Domů / / / Přirozené zvětšení prsou pomoc...

Přirozené zvětšení prsou pomocí olejů

Poslední úprava 11.06.2018
Sdílet článek

Každá žena na světě chce být krásná. K tomu patří i nádherné tělo. Úžasné vlasy, perfektní figura, velká prsa, to jsou jen některé věci, na kterých mnohým ženám záleží. Dnes pro vás máme domácí recepty na přirozené zvětšení prsou - zkuste si připravit oleje na masáž prsů.

Ženy mívají malé prsa z různých důvodů. Někdy je důvodem prostě nevhodné stravování, někdy hormonální nerovnováha - tedy nízké množství estrogenů v těle - výsledkem je malý obvod hrudníku. U některých žen jde o genetickou danost. Za malé prsa může i užívání tablet na hubnutí, emocionální problémy, nedostatek tuku v těle či nepravidelná perioda. Pro přirozené zvětšení prsou v některých případech stačí domácí oleje, které můžete vyzkoušet i vy.

1) Olivový olej

Přísady:

 • olej z pšeničných klíčků
 • olivový olej

Příprava:

Pokud ho použijete správně, je olivový olej velmi účinný. A kromě použití olivového oleje pro krásné vlasy či zářící pleť jej lze použít i na přirozené zvětšení prsou.

Jednu lžíci olivového oleje smíchejte s olejem z pšeničných klíčků. Směs zahřívejte dvě minuty na slabém ohni. Vlažný olej použijte na masírování. Olej masírujte krouživým pohybem přibližně 10 minut ve směru hodinových ručiček, potom dalších 10 minut v protisměru. Nejlepší je začít na vnější straně prsou a propracovat se do středu. Tuto směs použijte každý den před sprchováním.

Olivový olej obsahuje vitamín E. Masáž olivovým olejem zvýší proudění krve, což pomůže zvětšit i velikost prsů.

2) Olej z pšeničných klíčků

Přísady:

 • olej z pšeničných klíčků

Postup:

Vedle olivového oleje lze na přirozené zvětšení prsou použít také olej z pšeničných klíčků. Díky němu prsa zpevníte.

Vezměte několik kapek oleje z pšeničných klíčků a masírujte 10 minut. Proces opakujte dva až třikrát denně.

Kromě zlepšení proudění krve v prsech je olej z pšeničných klíčků bohatý na vitaminy E, A a D. Ty obsahují potřebné tuky a antioxidanty. Pomáhají vyrovnat hladiny hormonů a podporují růst tkáně. Olej z pšeničných klíčků také slouží jako prevence povadlých prsou, zůstanou déle pevné a pružné.

3) Sójové boby

Přísady:

 • sójové boby

Příprava:

Olej ze sójových bobů se v domácnosti používá pro několik účelů. Můžete si poznamenat další - přirozené zvětšení prsou. Dokáže totiž navýšit hladiny estrogenů. A tím pomáhá zvětšit prsa.

Kromě použití oleje je vhodná i konzumace sójových bobů - a to denně. Účinek bude velmi rychlý, změnu ve velikosti košíčků můžete spatřit už o několik týdnů.

4) Mandlový olej

Přísady:

 • mandlový olej

Příprava:

Mandlový olej je považován za jeden z nejlepších olejů, který lze použít na přirozené zvětšení prsou.

Je třeba masírovat si prsy pravidelně. Výsledky budou viditelné po 8 až 10 týdnech. Ideální je, olej si před masáží mírně zahřát, stačí vlažný olej.

5) Olej z pískavice

Přísady:

 • žloutky
 • 3 lžíce oleje z pískavice

Příprava:

Další olej, díky kterému lze změnit velikost prsů.

Nachystejte si směs žloutku a 3 lžic oleje z pískavice. Pravidelně nanášejte na prsa. Nejlepší čas na masáž je večer před spaním. Změnu k lepšímu lze zaznamenat po 4 až 5 týdnech.

6) Hřebíčkový olej

Přísady:

 • hřebíčkový olej
 • zázvor

Příprava:

Hřebíčkový olej je další účinná a rychlá metoda na přirozené zvětšení prsou. Kromě hřebíčkového oleje potřebujete i výtažek ze zázvoru - můžete ho koupit v bioobchodech.

Na směs třeba použít více zázvoru a méně oleje. Hřebíčkový olej si můžete nachystat doma - stačí ohřát hřebíček v oleji na pánvi. Velikost prsů se může zvětšit již po 8 až 10 týdnech.

Na co nezapomínat

 1. Nezapomínejte, že všechno přírodní si žádá svůj čas. Jestliže se tedy po pár týdnech nebude nic dít, buďte trpělivé.
 2. Pokud se vám po masáži olejem rozvine vyrážka, přestaňte jej používat a v případě potřeby navštivte lékaře. Může jít o alergickou reakci.
Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

  Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

  Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

 • Krém na zvětšení prsou MammaMia

  Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy