Domů / / / Chcete mít velká prsa a štíhly...

Chcete mít velká prsa a štíhly pas?

Poslední úprava 05.12.2017
Sdílet článek

Jak zmenšit Váš obvod pasu (a zároveň pomoci zvětšit prsa)

Velká prsa a útlý pas je výherní kombinace. Ale dokud vymyslíme způsob, jak nasměrovat tukové buňky do míst, kam chceme, aby šli - to může být trochu složitější, zvláště když se snažíte získat větší prsia.

Jak zeštíhlit svůj pas - aniž by to ovlivnilo zvětšení vašich prsou v záporném slova smyslu? No, tady je několik tipů, které vám pomohou zmenšit břicho a podpoří růst poprsí!

Proteiny, proteiny, proteíny

Jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, abyste získali postavu přesýpacích hodin je zásobit se bílkovinami! A proč jsou bílkoviny pro vaše břicho tak důležité? Jsou to totiž vysoce spalovateľné potraviny. To znamená, že při trávení bílkovin, bude vaše tělo spalovat více tuku, než když budete trávit tuk nebo sacharidy. Jsou také skvělé na zasycení těla, protože když budete jíst jídlo plné bílkovin, budete mít pocit sytosti po delší dobu. To se stará o zeštíhlení bederní oblasti.

Pokud se jedná o vaše prsa - nezapomeňte, že proteiny jsou základními stavebními kameny hormonů. Všechny důležité hormony, které potřebujete pro růst prsou - estrogen, progesteron, prolaktin, a ano, dokonce HGH (což je konec konců hormon) potřebují bílkoviny. Takže ujistěte se, že máte toho dost!

Zaměřte se na zdravé tuky

Dobrým způsobem, jak vyvážit a zvětšit prsa je také zahrnout i zdravé tuky do svého života. Věděli jste, že kokosový olej, který patří mezi zdravé tuky, je na světě nejvíce příznivým tukem? Má totiž jedinečnou kombinaci mastných kyselin, které pomáhají vašemu metabolismu a několik studií prokázalo, že přidávání kokosového oleje do svého jídelníčku může pomoci snížit břišní tuk (to vám také dodává energetickou podporu).

Zdravé tuky, které existují v různých druzích ořechů a ryb, též podporují růst prsou, protože prsa jsou tvořeny především tukovou pojivovou tkání. Také přispívá ve zvýšení HGH v těle.

Nejezte před spaním

Polnočné mlsání je strašně lákavé, ale snažte se vyhýbat velkému jedení těsně před spaním. Za prvé proto, že v noci se váš metabolismus zpomaluje, takže tělo nespaluje tolik kalorií, jak to dělá v průběhu dne. Plný žaludek těsně před spaním vám může způsobit neklidný spánek a ukládá se více tuku během spánku. To je dobrá motivace, proč nejíst před spaním pokud chcete zeštíhlit v páse.

Navyše, většina užívá pilulky na vylepšení poprsí ráno a vzít je na lačný žaludek po ránu, pomáhá zvyšovat účinnost absorbování složek z pilulek v těle. Takže, položte to jídlo. Udělejte to pro vaše prsa!

Stiskněte tlačítko Reset

Ďalší skvělý způsob, jak ztratit nějakou váhu a zároveň pomoci vašim prsům je detoxikace. Jemné, pravidelné detoxy - nemají být šíleným týdenním půstem - stimulují játra (která metabolizuje tuk) řídí vyloučení toxinů z těla, podporuje vylučování přes střeva, ledviny a kůži, načerpává pro tělo zdravé živiny a zlepšuje oběh krvi.

Pro zvětšení poprsí jsou také dobré - byliny, jako pískavice a Pueraria Mirifica. Zde pozor na přílišnou pravidelnost. Je vhodné po nějakém čase léčby přestat a pokračovat po menší pauze.

To samé platí i pro vitamíny užívané na podporu růstu prsou - malá přestávka mezi obdobími pomáhá zvyšovat účinnost obou vitamínů a pilulek na zvětšení prsou. Podívejte se na některé jednoduché, šetrné tipy detoxu!

Chcete mít velká prsa a štíhly pas? Průměrné hodnocení: 3.3 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

 • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

  Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

  Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

 • Krém na zvětšení prsou MammaMia

  Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

 • Detoxikace organizmu tabletky

  Detoxikační kúra s obsahem probiotik a prebiotik s vyváženým obsahem vlákniny a laxativ, které společně tvoří velmi účinný lék na detoxifikaci těla, a pročištění tlustého střeva.

Čtěte víc

Blízke témy