Domů / / / Jak zpevnit prsa sprchováním

Jak zpevnit prsa sprchováním

Poslední úprava 08.07.2021
Sdílet článek

Hydroterapie je využití vody pro zlepšení zdraví. Je to myšlenka, která zde byla po staletí, začala lázeňskými domy starého Říma, a je stále populární v zemích jako je Japonsko, Čína, Německo a Korea.

Hydroterapie funguje používáním přirozené reakce těla na teplé a studené podněty na probuzení nervů, stimuluje imunitní systém, zaměřuje se na stresové hormony, a podporuje krevní oběh. Lepší cirkulace má mnoho výhod pro kůži, z nichž jeden je ten, že přirozeně podporuje pevnost.

Hydroterapie je také velmi snadno začlenitelná do každodenního života. Je vhodné, abyste ji praktikovali na celém těle, protože chcete zlepšit celkový krevní oběh, ale pro začátek se můžete soustředit jen na prsa.

Instrukce pro prsní hydroterapii

  1. Poté, co se osprchujete, nastavte sprchu tak, že vodu necháte téct úzkým proudem.
  2. Oplachujte prsa teplou vodou po dobu jedné minuty.
  3. Přetočte na studenou a oplachujte 20 sekund.

Toto dělejte alespoň jeden krát za den, a ukončete to vždy studenou vodou. Pamatujte si, studenou vodou použijte kratší dobu než jste se sprchovaly teplou.

Instrukce pro celotělovou hydroterapii

  1. Když jste hotova s běžným sprchováním, nechte teplou vodu téct přes celé vaše tělo po dobu tří minut.
  2. Přepněte na nejchladnější nastavení které můžete zvládnout a nechte vodu téct po vašem těle po dobu jedné minuty. Abyste zabránili tomu, že vám bude příliš velká zima a chcete více stimulovat krevní oběh, flanelovým hadříkem nebo rukama třete různé části vašeho těla během tečení studené vody.

Toto dělejte alespoň jeden krát za den, a ukončete to vždy studenou vodou. Pamatujte si, studenou vodou použijte kratší dobu než jste se sprchovaly teplou.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy