Domů / / / 27 domácích přípravků na přiro...

27 domácích přípravků na přirozené zvětšení prsou

Poslední úprava 25.08.2023
Sdílet článek

Velká prsa jsou symbolem ženskosti, spojují se také se sebevědomím ženy. Většině mužů se údajně líbí ženy s větším poprsím, proto mnohé ženy touží po tom, aby byly jejich prsa větší. Pro mnohé z nich jsou však plnější či větší prsa pouze snem. Proto hledají způsoby, jak prsa zvětšit - ať už přirozenou nebo nepřirozenou cestou.

Na začátek je dobré znát příčiny, proč jsou vaše prsa buďto malé nebo mají nepravidelný tvar. Podle toho si pak můžete zvolit ten správný domácí recept na přirozené zvětšení prsou. Prvním důvodem pro menší prsa je špatná strava. Pokud trpíte na hormonální nerovnováhu s menší produkcí estrogenu v těle, budou vaše prsa také malé. U některých žen je příčina pro malé prsa ukrytá v genetice. Nízký obsah tuku, užívání tablet na hubnutí, emocionální problémy či nepravidelný menses, i to mohou být příčiny pro menší prsa. Pokud se velmi snažíte o přírodní zvětšení prsou, ale přesto se vám nedaří, netrapte se tím. Protože i stres může oslabit růst prsů a obrat vás tak o atraktivní dekolt.

Jak si můžete pomoci přirozeně k většímu číslu košíčků?

Přirozené zvětšení prsou pomocí cvičení

Cvičením si nejen zvětšíte obvod prsou, pohyb prospívá celkovému zdraví a získáte sílu k provádění kažodenných činností. Při cvičení dbejte na to, abyste zvolili cviky na zpevnění hrudních (prsních) svalů. Prsům, ktoré působí povadle, se vyhnete následujícími cviky určenými na zpevnění svalů.

1) Chest press

Dělejte chest press - cvik na posílení prsních svalů. Lehněte si na záda, ohněte kolena. Nohy byste měli mít na podlaze. V každé ruce držte činku. Činky zvedejte tak, aby dlaně směřovaly nahoru a ruce jste měli nad rameny. Bradu skloňte směrem k hrudníku, zatáhněte břicho. Činky spouštějte k bokům, lokty jdou pod ramena. Lopatky dejte dozadu a dolů. Udělejte tři soubory po 15 opakováních, a při pravidelném cvičení budou vaše prsní svaly pevnější a pevnější.

2) Push-ups - kliky

Za týden udělejte alespoň tři sady kliků, s minimálně 15 opakováními. A požadované výsledky se dostaví.

3) Wall press

Opřete ruce o stěnu a tlačte proti ní. Ruce neohýbejte. Cvičení opakujte pravidelně, nejméně pětkrát.

4) Chair lift - zdvih na židli

Sedněte si na pevnou židli, opřete se. Nohy zvedněte, rukama se zapřete do opěradel. Ohněte trup a pomalu se znovu zvedejte. Opakujte 10 krát denně.

Přirozené zvětšení prsou pomocí stravy

5) Tuk

Velikost ženských prsou je určena objemem tuku v těle. Zkuste proto přidat mononenasycené tuky do potravy. Ale pozor, abyste to s mastnými potravinami nepřehnali.

6) Potraviny stimulující tvorbu estrogenu

Kromě mastných potravin může přirozené zvětšení prsou podpořit i strava zaměřená na tvorbu estrogenu. Přidávejte si proto do jídla česnek, dýni, fazole, sóju, červené fazole či lilek. Jezte i hrášek, oves, mrkev, řepu, jablka, papáju, datle, třešně a granátová jablka.

7) Ředkvička

Ředkvička dokáže zvýšit průtok krve ke tkáním kolem prsou. Pokud ji budete pravidelně konzumovat, můžete si díky ní přirozeně zvětšit prsa.

8) Banány

Banány dokáží přirozeně uvolnit svaly, jsou také bohaté na hořčík a draslík. Výživné látky a minerály obsažené v banánech pomáhají přirozeně zvětšit ženská prsa. Aby tak působily, je vhodné jíst akorát dozrálé vláknité banány a ne dužnaté, které již začínají být přezrálé.

9) Domácí smoothie

Rozdrťte ½ lžícemi lněných semínek na prášek, přidejte ½ šálku nízkotučného bílého jogurtu, 1 oloupané a nakrájené kiwi, ½ oloupané a nakrájené okurky, 1 oloupaný a nakrájený pomeranč, 1 šálek grepu a 3-4 jahody. Vše vložte do mixéru. Toto smoothie pijte každý den. Smoothie pomáhá zvýšit hustotu svalů v oblasti pasu, prsů a stehen.

10) Mléčné produkty

I zařazení plnotučných mléčných produktů pomáhá na přirozené zvětšení prsou. Proto byste měli denně jíst mléko, sýr, máslo, cottage sýr a jogurt.

Přirozené zvětšení prsou pomocí bylinek

11) Wild yam

Yam je bohatý na fytoživiny, které pomáhají zvyšovat produkci estrogenu a tím i velikost prsů.

