Domů / / / Proč mají muži rádi velká prsa...

Proč mají muži rádi velká prsa?

Poslední úprava 03.08.2022
Sdílet článek

Ať už si to přiznáte nebo ne, pravděpodobně jste i vy už někdy v životě právě nad touto otázkou přemýšleli. Takže, v zájmu uspokojení zvědavosti, zeptáme se to přímo mužů. "Proč se mužům líbí velká prsa?"

Zde jsou odpovědi ...

Muž 1: Měl jsem rande s množstvím žen s různými velikostmi prsou. Od 80F po 70B, vyzkoušel jsem snad všechno. A přestože jsem si rozdíly ve velikosti všímal, nemohu říct, že bych vědomě šel s dívkou na rande proto, že měla velká prsa.

Muž 2: Jedna moje bývalá přítelkyně, která byla obdařena skromným poprsím a uvažovala o jeho vylepšení, se mě jednou zeptala, jestli mi na tom záleží, a moje odpověď byla, upřímně řečeno, nejednoznačná. Přinutilo mě to ale zamyslet se, zda a proč muži dávají přednost velkým prsům. Z evolučního pohledu mužského nasycení jsem zjistil, že existuje celá řada faktorů, proč máme, my chlapi, rádi velká prsa. Ale nebojte se dámy. Pokud máte menší prsa, neznamená to, že jste mimo hru.

Evoluce

Výzkumné studie předpokládají, že mužské uctívání prsou je ponořeno hluboko ve vývoji naší DNA. Snaží se vysvětlit, proč muži koukají ženám na prsa. Odborníci se však domnívají, že prsa se vyvinuly tak, aby se podobali pozadí (rozuměj zadku) ženy. Proč? Nuže, naši lidští předkové byli schopni plodit jen zezadu až do doby, kdy se postavili na zadní končetiny. Teprve potom se začala prosazovat poloha "tváří v tvář". Velká prsa tedy pronikly u mužů do prvotního instinktu pro páření. Jinými slovy, je to v našem biologickém dědictví - tak proč proti němu bojovat?

Peníze

I zde přicházíme k zajímavému zjištění. Odborníci z oblasti psychologie zjistili, že chudší muži dávají přednost velkým prsům. Na druhou stranu, finančně zabezpečení muži si vystačí s menším výstřihem. Je ironií, že dívky s velkorysým poprsím spíše signalizují mužům, že hledají peníze. Kdo by si to byl pomyslel? Podle zjištění odborníků, dotázaní muži si spojují velikost poprsí s ukládáním tuků, což podprahově souvisí s lepším přístupem k finančním zdrojům.

Hlad

Říká se, že cesta k srdci člověka jde přes jeho žaludek, a tedy bylo zjištěno, že hladovějící muži mají rádi velká prsa. Stejně jako u peněz, probíhá zde stejný typ podprahových signálů. Žena s velkými prsy spouští reakci přitažlivosti u muže, který je hladový, zatímco více nasycený muž je přitahován k dívce s menším poprsím.

Miminka

Pro muže, kteří mají zájem stát se otci a mít rodinu, jsou velká prsa atraktivní z jednoduchých biologických důvodů. Jsou považovány za znak toho, že u ženy stoupá pravděpodobnost, že bude schopna porodit mu potomky. Toto, spolu s útlým pasem a poměrem boků, vyvolává reprodukční odezvu v mužské anatomii.

Dlouhověkost

Studie provedená v Německu zjistila, že si muži mohou prodloužit život o pět let tím, že se prostě 10 minut denně budou dívat na prsa. Studie tvrdí, že pro muže kochající se pohledem na ženská ňadra simuluje pouhých 10 minut "okukování" denně skutečné aerobní cvičení v trvání 30 minut! Ačkoliv existují kritici studie, můžete své přítelkyni nebo manželce říci, že jste ušetřili peníze za členství v tělocvičně.

Jsou sexy

Mohlo by se to zdát šovinistické, mělké, ponižující, anti-feministické, misogynistické a jakékoliv jiné politicky nekorektní adjektivum, které chcete použít, ale velká prsa jsou prostě sexy. Ať už se na ně díváme z pohledu sociálních poměrů, médií, nadrženosti, časopisu Playboy nebo porna. Vypadají dobře v prádle i nahé, v tričku či na pláži nahoře bez. Zeptejte se své polovičky ...

Proč mají muži rádi velká prsa? Průměrné hodnocení: 1.5 (2 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy