přínosy užívání doplňků výživy. Tato polévka je také plná vysoce vstřebatelných forem hořčíku, draslíku, fosforu, síry a fluoru.

Kromě toho, polévka z kuřecích nohou je vynikající a Vaše prsa se ​​Vám poděkují.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy