Domů / / / Jak zpevnit prsa sprchováním

Jak zpevnit prsa sprchováním

Poslední úprava 29.11.2017
Sdílet článek

Hydroterapie je prostě využití vody pro zlepšení zdraví. Je to myšlenka, která zde byla po staletí, začala lázeňskými domy starého Říma, a je stále populární v zemích jako je Japonsko, Čína, Německo a Korea.

Hydroterapie funguje používáním přirozené reakce těla na teplé a studené podněty na probuzení nervů, stimuluje imunitní systém, zaměřuje se na stresové hormony, a podporuje krevní oběh. Lepší cirkulace má mnoho výhod pro kůži, z nichž jeden je ten, že přirozeně podporuje pevnost.

Hydroterapie je také velmi snadno začlenitelná do každodenního života. Je vhodné, abyste ji praktikovali na celém těle, protože chcete zlepšit celkový krevní oběh, ale pro začátek se můžete soustředit jen na prsa.

Instrukce pro prsní hydroterapii

 1. Poté, co se osprchujete, nastavte sprchu tak, že vodu necháte téct úzkým proudem.
 2. Oplachujte prsa teplou vodou po dobu jedné minuty.
 3. Přetočte na studenou a oplachujte 20 sekund.

Toto dělejte alespoň jeden krát za den, a ukončete to vždy studenou vodou. Pamatujte si, že délka použití studené vody by měla být kratší než doba trvání teplé vody.

Instrukce pro celotělovou hydroterapii

 1. Když jste hotovi s běžným sprchováním, nechte teplou vodu téct přes celé vaše tělo po dobu tří minut.
 2. Přepněte na nejchladnější nastavení které můžete zvládnout a nechte vodu téct po vašem těle po dobu jedné minuty. Abyste zabránili tomu, že vám bude příliš velká zima a chcete více stimulovat krevní oběh, flanelovým hadříkem nebo rukama třete různé části vašeho těla během tečení studené vody.

Toto dělejte alespoň jeden krát za den, a ukončete to vždy studenou vodou. Pamatujte si, že délka použití studené vody by měla být kratší než doba trvání teplé vody.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

 • Saw Palmetto extrakt tabletky 2500mg

  Vysoce účinný a dokonale čistý doplněk stravy na léčbu vypadávání vlasů

 • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

  Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

  Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

 • Krém na zvětšení prsou MammaMia

  Krém pro větší, hezčí a zdravější prsa s extraktem z rostliny Pueraria Mirifica a dalších přírodních látek. Působí také jako prevence rakoviny prsu.

Čtěte víc

Blízke témy