Domů / / 5 zlozvyků, kvůli kterým máte...

5 zlozvyků, kvůli kterým máte povislá prsa

Poslední úprava 09.01.2023
Sdílet článek

Podprsenka, kterou nosíte, vám nesedí

Pokud vám podprsenka neposkytne dostatečnou podporu, mohou vaše prsa začít postupem času ovísat. Proto je třeba zvolit nejen správnou velikost košíčků, ale i správný střih. Při malých košíčcích však podprsenku nosit nemusíte. Dokonce ženy, které podprsenku nikdy nenosili, mívají méně ochablá prsa než ženy, které podprsenky nosili. Tak si vyberte.

Nepijete dostatečné množství vody

Je to nejlepší nápoj na světě, a má to svůj dobrý důvod. Pokud nebudete pít vodu, zůstane vaše pleť drsná a scvrklá, a to nejen na obličeji.

Prsa si nechrání před sluncem

Nosíte v létě ráda pletené či háčkované vestičky nebo tílka? Pak si potřete opalovacím krémem všechnu kůži vystavenou slunci. Poškození od slunce je totiž také zodpovědné za předčasné stárnutí a nechtěné povislá prsa.

Kouříte

I kouření přispívá k povislým prsům i pokožce. Ptáte se jak? Rozkládá totiž elastin, který dodává pleti její mladistvý vzhled.

Přibíráte a hubnete - hodně a rychle

Pokud se i vás dotýká jojo efekt při diétovaní, trpí i vaše prsa. Pokožka ztrácí pružnost, když se neustále natahuje. A když pak začnete hubnout, tak nejprve z prsou, protože jsou tvořeny hlavně z tuku. (viz také o různých typech tuku)

Zatím bez hodnocení

Čtěte víc