Domů / / / Přirozené zvětšení prsou pomoc...

Přirozené zvětšení prsou pomocí olejů

Poslední úprava 05.05.2020
Sdílet článek

Každá žena na světě chce být krásná. K tomu patří i nádherné tělo. Úžasné vlasy, perfektní figura, velká prsa, to jsou jen některé věci, na kterých mnohým ženám záleží. Dnes pro vás máme domácí recepty na přirozené zvětšení prsou - zkuste si připravit oleje na masáž prsů.

Ženy mívají malé prsa z různých důvodů. Někdy je důvodem prostě nevhodné stravování, někdy hormonální nerovnováha - tedy nízké množství estrogenů v těle - výsledkem je malý obvod hrudníku. U některých žen jde o genetickou danost. Za malé prsa může i užívání tablet na hubnutí, emocionální problémy, nedostatek tuku v těle či nepravidelná perioda. Přirozenému zvětšení prsou mohou v některých případech pomoci domácí olejové masáže, které můžete vyzkoušet i vy.

1) Olivový olej

Přísady:

 • olej z pšeničných klíčků
 • olivový olej

Příprava:

Pokud ho použijete správně, může být olivový olej velmi účinný. A kromě použití olivového oleje pro krásné vlasy či zářící pleť jej lze použít i na přirozené zvětšení prsou.

Jednu lžíci olivového oleje smíchejte s olejem z pšeničných klíčků. Směs zahřívejte dvě minuty na slabém ohni. Vlažný olej použijte na masírování. Olej masírujte krouživým pohybem přibližně 10 minut ve směru hodinových ručiček, potom dalších 10 minut v protisměru. Nejlepší je začít na vnější straně prsou a propracovat se do středu. Tuto směs použijte každý den před sprchováním.

Olivový olej obsahuje vitamín E. Masáž olivovým olejem pomáhá zvýšit proudění krve, což může zvětšit i velikost prsů.

2) Olej z pšeničných klíčků

Přísady:

 • olej z pšeničných klíčků

Postup:

Vedle olivového oleje lze na přirozené zvětšení prsou použít také olej z pšeničných klíčků. Díky němu prsa můžete zpevnit.

Vezměte několik kapek oleje z pšeničných klíčků a masírujte 10 minut. Proces opakujte dva až třikrát denně.

Kromě zlepšení proudění krve v prsech je olej z pšeničných klíčků bohatý na vitaminy E, A a D. Ty obsahují potřebné tuky a antioxidanty. Pomáhají údajně vyrovnat hladiny hormonů a podporují růst tkáně. Olej z pšeničných klíčků také údajně slouží jako prevence povadlých prsou, aby byly déle pevné a pružné.

3) Sójové boby

Přísady:

 • sójové boby

Příprava:

Olej ze sójových bobů se v domácnosti používá pro několik účelů. Můžete si poznamenat další - možné přirozené zvětšení prsou. Pomáhá totiž navýšit hladiny estrogenů. A tím údajně pomáhá zvětšit prsa.

Kromě použití oleje je vhodná i konzumace sójových bobů - a to denně. Účinek může být velmi rychlý, změnu ve velikosti košíčků můžete spatřit už o několik týdnů.

4) Mandlový olej

Přísady:

 • mandlový olej

Příprava:

Mandlový olej je prý považován za jeden z nejlepších olejů, který lze použít na přirozené zvětšení prsou.

Je vhodné masírovat si prsy pravidelně. Výsledky mohou být viditelné po 8 až 10 týdnech. Dobré je olej si před masáží mírně zahřát, stačí vlažný olej.

5) Olej z pískavice

Přísady:

 • žloutky
 • 3 lžíce oleje z pískavice

Příprava:

Další olej, díky kterému lze údajně změnit velikost prsů.

Nachystejte si směs žloutku a 3 lžic oleje z pískavice. Pravidelně nanášejte na prsa. Nejlepší čas na masáž je večer před spaním. Změnu k lepšímu můžete zaznamenat po 4 až 5 týdnech.

6) Hřebíčkový olej

Přísady:

 • hřebíčkový olej
 • zázvor

Příprava:

Hřebíčkový olej jako další účinná a rychlá metoda na přirozené zvětšení prsou? Kromě hřebíčkového oleje potřebujete i výtažek ze zázvoru.

Na směs třeba použít více zázvoru a méně oleje. Hřebíčkový olej si můžete nachystat doma - stačí ohřát hřebíček v oleji na pánvi. Velikost prsů se může zvětšit již po 8 až 10 týdnech.

Na co nezapomínat

 1. Nezapomínejte, že všechno přírodní si žádá svůj čas a nemusí účinkovat u každého.
 2. Pokud se vám po masáži olejem rozvine vyrážka, přestaňte jej používat a v případě potřeby navštivte lékaře. Může jít o alergickou reakci.
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

  Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

  Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy