Domů / / 5 zlozvyků, kvůli kterým máte...

5 zlozvyků, kvůli kterým máte povislá prsa

Poslední úprava 01.06.2017
Sdílet článek

1) Podprsenka, kterou nosíte, vám nesedí

Pokud vám podprsenka neposkytne dostatečnou podporu, mohou vaše prsa začít postupem času ovísat. Proto je třeba zvolit nejen správnou velikost košíčků, ale i správný střih. Při malých košíčcích však podprsenku nosit nemusíte. Podle jedné studie dokonce ženy, které podprsenku nikdy nenosili, měli méně povislá prsa než ženy, které podprsenky nosili. Tak si vyberte.

2) Nepijete dostatečné množství vody

Je to nejlepší nápoj na světě, a má to svůj dobrý důvod. Pokud nebudete pít vodu, zůstane vaše pleť drsná a scvrklá, a to nejen na obličeji.

3) Prsa si nechrání před sluncem

Nosíte v létě ráda pletené či háčkované vestičky nebo tílka? Pak si potřete opalovacím krémem všechnu kůži vystavenou slunci. Poškození od slunce je totiž také zodpovědné za předčasné stárnutí a nechtěné povislá prsa.

4) Kouříte

V jednom výzkumu, který trval osm let, autoři dokázali, že i kouření přispívá k povislým prsům i pokožce. Ptáte se jak? Rozkládá totiž elastin, který dodává pleti její mladistvý vzhled.

5) Přibíráte a hubnete - hodně a rychle

Pokud se i vás dotýká jojo efekt při diétovaní, trpí i vaše prsa. Pokožka ztrácí pružnost, když se neustále natahuje. A když pak začnete hubnout, tak nejprve z prsou, protože jsou tvořeny hlavně z tuku. (viz také o různých typech tuku)

Zatím bez hodnocení

Doporučené produkty

  • Pilulky na zvětšení prsou MammaMia

    Pouze dnes: Využite slevový kupón -10%

    Pilulky na zvětšení prsou z extraktů z více rostlin speciálně vytvořeny na zvětšení objemu prsů a denní péči o prsa. Účinkuje na pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou.

  • Kolagen v tabletách CollageniQ

    Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Čtěte víc