Domů / / / Předčasné šedivění vlasů - zab...

Předčasné šedivění vlasů - zabraňte mu již za 5 minut

Poslední úprava 30.01.2017
Sdílet článek

Na šedivých vlasech není nic špatného, pokud ale jde o předčasné šedivění vlasů, může to být nepříjemné. Prozradíme vám silnou směs, která vám pomůže odstranit bílé vlasy od kořínků a podpoří růst vlasů původní barvy.

Co budete potřebovat:

  • 1 velká cibule
  • 5 šalotek
  • 10 stroužků česneku
  • 10 stonků kari listů
  • 300-400 ml kokosového oleje

Jako kúru připravit:

Dejte lístky kari, cibule, česneku a šalotky do mixéru. Přísady ale můžete i rozkrájet. Pak přidejte kokosový olej. Olej několik minut vařte, dokud nebudou přísady křupavé a černé. Občas promíchejte. Směs nechte vychladnout, sceďte ji, olej přelijte do láhve a pravidelně používejte. Aplikujte na vlasy 20-30 minut před mytím.

Tato olejová směs stimuluje růst vlasů a zvrátí předčasné šedivění vlasů.

Pokud nemáte problémy s padáním vlasů, jen chcete zabránit šedivění vlasů, použijte stejný recept, vynechejte ale cibuli, česnek a šalotku.

Proč je kokosový olej dobrý na vlasy?

Kokosový olej je stále populárnější a jako olej na vlasy je preferovaný po celém světě. Možná byste chtěli vědět, proč ho miliony lidé používají pro péči o vlasy. Prozradíme vám některé důvody.

Kokosový olej proniká do vlasu mnohem hlouběji a rychleji, než mnohé jiné přírodní oleje, takže může barvu vašich vlasů mnohem více rozzářit a zabrání jejímu příliš brzkému vyblednutí.

Kokosový olej prospívá vlasům i jinak. Funguje jako přírodní cesta na pomoc růstu dlouhých, pevných a rychle rostoucích vlasů. Vitamíny a esenciální mastné kyseliny v kokosovém oleji vyživují vlasovou pokožku a pomáhají odstranit mazové nánosy z vlasových folikulů.

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

Čtěte víc

Blízke témy