Domů / / / Máte povislá prsa? Zpevněte je...

Máte povislá prsa? Zpevněte je těmito domácími recepty

Poslední úprava 01.07.2022
Sdílet článek

Povislá prsa jsou jedním z hlavních nedostatků krásy, které přicházejí s věkem. Důvodem pro povislá prsa může být i těhotenství či nabrání na váze.

Dva z nejefektivnějších způsobů, jak si zpevnit povislá prsa si od vás nevyžadují ani posilování v tělocvičně, ani nakupování speciálního vybavení. Využijete kouzlo domácích přípravků a starověké vědomosti o svalech.

Domácí přípravky na zpevnění prsou

Panenský olivový olej na povislá prsa

Lehněte si na záda na postel. Polštář si vložte těsně pod hrudník. Vezměte několik kapek oleje a masírujte si prsa. Masírujte je krouživými pohyby pomocí prstů, na každém prsu proveďte minimálně 15 kruhů. Pak si znovu nalijte o něco více oleje do dlaní, ruce překřižte a masírujte levý prs pravou rukou a pravý prs levou rukou. I tentokrát dělejte prsty krouživé pohyby. Nakonec si znovu vezměte trochu oleje a překříženými rukama uchopte prsa. Na dvě minuty je rukama nadzvedněte a držte. Přebytečný olej můžete odstranit ručníkem, nějaký olej však na prsou nechte.

Panenský olivový olej má přirozenou schopnost obnovit elasticitu a pružnost svalů. Tento domácí recept můžete používat třikrát týdně.

Maska na zpevnění pokožky z okurky a vaječného žloutku

Budete potřebovat okurku střední velikosti. Najemno ji nastrouhejte a dejte do misky. Přidejte vejce a řádně smíchejte. Maska na zpevnění pokožky je hotová. Směs aplikujte na povislá prsa a nechte 20 minut působit.

Vejce obsahuje množství výživných látek a proteinů. Proteiny pomáhají vyživovat svaly a zpevňují je zevnitř. Okurka, jak je známo, je velmi dobrým pleťovým tonikem. Vajíčko je dobré ne oživení a zpevnění prsou, okurka vaše prsa zase rozzáří.

Máte povislá prsa? Zpevněte je těmito domácími recepty Průměrné hodnocení: 3.3 (3 hodnocení­)

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

Čtěte víc

Blízke témy