12) Fenyklové semínka

Fenykl je koření, které vylepšuje chuť jídla. Dejte si trochu fenyklu do ranního salátu, abyste přirozeně zvětšili velikost prsů.

13) Pískavice (řecké seno)

Tato bylina dokáže přirozeně zchladit tělo, zpomaluje proces redukování množství tuku v oblasti prsů. Znamená to, že prsa zůstávají větší a pevné. Obsahuje také látku zvanou diosgenin, ta podporuje růst prsní tkáně u žen.

14) Červený jetel

Červený jetel obsahuje živiny, které zvyšují množství estrogenů, jmenovitě fytoestrogenů. Právě ty stimulují růst prsů u žen. Vezměte 2 až 3 květiny jetele červeného a uvařte je. Sceďte a takovou vyvařenou vodu pijte každý den.

15) Kořen pampelišky

Denně pijte čaj z kořene pampelišky a zakrátko uvidíte i výsledky. Čaj byste si měli udělat bez cukru či mléka, aby tělo nenabíralo na tuku.

16) Pueraria Mirifica

Jde o rostlinný extrakt, který dokáže přirozeně zlepšit odstín pleti i podpořit růst vlasů u žen. Pueraria mirifica pomáhá také při růstu a vývinu prsů.

17) Saw Palmetto

Kromě léčení infekcí močového měchýře a močových cest, je saw palmetto dobré i na přirozené zvětšení prsů. Tuto rostlinku je vhodné konzumovat pravidelně.

18) Olej z pšeničných klíčků

Kolem prsou si naneste olej z pšeničných klíčků a jemně masírujte přibližně 15 minut. Zvýšíte tak proudění krve do oblasti prsou, čímž se podpoří růst prsní tkáně.

19) Kořen ibišku

Kořen ibišku je účinná bylinka na přirozené zvětšení prsů u žen.

20) List potočnice lékařské

Listy potočnice lékařské jsou bohaté na vitamin E, což je esenciální vitamin na růst prsů. Listy potočnice lékařské zalijte vroucí vodou. Výluh sceďte a vypijte.

21) Benedikt lékařský

Benedikt lékařský dokáže zvětšit prsa spuštěním tvorby estrogenu. Tato bylinka zároveň zvyšuje průtok krve do prsou a hrudi, čímž se podporuje růst tkáně.

22) Dong Quai

Dong quai je bylinka, která reguluje tvorbu estrogenů u žen, tím pomáhá zvětšit prsa. Ženy, které mají menší prsa kvůli hormonální nerovnováze, můžou podpořit růst prsou vyrovnáním hormonální rovnováhy.

23) Olejové zábaly a masky na zvětšení prsou

Masírováním lze zvětšit růst prsní tkáně, takže prsa budou plnější. Masáž zvyšuje průtok krve do prsou. Také připraví prsa na příjem všech živin z potravy, takže prsa narostou rychleji.

24) Olivový olej

Na masírování prsou použijte olivový olej. Masírujte 10 minut ve směru hodinových ručiček a dalších 10 minut proti směru hodinových ručiček.

25) Med

Na oblast prsou si můžete natřít i med. Případně ho smíchejte s teplým olivovým olejem, a jemně masírujte.

26) Cibulová maska

Cibule je pomůcka na přirozené zvětšení prsou, kterou určitě máte v kuchyni. Smíchejte cibulovou šťávu s medem a kurkumou. Tuto masku si nanášejte denně na prsa a viditelné výsledky se brzy dostaví. Když si dáte tuto masku, nepoužívejte těsné spodní prádlo, které by blokovalo proudění vzduchu.

27) Sezamový olej

Na zpevnění prsních svalů a přirozené zvětšení prsou lze použít i sezamový olej. Tento recept používaly ženy už od pradávna. Masírovali si prsa teplým sezamovým olejem, čímž se urychlí růst prsů.

Co dělat pro přirozené zvětšení prsou

  • Noste spodní prádlo, díky kterému budou prsa vypadat plnější a větší. Zkuste push-up podprsenky, které nejen zlepší vzhled prsů, také jim dodají tu správnou podporu.
  • Pravidelně jezte kuřecí maso a ořechy, protože právě ty zvětšují prsa. Takovou stravu ale třeba kombinovat také s pravidelným cvičením, abyste zabránili nadbytečnému hromadění tuku.

Co nedělat pro přirozené zvětšení prsou

  • Pokud se velmi snažíte zvětšit objem prsou, vyhýbejte se zcela slazeným nápojům, kofeinu i čokoládě. Protože kofein může snižovat tvorbu estrogenu v těle.
  • Na rychlejší hubnutí nepoužívejte pilulky na hubnutí. Mají totiž vliv i na velikost poprsí. Někdy mohou dokonce zcela zastavit růst prsou.
  • Vyhýbejte se nošení těsného spodního prádla, které omezuje přísun vzduchu ke kůži. Takto mohou vzniknout značné rozdíly v růstu prsů. Během spánku nenoste spodní prádlo.

27 domácích přípravků na přirozené zvětšení prsou Průměrné hodnocení: 3.3 (3 hodnocení­)

Čtěte víc

Blízke témy